Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 9
Гостей: 8
Користувачів: 1
Управління_освіти


Головна » » Слова подяки » Слова подяки

Вдячність педагогічному колективу ЗОШ №53 та його керівнику Ушаковій Людмилі Іванівні від батьків учнів
08.05.2014, 15:19

Шановна Ганно Іллівно!

 Батьки 11-А кл. звертаються з проханням  висловити глибоку вдячність педагогічному колективу  ЗОШ №53 та його керівнику Ушаковій Людмилі Іванівні за професійну  майстерність, педагогічний талант, душевну щедрість і виховання  наших дітей    протягом багатьох років.

Педагоги   відкривали  неповторний світ знань своїм вихованцям, вміло вели їх по стежках любові і доброти, запалюючи в їх трепетних серцях вогник допитливості, віри у справедливість, віри в себе!

Особливо хочеться  подякувати за індивідуальний підхід до кожної дитини, компетентність, відповідальність і доброзичливість.

Педагогічний колектив  навчального закладу проводить значну роботу з формування життєвої компетентності учнів і це дає свої наслідки - учні та випускники школи є переможцями міжнародних та республіканських конкурсів, в чому ми неодноразово переконувались під час батьківських конференцій.

Прийміть слова щирої вдячності за творче ставлення до кожної дитини, за високий професіоналізм, цілеспрямованість і кропітку працю!

Сподіваємося, що Ваш багаторічний досвід і невгасимий вогонь щирої відданості своїй справі служитимуть подальшому розвитку духовного та інтелектуального рівня підростаючого покоління.

Бажаємо всім педагогам школи міцного здоров'я і благополуччя, терпіння й оптимізму, успіхів у вашій нелегкій, але такій важливій праці! Нехай ніколи не вичерпається доброта і мудрість у вчительському серце!

 З повагою,

 батьківський комітет 11-А класу


Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 1024

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018