Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 4
Гостей: 4
Користувачів: 0


Головна » Новини
Фестивалі, конференції, семінари, виставки [61]Новини [914]
Гордість міста [267]Вітаємо [140]
Конкурси для учнів [166]Конкурси фахової майстерності [122]
Державна атестація навчальних закладів [16]

« 1 2 ... 35 36 37 38 39 ... 43 44 »
                                                    ВІТАЄМО
    переможців міського конкурсу екологічних агітбригад
команди:
І місце      ЗОШ №60
                    гімназії №41
                    ЗОШ №6
                    ЗОШ №47
                    міської станції юних натуралістів
ІІ місце    ЗОШ №7, 32
                   ЗОШ № 34
                   ЗОШ №45
                   гімназії №3
ІІІ місце   ЗОШ №51, 53
                   ЗОШ №22
                   ЗОШ №19, 42, 56
                   ЗОШ №48,54
Дякуємо всім учасникам конкурсу за цікаві й змістовні виступи, за увагу до проблем екології нашого міста
Дякуємо керівникам загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів за створення умов для розвитку творчих здібностей учнів, докладені зусилля щодо екологічного виховання молоді

Категория: Гордість міста | Добавил: kolinko |

ВІТАЄМО
переможців Всеукраїнського турніру юних географів,
обласну команду "32 меридіан",

яка посіла ІІІ місце,
а також її учасників:
Євстифєєва Валерія, учня Миколаївського морського ліцею
Бліннікова Сергія, учня гімназії №2,
Олійника Ростислава, учня гімназії №2
Бажаємо успіхів, подальших злетів!
Дякуємо керівникам і педагогам морського ліцею і гімназії №2 за підтримку й створення умов для розвитку обдарованих дітей

Категория: Гордість міста | Добавил: kolinko |

23.11.2011
До уваги керівників, учителів, учнів
З метою пошуку, підтримки, розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді, активізації запровадження комп’ютерних інформаційних технологій у шкільній освіті, сприяння широкому залученню обдарованої молоді до інтелектуальних змагань, що проводяться з використанням мережі Інтернет МОНмолодьспорту видало наказ від 22.11.2011 №1339 "Про проведення Всеукраїнських учнівських Інтернет-олімпіад з математики, фізики, хімії, біології, географії, економіки, російської мови, інформатики у 2011-2012 навчальному році".
Фінальний етап Всеукраїнських учнівських Інтернет-олімпіад з математики, фізики, хімії, біології, географії, економіки, російської мови буде проведено з 23 по 25 грудня 2011 року на базі Одеського обласного інституту удосконалення вчителів
Фінальний етап Всеукраїнської  учнівської Інтернет-олімпіади з інформатики буде проведено 18 лютого 2012 року на базі фізико-математичної гімназії № 17 м. Вінниці.

Наказ МОНмолодьспорту від 22.11.2011 №1339 "Про проведення Всеукраїнських учнівських Інтернет-олімпіад з математики, фізики, хімії, біології, географії, економіки, російської мови, інформатики у 2011-2012 навчальному році"

Категория: Конкурси для учнів | Добавил: kolinko |

23.11.2011
До уваги керівників, учителів, учнів 11-х класів
Український центр оцінювання якості освіти оприлюднив характеристики тестів зовнішнього незалежного оцінювання у 2012 році
Вони містять загальну інформацію про тести, що будуть використовуватися під час проведення ЗНО у цьому році.
У характеристиці тесту з кожного предмета ЗНО подана інформація про загальну кількість завдань тесту, час відведений на виконання тесту, форми та кількість завдань, схеми оцінювання кожної форми завдань тесту, а також максимальну кількість балів, що може набрати учасник тестування, правильно виконавши всі завдання тесту.
Характеристики тестів ЗНО-2012 розроблені з усіх предметів тестування окрім всесвітньої історії. Програму тестування з даного предмету та характеристику тесту буде затверджено найближчим часом.
Запрошуємо ознайомитися з характеристиками тестів 2012 року з кожного предмета у розділі "Навчально-методичне забезпечення" на сторінці "Готуємося до ЗНО". До речі, дана сторінка створена нещодавно і поступово буде поповнюватися новими матеріалами, в тому числі з досвіду роботи закладів нашого міста

Категория: Новини | Добавил: kolinko |

22.11.2011
До уваги керівників, учителів
Іноді ситуація з інноваціями у нашій школі нагадує мені мініатюру Михайла Жванецького. Ну, дійсно, "смешно подходить к театру с точки зрения зрителя. На спектакли не ходят — от скуки челюсть выскакивает. А то, что режиссер непрерывно ищет и ставит, ставит и ищет? Театр первым отрапортовал о подготовке к зиме, ни одного актера, не занятого в спектакле. При чем тут пустой зал?", "непрерывно улучшается и совершенствуется станочный парк, и научные исследования удовлетворяют самым высоким требованиям, а включаешь — не работает". І ми так само і вивчаємо, і впроваджуємо, і модернізуємо, і підвищуємо ефективність, а вмикаєш - не працює, якість освіти далека від бажаної...
Запрошуємо Вас до розділу "Роздуми за чашкою кави", де пропонуємо прочитати або прослухати мініатюру Жванецького "Паровоз для машиниста". Може впізнаємо сьогодення нашої освіти, хоча написана вона ще в 1986 році

Категория: Новини | Добавил: kolinko |

16.11.2011
До уваги керівників, учителів інформатики, учнів
Відповідно до наказу управління освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації від 14.11.11 №805 визначено дати проведення ІІ та ІІІ етапів олімпіади з інформаційних технологій, а саме:
ІІ етап буде проведено 25 грудня 2011,
ІІІ етап - 28 січня 2011.

Нагадуємо, що на нашому сайті розміщені методичні рекомендації щодо підготовки і проведення даної олімпіади

ІІ етап олімпіади з інформатики (програмування) відбудеться 03.12.2011

Категория: Конкурси для учнів | Добавил: kolinko |

17.11.2011
До уваги керівників
Пропонуємо до ознайомлення презентації навчальних закладів міста, що підлягають атестації з 14.11.2011 по 25.11.2011, які розміщені у розділі "На допомогу керівнику навчального закладу"

Категория: Новини | Добавил: kolinko |

17.11.2011
До уваги керівників, учителів, учнів
12  листопада 2011 року  відбувся ІІ етап Всеукраїнської предметної олімпіади з української мови та літератури. Пропонуємо ознайомитися з фоторепортажем та протоколами результатів участі учнів навчальних закладів міста в олімпіаді

Категория: Конкурси для учнів | Добавил: kolinko |

16.11.2011
До уваги директорів, заступників директорів, шкільних бібліотекарів
Доводимо до відома, що наказом МОНмолодьспорту від 15.11.11 №1311 з метою додержання вимог про державну реєстрацію нормативно-правових актів в Міністерстві юстиції України скасовано наказ від 21.10.2009 956 «Про затвердження Умов організації та проведення щорiчної Всеукраїнської акцiї «Живи, книго!»


Категория: Новини | Добавил: kolinko |

16.11.2011
До уваги керівників
 У розділі "Нормативно-правове забезпечення" на сторінці "Положення" розміщений наказ МОНмолодьспорту від 21 вересня 2011 року №1093 "Про внесення змін до Положення про вечірню (змінну) школу"

Категория: Новини | Добавил: kolinko |

11.11.2011
До уваги керівників
У зв’язку із зростанням захворюваності на грип, гострі респіраторні інфекції та з метою здійснення належного контролю за станом здоров'я учнів, педагогів, дотримання санітарно-епідеміологічного режиму МОНмолодьспорту у своєму листі № 1/9-824  від 11.11.11 "Про дотримання  протиепідемічних заходів у  навчальних закладах" доручає:
- забезпечити проведення профілактичної роботи та інформування учнів, батьків, працівників навчальних закладів про заходи, які необхідно здійснювати для запобігання виникнення захворювань;
- посилити контроль за дотриманням у навчальних закладах належного температурного режиму, санітарно-гігієнічних вимог, організації харчування учнів, вихованців;
- призупиняти навчально-виховний процес лише за приписом місцевих санітарно-епідеміологічних служб  згідно з рішеннями відповідних органів місцевої виконавчої влади.
Для забезпечення виконання у повному обсязі програмового матеріалу під час оголошення карантину рекомендовано керівникам навчальних закладів:
         - застосовувати елементи дистанційного навчання при  опрацюванні як теоретичного матеріалу так і  практичних завдань;
         -  створювати  в школах консультаційні центри для  навчання за індивідуальними планами;
- використовувати для проведення відкритих уроків навчальні програми регіонального телебачення тощо.

Категория: Новини | Добавил: kolinko |

11.11.2011
До уваги вчителів інформатики, учнів
Інститут інноваційних технологій і змісту освіти розробив методичні рекомендації щодо проведення ІІІ етапу XXV Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики у 2011-2012 навчальному році. Також там же наведений перелік літератури й Інтернет-джерел для підготовки до участі у IV етапі.
Лист ІІТЗО від 11.11.2011 № 1.4/18-3600 "Про проведення IІІ етапу XXV Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики"


Категория: Конкурси для учнів | Добавил: kolinko |

09.11.2011
До уваги керівників, учителів української літератури
З метою популяризації української літератури, розвитку інтересів учнів до читання, покращення якості та ефективності процесу читання Інститут інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки, молоді та спорту спільно з видавництвом «Грані-Т» проводить Всеукраїнський конкурс на кращий конспект уроку з позакласного читання сучасної української літератури у 5-9 класах загальноосвітніх навчальних закладів у 2011-2012 навчальному році.
До участі у Конкурсі запрошуються вчителі української мови 1 літератури загальноосвітніх навчальних закладів.
Конкурс проводиться з 1 листопада до 1 квітня 2012 року.
Детальніше про умови конкурсу

Категория: Конкурси фахової майстерності | Добавил: kolinko |

09.11.2011
До уваги керівників, учителів української мови, історії, учнів
Запрошуємо до участі в ХІ Всеукраїнському конкурсі учнівської творчості, присвяченому Шевченківським дням, що проводиться під гаслом "Об'єднаймося ж, брати мої!". Конкурс відбудеться з 1 листопада 2011 року до 25 лютого 2012 року.
Тема Конкурсу: "Ідея соборності України: творчість Тараса Шевченка; народ, суспільство, держава, родина. Минуле, сучасне і майбутнє".
Конкурс проводиться в чотири етапи:
1-й етап - з 1 до 30 листопада - у загальноосвітніх, професійно-технічних і позашкільних навчальних закладах, за результатами якого визначаються по одному переможцю в кожній номінації;
2-й етап - з 1 до 31 грудня - у районних центрах і містах обласного підпорядкування, за результатами якого визначаються по три переможці в кожній номінації;
3-й етап - з 10 до 31 січня - в Автономній Республіці Крим, обласних центрах, містах Києві та Севастополі, за результатами якого визначаються по п'ять переможців у кожній номінації;
4-й (підсумковий) етап - з 10 до 25 лютого - у столиці України місті Києві. Всеукраїнське журі Конкурсу підбиває підсумки та визначає по 27 переможців у кожній номінації (серед учнів випускних класів (курсів) визначається не більше 6 переможців).

Лист МОНмолодьспорту від 08.11.2011 № 1/9-819 "Про проведення Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості"

Положення про Всеукраїнський конкурс учнівської творчості 


Категория: Конкурси для учнів | Добавил: kolinko |

ВІТАЄМО
переможців І-ІІІ етапів міського конкурсу "Нове ім'я"
в номінаціях:

«Білий лелека» (віра в дітей та уміння вести за собою) Семіськову Вікторію Анатоліївну, вчителя англійської мови Миколаївської гімназії №2;
«Кришталева куля» (філософське мислення)Іртищеву Олену Анатоліїівну, вчителя історії ЗОШ №51;

«Золоте яблуко» (інновації у навчанні)Корсун Антоніну Миколаївну, вчителя  світової літератури ЗОШ №57;

«Червоні вітрила» (віра, надія, покликання)Пашак Юлію Володимирівну, вчителя англійської мови ЗОШ №60;
«Чарівна перлина» (методичні знахідки)Мартинюка Володимира Борисовича, вчителя української мови та літератури Миколаївського муніципального колегіуму.
Дякуємо керівникам
ЗОШ №14, 36, 40, 44, 45, 47, 51, 54, 56, 57, 60, 64, муніципального колегіуму, гімназії №2 за підтирмку молодих, творчих педагогів, створення сприятливих умов для їх саморозвитку.
Бажаємо переможцям успіху в фінальному етапі конкурсу, якій відбудеться 29.11.2011 о 14.00 в Палаці творчості учнів

Категория: Гордість міста | Добавил: kolinko |

08.11.2011
До уваги керівників, учителів, учнів
Запорошуємо учнів 9-11 класів загальноосвітніх, професійно-технічних та позашкільних навчальних закладів віком від 13 до 18 років до участі в національному етапі міжнародного конкурсу науково-технічної творчості школярів Intel ISEF, що проводиться Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України спільно з Дирекцією освітніх програм Intel в Україні, Національним технічним університетом України "Київський політехнічний інститут", Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді Міністерства освіти і науки та Київським національним університетом України ім. Т.Г. Шевченка.
Національний етап включає в себе два конкурси: "Intel-Техно Україна" та "Intel-ЕкоУкраїна".
Конкурс "Intel–Техно Україна" проводиться 14-17 лютого 2012 року за категоріями:  математичні науки, фізика і астрономія, комп’ютерні науки, інженерія, енергетика.
Конкурс "Intel-ЕкоУкраїна" проводиться 21-24 лютого 2012 року за категоріями:  ботаніка, зоологія, біологія, хімія та біохімія, науки про Землю, науки про людину, екологія.
Відповідно до міжнародних правил, кожен учасник має право взяти участь лише в одному із зазначених конкурсів лише з одним проектом. Учасники, які зареєструються до участі в обох конкурсах, будуть дискваліфіковані.
Конкурси "Intel–Техно Україна" та "Intel-ЕкоУкраїна" проводяться у два етапи:
І етап: 1жовтня - 25 грудня 2011р. ("Intel-Техно Україна"), 1 грудня 2011 року – 15 січня 2012 року ("Intel-ЕкоУкраїна") – реєстрація та заочний відбір учасників на підставі наданих тез;
ІІ етап: 14-17 лютого 2012р. ("Intel-Техно Україна"), 21-24 лютого ("Intel-ЕкоУкраїна") – очний постерний захист наукових робіт у форматі інтерв’ю з журі.
Для участі в конкурсі "Intel-Техно Україна" необхідно зареєструватись online на сайті конкурсу http://www.isef.kpi.ua до 25 грудня 2011 року, а для участі в конкурсі "Intel-ЕкоУкраїна"  - до 15 січня 2012 року на сайті http://nenc.gov.ua/isef. Процес реєстрації включає в себе заповнення заявки учасника (загальна інформація про учасника та проект, тези наукової роботи).

Умови проведення конкурсів

Форма заявки на участь у конкурсах "Intel-Техно Україна" та "Intel-ЕкоУкраїна"

"Про проведення конкурсів "Intel-ЕкоУкраїна" та "Intel-ТехноУкраїна" у 2011-2012 навчальному році" лист МОНмолодьспорт №1/9-818 від 08.11.11 року
Категория: Конкурси для учнів | Добавил: kolinko |

07.11.2011
До уваги керівників, учителів
Запрошуємо до участі у Всеукраїнському конкурсі "Учитель року - 2012", який буде проведено в номінаціях: «Українська мова та література», «Біологія», «Іноземна мова» (англійська), «Етика», «Фізична культура».
У розділі "Нормативно-правове забезпечення" розміщений наказ МОНмолодьспорту від 07. 11. 2011р. №1265 "Про проведення всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2012".

 Порядок проведення третього (заключного) туру всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2012"

Організація та умови проведення всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2012"

Нагадуємо, що на нашому сайті розміщений графік проведення цього конкурсу на 2012-2014 рр. (по номінаціям)

Категория: Конкурси фахової майстерності | Добавил: kolinko |

07.11.2011
До уваги керівників, заступників директорів, учителів фізичної культури
Міський тур Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в навчальних закладах пройде з 01.09.2011 до 20 грудня  2011 року й спрямований на створення відповідних умов для безпечного та якісного проведення уроків фізичної культури та спортивно-масових заходів, впровадження сучасних ефективних форм і методів організації процесу фізичного виховання в навчальних закладах та в позаурочний час.
Для участі в огляді-конкурсі необхідно надає до оргкомітету такі документи:
- заявку на участь в огляді-конкурсі, форма додається;
- описовий матеріал про стан фізичного виховання в навчальному закладі;
- інформаційний лист навчального закладу;
      - фотоілюстрації або відеоматеріали (фрагментарний показ фізкультурно-оздоровчої роботи в навчальному закладі. Інформація надається у форматах CD  або DVD  тривалістю не більше 20 хвилин).
Положення про огляд-конкурс (наказ управління освіти від 12.08.2011 № 395)

Категория: Новини | Добавил: kolinko |

До уваги всіх відвідувачів сайту
Шановні колеги! Нагадуємо, що "Новини" - це лише перша сторінка нашого сайту. Не забувайте знайомитися з матеріалами розділів, що визначені в меню сайту (колонка зліва) і у меню зверху.
Запрошуємо до розділу "Роздуми за чашкою кави", де розміщений цікавий і незвичайний матеріал "Не такие как все"


Категория: Новини | Добавил: kolinko |

22.10.2011
    ОНОВЛЕНО         До уваги керівників, учителів
Шановні колеги! Відповідно до п. 3.18 наказу МОНмолодьспорт від 11.05.11 № 436 "Про підготовку до початку 2011/2012 навчального року" щодо стовідсоткового оволодіння вчителями загальноосвітніх навчальних закладів основ інформаційно-комунікаційних технологій до кінця 2011 р., листа МОНмолодьспорт №1/9-493 від 24.06.11 року щодо організації навчання вчителів з використання ІКТ рекомендуємо організувати роботу з учителями вашого закладу з даного питання.
На сторінках нашого сайту вже розміщені матеріали дистанційного навчального курсу «Основи безпечної роботи з ІКТ в навчальному закладі» (авт. Артур Кочерян), які можна використати для навчання вчителів.
Рекомендуємо також організувати он-лайн навчання або систему майстер-класів для педагогів за програмою «Цифрові технології» в рамках спільної програми «Партнерство в навчанні» Міністерства освіти і науки України, молоді та спорту та корпорації Майкрософт Україна. Вся необхідна інформація на сайті програми. Тут Ви зможете знайти навчальний план, відповіді на свої запитання і, головне, сертифікаційний тест із курсу цифрових технологій, (
запускати тест через Internet Explorer 6 версії і вище).
Навчальні заклади, всі вчителі яких відповідають вимогам до рівня володіння ІКТ, отримають сертифікат "100 відсотків володіння ІКТ".
На допомогу керівникам раніше на сайті розміщені також Критерії визначення рівня володіння педагогічними працівниками інформаційно-комунікаційними технологіями, розроблені на основі проекту Технологічного стандарту рівня володіння педагогічними працівниками  ІКТ (автори:  Н. П. Дементієвська,  Н. В. Морзе, 2008 р.)  та адаптовані для педагогічних працівників Миколаївської області науково-методичною лабораторією методики природничо-математичних дисциплін (Вєліховська А.Б.)

У розділі "Навчально-методичне забезпечення" на сторінці "Програмні засоби" розміщена програма "Курс цифрових технологій", що спрямований на навчання та надання доступу до базових комп’ютерних знань та навичок, які допомагають людям користуватися інформаційними технологіями у повсякденному житті та відкривають нові суспільні та економічні можливості. Програма буде корисна як новачку, так і тому, хто вже має деякий досвід у роботі з комп’ютером.

Компанія Microsoft у межах програми "Партнерство у навчанні" пропонує  навчальний курс "Учителі в онлайні", створений з метою допомогти вчителям і освітнім установам  у впровадженні інноваційних методик, які дають змогу підвищити результати учнів і підготувати їх до життя у ХХІ столітті.

Нагадуємо, що Міністерство передбачає проведення моніторингу навченості вчителів.
Категория: Новини | Добавил: kolinko |

03.11.2011
До уваги керівників, учителів української мови, літератури, учнів
Запрошуємо до участі у ХІІ Міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика.
Лист МОНмолодьспорт №1/9-813 від 03.11.11 року "Про проведення ХІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика"


Категория: Конкурси для учнів | Добавил: kolinko |

03.11.2011
До уваги керівників
Запрошуємо до участі у всеукраїнських акціях «Олімпійська книга» та «Олімпійський куточок», які проводяться Національним Олімпійським Комітетом України з жовтня по грудень 2011 року. Мета акцій – розвиток олімпійського руху в Україні, пропаганда здорового способу життя.
У рамках акцій передбачається розсилка трьох комплектів літератури, посібників, інвентарю, а саме:
1. Комплект для визнаної в кожному районі найкращої школи із проведення заходів з пропаганди фізичної культури, спорту та олімпійського руху:
- книга «Олімпійський спорт»;
- книга «Олімпійське сузір’я України. Атлети»;
- книга «Олімпійське сузір’я України. Тренери»;
- книга «Олімпійські ігри древньої Греції та їх відродження»;
- книга «Хронологія Олімпійських ігор»;
- книга «Олімпійська академія України»;
- українсько-англійський розмовник «Олімпійці розмовляють англійською»;
- спортивний інвентар:
         - м’ячі (футбольний, волейбольний, баскетбольний, гандбольний);
         - набір для гри в настільний теніс;
         - набір для гри в бадмінтон.
2. Комплект для кожної школи України:
- посібник «Олімпійський путівник»;
- книга «Енциклопедія олімпійського спорту в запитаннях та відповідях» + диск в упаковці;
- посібник «Олімпійська освіта: теорія і практика» + диск в упаковці;
- комплект плакатів «Олімпійське сузір’я України».
3. Комплект для кожного класу:

Категория: Новини | Добавил: kolinko |

02.11.2011
До уваги керівників, учителів украхнської мови
З метою пропагування грамотності, підтримки та розвитку державної мови як духовного потенціалу нації, виховання високої мовної культури дітей та юнацтва, розвитку ціннісних орієнтацій та естетичних потреб учнів МОНмолодьспорту рекомендує передбачити проведення 9 листопада 2011 року у День української писемності та мови радіодиктанту національної єдності.
Акція проводитиметься 09.11.2011 р. на Першій та Третій програмах Українського радіо о 13.30
Традиційно диктант складатиметься зі 100-120 слів. Ті учасники, хто напише його без помилок, будуть відзначені призами. Перевірятимуться лише диктанти, що будуть надіслані 9 і 10 листопада на адресу Українського радіо: Київ-1, Хрещатик, 26. Індекс – 01001.
Лист МОНМС України №1/9-808 від 01.11.2011р.

Категория: Новини | Добавил: kolinko |

02.11.2011
До уваги керівників
Комітет з Державної премії України в галузі освіти згідно з Указом Президента України від 30 вересня 2010 року №929/2010 «Про Державну премію України в галузі освіти» приймає до розгляду матеріали кандидатів (колективів) на здобуття Державної премії України в галузі освіти 2012 року за номінаціями: дошкільна і позашкільна освіта, загальна середня освіта, професійно-технічна освіта, вища освіта, наукові досягнення в галузі освіти.

Державна премія присуджується за номінаціями:
дошкільна і позашкільна освіта – за видатні досягнення в розробленні та впровадженні сучасних освітніх методик, технологій, кращого педагогічного досвіду в галузі дошкільної освіти, в тому числі за створення посібників, дитячої літератури, що відповідають сучасним вимогам і сприяють ефективному вихованню дітей, оволодінню ними знаннями, уміннями, навичками, за досягнення в розробленні і впровадженні в систему діяльності позашкільного закладу оригінальної виховної системи з високим результатом виховного впливу на навчання, розвиток та соціалізацію дітей, у тому числі за навчально-методичні роботи в галузі позашкільної освіти;

загальна середня освіта – за видатні досягнення в розробленні та впровадженні сучасних освітніх методик, технологій, кращого педагогічного досвіду в галузі загальної середньої освіти, в тому числі за створення підручників, навчально-методичної літератури, які відповідають сучасним вимогам і сприяють ефективному оволодінню знаннями 

Листи-подання, документи та матеріали кандидатів (колективів), оформлені відповідно до Порядку висування кандидатів (колективів) на здобуття Державної премії України в галузі освіти можна  подавати Міністерству освіти і науки, молоді та спорту з  1 листопада 2011 року до 1 березня 2012 року на адресу: 01135, м. Київ, проспект Перемоги, 10, МОНмолодьспорт України.
Детальніше у
Листі Міністерства № 1/9-809 від 01.11.11 "Щодо висування кандидатів (колективів) на  здобуття Державної премії України  в галузі освіти  2012 року", який розміщено у розділі "Нормативно-правове забезпечення"


Категория: Конкурси фахової майстерності | Добавил: kolinko |

02.11.2011
До уваги керівників
Інститутом інноваційних технологій і змісту освіти розроблена навчальна програма дисципліни "Християнська етика в українській культурі”.
Навчальна програма розрахована на організаторів післядипломної педагогічної освіти та слухачів курсів  підвищення кваліфікації педагогічних працівників.
Ознайомитися з програмою можна у розділі "Навчально-методичне забезпечення" - "Програми" (дивись пункт "Програми для варіативної частини")

Категория: Новини | Добавил: kolinko |

02.11.2011
До уваги керівників, учителів української мови і літератури, учнів
Запрошуємо учнів 5-11 класів до участі у ІІ Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.
Лист МОНмолодьспорту від 31.10.2011 №1/9-806  "Про проведення ІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка" + ПОЛОЖЕННЯКатегория: Конкурси для учнів | Добавил: kolinko |

ВІТАЄМО

переможців фінального етапу Всеукраїнського турніру юних економістів

команду «Тріумф» Миколаївського муніципального колегіуму,

яка посіла ІІІ місце.

Щиро дякуємо адміністрації навчального закладу за створення умов для підтримки й розвитку обдарованих дітей нашого міста


Категория: Гордість міста | Добавил: kolinko |

ВІТАЄМО

переможців Всеукраїнського турніру юних математиків

ім професора М.Й. Ядренка

команду «Флібустьєри»
Миколаївського морського ліцею
імені професора М. Александрова
,

яка посіла ІІІ місце й названа "відкриттям ХIV Всеукраїнського турніру юних математиків у м. Львові".

Висловлюємо щиру вдячність керівникам команди,  
Піскуновій Наталії Юріївні та Майбороді Валерію Антоновичу, за професійний підхід до підготовки ліцеїстів  до участі у змаганні.

Дякуємо адміністрації ліцею за створення умов для розвитку обдарованої молоді нашого міста


Категория: Гордість міста | Добавил: kolinko |

31.10.2011
До уваги керівників, заступників керівників з виховної роботи, класних керівників
Міністерством освіти і науки, молоді та спорту видано наказ від 31.10.11 року № 1243, яким затверджено  Основні орієнтири виховання учнів 1-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів України.
Ви можете ознайомитися з цими документами у розділі "Нормативно-правове забезпечення"


Категория: Новини | Добавил: kolinko |

28.10.2011
До уваги керівників, учителів початкових класів
З 24 жовтня 2011 року по 25 січня 2012 року редакція дитячого журналу «Професор Крейд» спільно з МОНмолодьспорт України, Інститутом інноваційних технологій і змісту освіти проводить Всеукраїнський дитячий конкурс «Україною крізь час» 
Конкурс проводиться серед учнів 1-5 класів їх вчителів, керівників позашкільних навчальних закладів та батьків.
Тільки уявіть: у вас є унікальна можливість — мандрувати крізь століття!
Виберіть будь-який час у майбутньому, минулому чи сучасному та побувайте там у своїй уяві. А все, що побачите, покажіть нам. Як? У малюнку, книжці, саморобці, аплікації, фотографії — підключайте фантазію, творіть, як забажаєте, та отримуйте чудові ПРИЗИ!
До участі в конкурсі запрошуються:
  • учителі та їхні учні — від 5 до 30 учасників;
  • групи від 2 до 5 дітей;
  • родини з дітьми.
Умови участі в конкурсі:
1. Заповніть та надішліть до редакції заявку на учать у конкурсі (форма заявки та адреса розміщені нижче). 
2.Створіть конкурсну роботу (книжку, аплікацію, вишивку, об’ємну саморобку тощо) на одну з тем:
  • "Минуле нашого краю”;
  • "Сучасні досягнення нашого краю”;
  • "Яким я хочу бачити наш край у майбутньому”.
3. Надішліть роботу та копію річного передплатного абонемента на 2012 рік журналу "Професор Крейд” до редакції (для класу — три річні передплати, для групи — дві річні передплати, для родини — одну річну передплату).
Адреса редакції: "Україною крізь час”, вул. Івана Мазепи, 10а, м. Київ, 01010.
4. Виграйте чудові призи:

Категория: Конкурси для учнів | Добавил: kolinko |

27.10.2011
До уваги керівників, заступників директорів з виховної роботи,
педагогів-організаторів

Запрошуємо ознайомитися з досвідом Миколаївської загальноосвітньої школи №1 імені Олега Ольжича, який був представлений під час круглого столу у межах ІІІ Національної виставки "Інноватика в сучасній освіті"


Про це повідомив міністр освіти і науки Дмитро Табачник під час проведення брифінгу, що відбувся у будинку Уряду.
"Документ обговорювався, він викликав зацікавлення, але на всіх секціях і регіональних, і тематичних вирішили його на з’їзд не виносити і його немає в порядку денному", - зазначив Д.Табачник.
За його словами, етичний кодекс може існувати як громадський документ, якого люди дотримуються без усіляких регламентних норм.
Запропонований проект етичного кодексу українського вчителя отримав вкрай негативні відгуки освітян.
За матеріалами http://osvita.ua

Ми дякуємо всім, хто не залишився байдужим і взяв участь в обговоренні цього "документу".

Категория: Новини | Добавил: kolinko |

26.10.2011
До уваги керівників, учителів, учнів 11-х класів, батьків
Міністерство освіти і науки, молоді та спорту затвердило правила прийому до вищих навчальних закладів у 2012 році (наказ №1179 від 12.10.11 року) і   Порядок подання та розгляду заяв в електронній формі на участь у конкурсному відборі до вищих навчальних закладів
Згідно з умовами прийому, зарахування до вищого навчального закладу відбуватиметься на підставі рейтингового балу вступника, який складатиметься з балів отриманих на зовнішньому незалежному оцінюванні, балів шкільного атестату, а також додаткових балів за успіхи у навчанні та закінчення підготовчих курсів у вузі.
Для вступу до вищого навчального закладу у 2012 році, абітурієнту потрібно буде подати до приймальної комісії вузу сертифікати ЗНО з трьох предметів. При цьому до участі в конкурсному відборі допускатимуться особи, які подають сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання з результатами не нижче ніж 124 бали з непрофільних конкурсних предметів та не нижче ніж 140 балів з профільних конкурсних предметів.
Обов’язковим предметом при вступі, як і у минулому році, залишається українська мова та література. Сертифікат ЗНО з цього предмету потрібно подавати при вступі на будь-яку спеціальність. Інші два предмета встановлюються умовами прийому для вищих навчальних закладів для кожної окремої спеціальності.
Як і у минулому році, до балів зовнішнього незалежного оцінювання додаватиметься середній бал шкільного атестату перерахований за 200-бальною шкалою, а також додаткові бали за особливі успіхи у навчанні та за закінчення факультетів довузівської підготовки.
Відтак, призерам IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад та III етапу Всеукраїнських конкурсів-захистів науково-дослідницьких робіт учнів - членів Малої академії наук нараховуватиметься від 30 до 50 балів. (Особам, нагородженим дипломами I ступеня, – 50 балів, IІ ступеня, – 40 балів, IІІ ступеня, – 30 балів).
Також, до 20 балів може бути нараховано особам, які закінчили факультети довузівської підготовки при вступі на природничо-математичні та інженерно-технічні напрями підготовки.
Крім того, збережеться право вступу за результатами вступних екзаменів для осіб, які здобули повну загальну середню освіту у 2007 році або раніше, для осіб з обмеженими фізичними можливостями (інваліди I та II груп, діти-інваліди) та для громадян, які будуть звільнені зі строкової військової служби в 2012 році. Також, вступники матимуть право подавати сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання видані у минулих роках (2011-2008).
Прийом заяв та документів від вступників, вищі навчальні заклади України розпочнуть 2 липня. Вступник матиме право подати заяву не більше ніж до п'яти вищих навчальних закладів та не більше ніж на три спеціальності у кожному з них.

Категория: Новини | Добавил: kolinko |


25.10.2011
До уваги керівників
Дирекція Всеукраїнського фонду «Крок за кроком» пропонує навчальним закладам Миколаївщини долучитися до реалізації Програми «Школа як осередок розвитку громади». Метою програми є розвиток громадсько-активних шкіл, діяльність яких сприяє розвитку партнерства між школою та громадою; розробка та реалізація партнерських програм, спрямованих на вирішення проблем і задоволення потреб місцевих громад; активізації громадян; реалізації концепцій освіти громади та навчання впродовж усього життя.
Програмою передбачено проведения навчально-практичних тренінгів за темою «Створення та розвиток громадсько-активних шкіл». Фонд «Крок за кроком» забезпечує учасників тренінгів навчально-методичними та роздавальними матеріалами; канцтоварами та організовує харчування.
Керівникам навчальних закладів, які бажають долучитися до реалізації цієї програми, необхідноподати заявку не пізніше 26 жовтня 2011 року.
Контактна особа - Півень Галина Григорівна, заступник директора з науково-педагогічної роботи Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, тел. (0512)378592


Категория: Новини | Добавил: kolinko |

25.10.2011
До уваги керівників, учителів, учнів 11-х класів
До переліку предметів ЗНО - 2012 додано всесвітню історію. Ці зміни внесені наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту від 14.10.11 № 1192, з яким Ви можете ознайомитися у розділі "Нормативно-правове забезпечення", сторінка "ЗНО"

Категория: Новини | Добавил: kolinko |

24.10.2011
До уваги всіх відвідувачів сайту
Шановні колеги! Запрошуємо Вас відвідати сайт дошкільних навчальних закладів міста Миколаїв "Дошкілля".
Він зараз знаходиться у стадії наповнення, але там Ви знайдете багато цікавих і корисних матеріалів.
У подальшому знайти цей сайт можна за посиланням, яке знаходиться праворуч знизу, у колонці "Друзі сайту"

Категория: Новини | Добавил: kolinko |

23.10.2011
До уваги керівників, учителів
Шановні колеги! На нашому сайті розміщений проект "Етичного кодексу українського учителя" і заклик включитися до його обговорення. Впевнені, це не той випадок, коли можна промовчати, адже мова йде про нас з вами. Хіба сьогодні нам вкрай необхідний "наказ про обов’язкову святість"? Хіба дотримання етичних норм не є внутрішньою потребою педагога? Хіба у нас мало контролюючих інстанцій? Хіба не доцільніше подумати про захист і соціальний статус учителя, про підвищення його авторитету?
У розділі "Роздуми за чашкою кави" розміщена стаття головного редактора журналу "Відкритий урок" Олега Іванова "Етичний кодекс українського вчителя: реготати чи плакати?". Запрошуємо до ознайомлення.


Категория: Новини | Добавил: kolinko |

21.10.2011
До уваги керівників, учнів 11-х класів, батьків
Українським центром оцінювання якості освіти затверджено графік проведення та перелік предметів пробного зовнішнього незалежного оцінювання в 2012 році. 
Абітурієнтам, які бажають взяти участь у пробному тестуванні, необхідно з 01 до 30 листопада 2011 року зареєструватися на сайті Одеського регіонального центру оцінювання якості освіти – www.test-center.od.ua – у розділі «Реєстрація на пробне тестування».
Предмет пробного тестування та місце його проведення Ви маєте обрати самостійно під час реєстрації на сайті Одеського РЦОЯО в процесі заповнення реєстраційної картки-заяви.
Проведення пробного тестування з кожного предмета відбуватиметься об 11 годині.
Графік проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання:
24 березня 2012 р. – українська мова і література, іноземна мова (англійська, німецька, французька або іспанська за вибором), біологія, фізика, всесвітня історія.
31 березня 2012 р. – історія України, математика, хімія, географія, російська мова.

Категория: Новини | Добавил: kolinko |

21.10.2011
До уваги керівників, учителів, учнів, батьків
Розміщуємо графік проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін
- 05.11.11 – з хімії, ЗОШ №34;
- 06.11.11 – з біології, ЗОШ №34;
- 12.11.11 – з української мови і літератури, Миколаївський муніципальний колегіум;
- 19.11.11 – з математики, ЗОШ №53;
- 20.11.11 – з англійської мови, Миколаївська спеціалізована загальноосвітня школа №22 з поглибленим вивченням англійської мови з першого класу;
- 20.11.11 – з іспанської мови, Миколаївський муніципальний колегіум;
- 26.11.11 – з фізики, ЗОШ №46;
- 27.11.11 – з німецької мови, Миколаївська гімназія №4;
- 27.11.11 – з французької мови, Миколаївська гімназія №2;
- 03.12.11 – з інформатики та ОТ;
- 03.12.11 – із світової літератури, ЗОШ №3;
- 04.12.11 – з географії, ЗОШ №11;
- 10.12.11 – з історії, ЗОШ №20;
- 11.12.11 – з економіки, ЗОШ №11;
- 17.12.11 – обслуговуюча праця:
- Ленінський район – ЗОШ №56;
- Корабельний район – ЗОШ №48;
- Центральний район – ЗОШ №51;
- Заводський  район – ЗОШ №57;
- 17.12.11 - технічна праця, ЗОШ №19;
- 17.12.11 – з російської мови і літератури, ЗОШ №53;
- 18.12.11 – з правознавства, ЗОШ №20;
- 24.12.11 – з астрономії, ЗОШ №46;
- 24.12.11 – з психології та педагогіки, Миколаївський Будинку вчителя;
- 25.12.11 – з екології, Миколаївський муніципальний колегіум.
Наказ управління освіти Миколаївської міської ради від 13.10.2011 №607-ц

Категория: Конкурси для учнів | Добавил: kolinko |Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018