Меню сайтуВихід

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Користувачі на сайті:


Головна » » Міські акції » Міська акція "Бузька хвиля"

Міський проект "Бузька хвиля". Відео підведення підсумків І етапу
29.09.2012, 13:53
З метою громадянського виховання учнівської молоді, вивчення історії рідного краю, миколаївських суднобудівних заводів, корабельних пам'яток миколаївського суднобудування та долі видатних людей, життя та діяльність яких пов’язані з суднобудуванням, культурними подіями нашого краю та формування соціальної активності учнів в навчальних закладах організовано міський проект «Бузька хвиля». Реалізація проекту проводиться у два етапи, кожний терміном 1 навчальний рік. Проект проводиться за такими напрямками:
- «Рідний причал» (історія миколаївських суднобудівних заводів);
- «Ранок корабельного краю» (історія миколаївських кораблів з 1789 по 1939рр.);
- «Опалені війною» (історія кораблів, човнів, які були збудовані на суднобудівних заводах міста та брали участь у Другій світовій війні);
- «Ідуть у море кораблі» (історія миколаївських кораблів у сучасному світі та їх світове значення);
- «Славетні імена Миколаєва» (дослідження долі видатних людей міста, життя та діяльність яких пов’язані з галуззю суднобудування та культурними подіями нашого краю).
Керівниками навчальних закладів разом з лідерами учнівського самоврядування на І етапі організовано пошуково-дослідницьку діяльність, вирішувались завдання проекту: вивчити громадську думку, сучасне ставлення щодо історичних, сучасних подій, до культурного життя міста; активізувати краєзнавчий рух дитячих та юнацьких колективів, їх пошукову діяльність; сприяти поглибленню духовної єдності поколінь; залучити до цієї роботи всіх, кому близькі проблеми відродження історичних, корабельних та культурних пам’яток рідного краю; поглибити знання учнів з історії та культури свого краю.
Учні вибрали тематику (деякі заклади обрали всі 5 напрямків), за якою працювали протягом 2010-2011 н.р., за підсумками своєї роботи провели шкільні конференції, оформили та представили матеріали на міській учнівській науково-практичній конференції, яка відбулась 19 травня у Палаці творчості учнів.
За підсумками І етапу проекту укладається міська збірка «Вони прославили наше місто».
Перед початком конференції працювала виставка, на якій представлена діяльність навчальних закладів в проекті.
Навчальні заклади на виставку представили:
·        66 збірок, в яких досліджується доля видатних людей нашого міста, чиє життя пов`язане з суднобудуванням, історія заводів, кораблів;
·        створено 60 відео та електронних презентацій;
·         створено 48 фотозбірок, експозицій, фото-планшетів, стендів тощо;
·        руками дітей створено 10 макетів кораблів та 16 моделей - вихованцями міської станції юних техніків, які приймали участь в судномодельних змаганнях.
Відгуки про виставку: «Виставка просто чудова! Експонати різноманітні та оригінальні», «Виставка справляє дуже позитивні враження. Зібрана інформація дивує своєю цікавістю!», «Спасибо дорогим нашим детям, за почитание корабелов. Выставка отличная!» - член національного союзу журналістів Макарова Н.Л.
Протягом конференції учні навчальних закладів ЗОШ № 1, 15, 17, 29, 44, 46, 51, 56, 57, школи мистецтв і прикладних ремесел, юридичного ліцею, гімназії № 4, економічного ліцею № 1 презентували свою пошукову роботу різними формами: яскраве театралізоване дійство про перший корабель з верфів Миколаєва «Святий Миколай», документальні фільми, електронні презентації. Конференція завершилась прийняттям резолюції. Байдужих в залі не залишилось.
Протягом реалізації І етапу проекту учні -розширили та поглибили знання про історію суднобудівних заводів, миколаївських кораблів та їх світове значення; розвиток навичок пошукової та науково-дослідницької, творчої діяльності учнів, життєвої компетенції, соціальної активності та комунікативних здібностей учнів.
Навчальні заклади публікували, інформували в засобах масової інформації, у шкільних газетах, міській пресі роботи учасників проекту.
Відеоматеріали заходу з підведення підсумків І етапу
Додав: kolinko |
Переглядів: 1222

Ми в соцмережах
       
 ОСВІТНЯ КАРТА МІСТА
(САЙТИ ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ МІСТА) 
Освітня карта міста
Офіційні сайти


 Профспілка працівників освіти і науки

Інформаційні сайти

Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license