Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 11
Гостей: 11
Користувачів: 0Наказ МОНУ від 27.08.2013 №1234 «Деякі питання проведення Всеукраїнського телевізійного уроку, присвяченого 200-річчю від дня народження Т.Г. Шевченка»

Лист МОНУ від 27.08.2013 №1/9-581 «Про підготовку та проведення першого уроку, присвяченого 200-річчю від дня народження Т. Г. Шевченка»

Матеріали для підготовки та проведення Першого уроку, розроблені департаментом освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації

Рішення про проведення 1 вересня після урочистої лінійки уроку, присвяченого Року дитячої творчості, навчальний заклад приймає самостійно

Методичні матеріали для проведення Першого уроку, присвяченого Т.Г. Шевченку, в основній та старшій школі (Київський ОІППО)


Перший урок у початкових класах проводиться за обраною загальноосвітнім навчальним закладом/методичним об’єднанням на власний розсуд темою з урахуванням можливостей навчального закладу, вікових та індивідуальних особливостей учнів кожного класу.
За рекомендацією Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти в основній і старшій школі перший урок доцільно присвятити Року дитячої творчості.

Рекомендації щодо підготовки та проведення Першого уроку 2013-2014 н.р. МОІППО
Орієнтовні теми для Першого уроку 2013-2014 н.р. (Селецька Т.В., НМЦ)

Розробки уроків, підготовлені учасниками міського конкурсу "Нове ім'я - 2013" (узагальнено Селецькою Т.В.)Методичні рекомендації щодо організації та проведення  Першого уроку в початкових класах у 2013-2014 навчальному році Київський інститут післядиплдомної педагогічної освіти

Методичні рекомендації щодо Першого уроку 2013-2014 навчального року  Донецьк

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018