Пошук


Меню сайту

Форма входу
  


Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 4
Гостей: 4
Користувачів: 0


Головна » » Слова подяки » Слова подяки

Подяка ЗОШ №56 та ВСШ №1
17.05.2012, 19:27
Шановна Ганно Іллівно!
Вихованці та колектив центру соціально-психологічної реабілітації дітей служби у справах дітей Миколаївської міської ради щиро вдячні Вам та колективу міського управління освіти за співпрацю та участь у вирішенні питань виховання та навчання дітей центру.
В центрі перебувають діти, які опинилися у складних життєвих обставинах, залишились поза сімейним оточенням та потребують особливої уваги і підтримки. До кожного вихованця центру необхідно знайти індивідуальний підхід, приділити особливу увагу, терпіння.
Навчання дітей початкової школи було організовано на базі ЗОШ № 56, вихованців старшого шкільного віку - на базі центру педагогами ВСШ № 1.
Центр виражає щиру вдячність директору вечірньої середньої школи № 1 Таратухіній Катерині Павлівні, директору загальноосвітньої середньої школи № 56 Мазур Ользі Миколаївні та педагогічним колективам вказаних шкіл за довготривалу та плідну співпрацю, взаєморозуміння і готовність завжди прийти на допомогу вихованцям центру.
Кожен вчитель в своїй роботі з вихованцями центру намагається допомагати їм самореалізуватися через навчання, творчість, вселити надію в маленьке серце кожної дитини І повернути радість їх очам.
Вчителям школи №1 і №56 притаманне почуття великої відповідальності за навчання нового покоління. Саме вони постійно дбають про доброзичливу атмосферу на уроках, яка має бути виховним середовищем, що сповнено кліматом взаємодопомоги, турботи, співпраці, солідарності, безпеки, довіри.
                                                    Директор Центру                                       С.М. Клюйко

Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 782

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018