Меню сайтуВихід

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0


Користувачі на сайті:


Головна » » Слова подяки » Слова подяки

Подяка адміністрації та педагогічному колективу ЗОШ №17
13.06.2013, 12:37
Ось і пролунала срібна мелодія останнього в шкільному житті одинадцятикласників дзвоника школи №17.
Важка та довга дорога, але зупиняючись в якусь мить, повернувши свій погляд в минуле, розумієш, що воно було лише миттю, яскравим спалахом.
Ми, батьки, пишаємося тим, що наші діти розпочали свій навчальний шлях в в цій школі. Вона розташована поблизу наших будинків, тому було дуже зручно відводити дітей на заняття.
Пригадуємо, коли маленькі, крихітні долоньки наших дітей міцно тримали маму за руку, коли вперше ми привели їх до школи. Першою, хто підхопив «першачків» і повів в клас, була Прокопенко Ганна Максимівна., талановитий та мудрий вчитель. Кожен крок був справжньою новою сходинкою у велику країну Знань. Вона дивувала нас надзвичайною любов’ю до своєї професії, добротою, вимогливістю та справедливістю.
Школа для нас стала другою домівкою. І було в цьому домі затишно, надійно, спокійно.
Цей затишок в школі створюють вчителі, прекрасні, талановиті, які весь цей час зустрічали наших дітей приємною щирою посмішкою, відкритими, теплими серцями.
Хочемо згадати душевність, доброту і справжню компетентність вчителя української мови та літератури Зайченко Людмили Кирилівни, посмішку та милозвучність голосу завуча з виховної роботи Вінтовкіної Інеси Юріївни, прекрасні творчі уроки Артюшенко Світлани Петрівни, вимогливість та змістовні, доступні пояснення Носикової Світлани Миколаївни, турботливість класного керівника Могильної Лідії Володимирівни – скільки всього їй довелося переживати з нами, батьками.
А найголовнішою перевагою школи є директор Панченко Алевтина Геннадіївна – відповідальна, розуміюча людина, розсудливий та вмілий керівник, талановитий і мудрий вчитель.
І коли б не звернулись за порадою, підтримкою, ця інтелігентна, доброзичлива та щира жінка вислухає, допоможе в розв’язанні різних питань, стосовно наших дітей.
Школа №17 – це не тільки заклад, де дають міцні знання, а й цінують учнів як особистостей, зі своїми поглядами, смаками, бажаннями. Адже для становлення людини це одна із важливіших якостей школи, щоб до тебе ставилися як до індивідуальності, розуміли, підтримували.
Дорогі вчителі! Ми будемо вдячні вам довіку. Нехай в оселях ваших завжди панує злагода, в серцях – добро, в помислах – мудрість. А нелегка педагогічна нива колоситься рясним урожаєм людської вдячності.
Низько вклоняємося, Учителю, за терпіння, справедливість, безмежну любов до наших дітей.

Батьки випускників 11-А класу 2013 року: Дзюбич Ольга Олександрівна, Чудакова Діана Василівна, Осипова Ірина Вікторівна.
Переглядів: 1183

Ми в соцмережах
       
 ОСВІТНЯ КАРТА МІСТА
(САЙТИ ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ МІСТА) 
Освітня карта міста
Офіційні сайти


 Профспілка працівників освіти і науки

Інформаційні сайтиУправління освіти Миколаївської міської ради © 2018

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license