Меню сайтуВихід

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Користувачі на сайті:Наказ МОНУ від 27.08.2013 №1234 «Деякі питання проведення Всеукраїнського телевізійного уроку, присвяченого 200-річчю від дня народження Т.Г. Шевченка»

Лист МОНУ від 27.08.2013 №1/9-581 «Про підготовку та проведення першого уроку, присвяченого 200-річчю від дня народження Т. Г. Шевченка»

Матеріали для підготовки та проведення Першого уроку, розроблені департаментом освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації

Рішення про проведення 1 вересня після урочистої лінійки уроку, присвяченого Року дитячої творчості, навчальний заклад приймає самостійно

Методичні матеріали для проведення Першого уроку, присвяченого Т.Г. Шевченку, в основній та старшій школі (Київський ОІППО)


Перший урок у початкових класах проводиться за обраною загальноосвітнім навчальним закладом/методичним об’єднанням на власний розсуд темою з урахуванням можливостей навчального закладу, вікових та індивідуальних особливостей учнів кожного класу.
За рекомендацією Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти в основній і старшій школі перший урок доцільно присвятити Року дитячої творчості.

Рекомендації щодо підготовки та проведення Першого уроку 2013-2014 н.р. МОІППО
Орієнтовні теми для Першого уроку 2013-2014 н.р. (Селецька Т.В., НМЦ)

Розробки уроків, підготовлені учасниками міського конкурсу "Нове ім'я - 2013" (узагальнено Селецькою Т.В.)Методичні рекомендації щодо організації та проведення  Першого уроку в початкових класах у 2013-2014 навчальному році Київський інститут післядиплдомної педагогічної освіти

Методичні рекомендації щодо Першого уроку 2013-2014 навчального року  Донецьк

Ми в соцмережах
       
 ОСВІТНЯ КАРТА МІСТА
(САЙТИ ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ МІСТА) 
Освітня карта міста
Офіційні сайти


 Профспілка працівників освіти і науки

Інформаційні сайти
Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license