Меню сайтуВихід

Онлайн всього: 6
Гостей: 6
Користувачів: 0


Користувачі на сайті:


Головна » » Слова подяки » Слова подяки

Подяка Миколаївській вечірній школі № 5
28.10.2013, 12:03

Ми, працівники Миколаївської обласної організації УТОГ, висловлюємо нашу найщирішу подяку всім тим, хто надав можливість нашим вихованцям складати іспити екстерном у Миколаївській вечірній школі № 5.

Велика подяка директору МВШ № 5, чуйному, толерантному педагогу, Мироновій Ларисі Миколаївні. Ми цінуємо все, що Лариса Миколаївна зробила для дітей з обмеженими фізичними можливостями і дякуємо їй за творче ставлення до роботи, ентузіазм, щирість і доброзичливість, педагогічний талант та душевну щедрість! Особливо хочеться подякувати  за її методику співпраці з таким загалом учнів, яка виховує шанобливе ставлення до всіх людей, котрі знаходяться поруч. Цінуємо те, що для Миронової Л.М. значущим є не лише висока організація навчально-виховного процесу, а й багатогранна робота з нашими дітьми,які потребують особливої уваги та співчуття.

Також вдячні педагогічному колективу вечірньої школи за добре організовану роботу. Учителі по-справжньому сприяли поглибленню взаєморозуміння і довіри під час спілкування, налаштовуючи дітей на позитивне сприйняття дійсності.

На завершення хотілось би подякувати за затишні класні кімнати, надані для проведення екзаменів, що безумовно є результатом невтомної праці Миронової Лариси Миколаївни та колективу вчителів Миколаївської вечірньої школи № 5.

З повагою

              голова                                                                                         Т.М. Городнича
Додав: kolinko |
Переглядів: 748

Ми в соцмережах
       
 ОСВІТНЯ КАРТА МІСТА
(САЙТИ ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ МІСТА) 
Освітня карта міста
Офіційні сайти


 Профспілка працівників освіти і науки

Інформаційні сайтиУправління освіти Миколаївської міської ради © 2018

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license