Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » » Слова подяки » Слова подяки

Колективу ДНЗ «Журавушка» від педагогів і адміністрації ЗОШ №16
03.02.2013, 16:33
         Дитячий садок і школа є ланками єдиної системи освіти і виховання. Тому все те, що чекає дитину в школі, має бути продовженням того, чим вона займалася, що опановувала раніше. Все це можливо лише за дотриманням принципу наступності між дошкільною та початковою освітою.

Колектив дитячого навчального закладу «Журавушка», а саме завідуюча дитячого садочку Злотіна Галина Валентинівна, методист Ніколаєнко Лариса Михайлівна, вихователь групи «Бджілка» Яні Валентина Вікторівна роблять реальні кроки щодо реалізації спільних заходів між дитячим садочком та початковою школою.

30 січня 2013 року було організовано зустріч вчителя початкових класів Майбороди Валентини Григорівни, заступника директора з НВР Крутієнко С.А.  з  педагогами садочка. Проведено відкрите заняття та обговорено питання формування єдиного навчально-виховного середовища .  На занятті завдяки  кропіткій  праці вихователя кидається в око інтелектуальний розвиток дітей, а   у бесідах, спостереженнях за грою - моральна вихованість, ціннісні орієнтації у сфері спілкування і діяльності.

У подальших планах передбачено проведення спільних нарад, засідання методичних об’єднань, відвідування занять та виховних заходів, підготовка рекомендацій для батьків майбутніх першокласників, участь у батьківських зборах, знайомство майбутніх першокласників зі школою.

            Дякуємо за співпрацю та розуміння.


Додав: kolinko |
Переглядів: 805

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018