Меню сайтуВихід

Онлайн всього: 4
Гостей: 4
Користувачів: 0


Користувачі на сайті:


Головна » » Слова подяки » Слова подяки

Подяка ВСШ №1
21.05.2012, 19:25
Адміністрація фермерського господарства «ВЛАДАМ» просить Вас висловити щиру подяку директору Миколаївської вечірньої школи №1 Таратухіній К.П і в ії особі всьому педагогічному колективу навчального закладу за наслідками плідної співпраці господарства «ВЛАДАМ» і школи у 2011-2012 навчальному році.
Саме завдяки цій співпраці працівники господарства, які у свій час не закінчили школу, можуть продовжувати навчання, здобути освіту. Таким чином, вони матимуть реальну можливість для свого подальшого інтелектуального і професійного розвитку.
У сесійному класі Миколаївської вечірньої школи №1 навчаються 23 сезонні працівники господарства «ВЛАДАМ». Це люди різні за віком (від 15 до 48 років), рівнем знань, сімейним станом.
У школі створені належні умови для їх навчання: заняття відбуваються по суботах, сесії -у листопаді й березні, коли не проводяться сільськогосподарські роботи.
Завдяки умілому, виваженому й ефективному керівництву школою ії директором Таратухіною К.П. у стінах закладу панують небайдужість, толерантність, розуміння проблеми учнів, які мають великі прогалини у знаннях, людська теплота. Усе це сприяє навчанню працівників господарства.
Адміністрація фермерського господарства завжди відчуває розуміння й підтримку педагогічного колективу школи, бажання працювати в одній команді, докладати спільних зусиль для того, щоб працівники господарства «ВЛАДАМ» отримали повну загальну середню освіту.
Маємо надію на подальшу співпрацю фермерського господарства «Владам» з колективом Миколаївської вечірньої школи №1.
Директор ФГ «Владам»                                                    С.М. Сенюк

Додав: kolinko |
Переглядів: 1206

Ми в соцмережах
       
 ОСВІТНЯ КАРТА МІСТА
(САЙТИ ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ МІСТА) 
Освітня карта міста
Офіційні сайти


 Профспілка працівників освіти і науки

Інформаційні сайти

Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license