Пошук


Меню сайту

Форма входу
  


Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителівОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0Управління освіти Миколаївської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:
- головного спеціаліста відділу виховної роботи.
Вимоги до претендентів: громадянство України, володіння державною мовою, повна вища педагогічна освіта за спеціальністю вчитель ДПЮ (предме-та «Захист Вітчизни») та фізичної культури, володіння комп’ютером, педагогічний стаж в закладах освіти не менше 3 років.
- головного спеціаліста відділу виховної роботи.
Вимоги до претендентів: громадянство України, володіння державною мо-вою, повна вища педагогічна освіта, володіння комп’ютером, стаж роботи в закладах освіти не менше 3 років.
- головного спеціаліста відділу захисту прав дітей.
Вимоги до претендентів: громадянство України, володіння державною мо-вою, повна вища педагогічна освіта, володіння комп’ютером, стаж роботи в закладах освіти не менше 3 років.
- заступника начальника відділу координації діяльності ЗНЗ.
Вимоги до претендентів: громадянство України, володіння державною мовою, повна вища педагогічна освіта, володіння комп’ютером, стаж керівної роботи у навчальних закладах або в органах місцевого самоврядування не менше 3 років.
Особам, які претендують на зайняття вказаних посад, необхідно надати наступні документи:
1) письмову заяву про участь у конкурсі;
2) копію паспорта громадянина України;
3) автобіографію кандидата, що обов’язково повинна містити: прізвище (усі прізвища у разі зміни), власне ім’я (усі власні імена, у т.ч. у разі зміни) та по-батькові (за наявності), число, місяць, рік і місце народження, громадянство,      відомості про освіту, трудову діяльність, посаду, місце роботи (заняття), громадську роботу (у т.ч. на виборчих посадах), членство у політичних пар-тіях, у т.ч. в минулому, наявність трудових або будь-яких інших договірних відносин з політичною партією упродовж року, що передує поданню заяви (незалежно від тривалості), склад сім’ї, місце реєстрації та фактичного проживання, контактний номер телефону, адресу електронної пошти, відомості про наявність чи відсутність судимості;
4) дві фотокартки кандидата розміром 4х6 сантиметрів на паперових носіях;
5) копії документів про вищу освіту, науковий ступінь, вчене звання;
6) копію заповненої частини трудової книжки;
7) копію військово-облікового документу;
8) на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції заповнити електронну декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру) за минулий рік, за формою, відповідно до Закону України «Про запобігання корупції».
Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається за тел. (0512) 37-53-10.

Термін подачі документів – 1 місяць з дня опублікування оголошення.
Документи приймаються за адресою: м. Миколаїв, вул. Інженерна, 3.
Довідки за телефонами: (0512) 37 53 10

Ми в соцмережах
       
Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2017