Пошук


Меню сайту

Форма входу
  


Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 11
Гостей: 11
Користувачів: 0


Головна » 2012 » Жовтень » 10 » Ще раз про навчальні програми та підручники
13:36
Ще раз про навчальні програми та підручники
Протягом вересня 2012 року Інститут інноваційних технологій і змісту освіти МОНмолодьспорту України та Державна інспекція навчальних закладів України провели перевірки використання навчальної літератури у загальноосвітніх навчальних закладах
міста Києва, а також Київської, Запорізької, Тернопільської та Одеської областей.

Метою цих перевірок є моніторинг забезпечення загальноосвітніх навчальних закладів навчальною літературою
, зокрема тією, якій надано відповідний гриф МОНмолодьспорту України або схвалення для використання у загальноосвітніх навчальних закладах.
За результатами перевірок робоча група констатувала, що до початку навчального року до загальноосвітніх навчальних закладів Київської, Запорізької, Тернопільської та Одеської областей надійшли всі підручники, видані за кошти Державного бюджету. Отже, навчальні заклади забезпечені підручниками і загалом виконують наказ Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України «Про використання навчальної літератури у загальноосвітніх навчальних закладах» від 02.08.2012 № 882 

Проте, у загальноосвітній школі  І–ІІІ ступенів  № 40 м. Запоріжжя та Іллічівській загальноосвітній школі І–ІІІ ступенів №  4  Одеської області у навчально-виховному процесі використовували посібник «Математика. Експрес-контроль» 1–4 кл. (автор Максимова Л. В. та ін. Видавництво «Ранок»), що не має відповідного грифа МОНмолодьспорту України. Під час розгляду питання ці посібники було вилучено.

Також під час перевірки було виявлено використання в Іллічівській загальноосвітній школі І–ІІІ ступенів № 4 Одеської області зошитів для учнів 1 класу, що не мають відповідного грифа або схвалення комісією з педагогіки та методики початкового навчання. Внаслідок цього було складено відповідний акт про порушення виконання наказу. 

Зазначимо, що перевірки проведено на виконання наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від «Про використання навчальної літератури у загальноосвітніх навчальних закладах» від 02.08.2012 № 882 та наказу Інституту інноваційних технологій і змісту освіти МОНмолодьспорту України «Про утворення робочої групи з вивчення питання використання навчальної літератури у загальноосвітніх навчальних закладах» від 14.09.2012 № 85 .

Звертаємо увагу
працівників загальноосвітніх, професійно-технічних навчальних закладів на те, що обов’язковою умовою засвоєння навчального матеріалу та якісної підготовки учнів до зовнішнього незалежного оцінювання, державної підсумкової атестації є дотримання наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України «Про використання навчальної літератури у загальноосвітніх навчальних закладах» від 02.08.2012 № 882 .

За матеріалами http://www.mon.gov.ua

Категорія: Актуально | Переглядів: 1239 | Додав: Управління_освіти
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018