Меню сайтуВихід

Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0


Користувачі на сайті:


Головна » » Слова подяки » Слова подяки

Подяка вчителям Миколаївської спеціалізованної школи І ступеня №59
06.06.2013, 13:23
Шановна Ганно Іллівно!
Ми, колектив учнів і батьків 4-Г класу спеціалізованої школи І ступеня №59 з поглибленим вивченням іноземної мови, хочемо висловити щиру подяку та глибоку вдячність колективу школи за прекрасну роботу протягом чотирьох років навчання наших дітей.
В першу чергу, висловлюємо подяку адміністрації школи на чолі з директором Скопіч А.В. та заступником з навчально-виховної роботи Коломієць М.В. за створення оптимально сприятливі умови для гармонійного і всебічного розвитку і навчання, високий професіоналізм, добре і шанобливе ставлення до дітей.
Велика вдячність нашим учителям: Великород І.В., Васильченко О.М., Рижих Є.С., Єхвалову О.В., за гуманне ставлення до дітей, цікаву та ґрунтовну роботу, за уроки, насичені глибоким змістом і справжньою любов’ю, за турботу і розуміння.
Окремі слова безмежної вдячності нашому класному керівнику Березнюк І.В. за її професійну майстерність, педагогічний талант і компетентність, креативність, відповідальність, творче ставлення до роботи, душевну щедрість і доброзичливість, толерантність відношення до дітей, повагу і любов до кожної дитини.
Завдяки цілеспрямованій роботі педагогічного колективу школи наші діти отримали прекрасні знання, відчули себе талановитими, успішними і впевненими у майбутньому особистостями.
Просимо Управління освіти м. Миколаєва від імені дітей і батьків винести подяку адміністрації школи та вищеназваним учителям.
Переглядів: 1307

Ми в соцмережах
       
 ОСВІТНЯ КАРТА МІСТА
(САЙТИ ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ МІСТА) 
Освітня карта міста
Офіційні сайти


 Профспілка працівників освіти і науки

Інформаційні сайти
Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license