Пошук


Меню сайту

Форма входу
Реєстрація
  




Радимо переглянути















   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів











Онлайн всього: 10
Гостей: 10
Користувачів: 0


Головна » До вершин професійної майстерності » Міська профспілкова організація » 2014-2016 рр.
2012-2014 рр. [19]2014-2016 рр. [34]


Підсумки міського конкурсу аматорських колективів народної творчості працівників освіти міста Миколаєва
17.05.2016, 14:27

 

Вітаємо переможців і дипломантів
міського конкурсу аматорських колективів народної творчості
працівників освіти міста Миколаєва
«Освітянські візерунки творчості - 2016»
у рамках Фестивалю «Дзвенить духовності струна»

 

Переможці і дипломанти в номінації «Художнє виконавство»

Вокальне мистецтво

Гран-Прі

Баукова Антоніна Сергіївна - вчитель музичного мистецтва ЗОШ № 54

І місце

Чокова Наталія Сергіївна - керівник гуртка бандуристів муніципального колегіуму  

ім. В.Д. Чайки

Григор’єва Неля Володимирівна - помічник вихователя дошкільного навчального закладу  № 68

Академічний  вокал

І місце

Стругай Світлана Миколаївна - вчитель початкових класів ЗОШ № 34

Золотова Наталія Віталіївна - керівник гуртка Будинку дитячої та юнацької творчості Заводського району

ІІІ місце

Соколова Світлана Володимирівна – діловод дошкільного навчального закладу  № 68

Дует у складі: Марини Первової та  Наталії Рощиної – вчителів спеціалізованої ЗОШ № 22

Естрадний  вокал

Гран-Прі

Вокальний ансамбль Миколаївського міського Будинку вчителя,

керівник Олександр Сичьов

Ковальова Наталія Вікторівна –музичний керівник

дошкільного навчального закладу  № 93

І місце

Войкова Євгенія Вікторівна - педагог – організатор ЗОШ № 19

ІІ місце

Гінтер Катерина Іванівна - керівник вокального гурта

Дитячого центру позашкільної роботи Корабельного р-ну

Горохова Олена Василівна - вчитель фізичної культури юридичного ліцею

ІІІ місце

Первова Марина Марківна - вчитель англійської мови спеціалізованої ЗОШ № 22

Тріо у складі: Лишко Валерії, Гонарової Ірини, Копаної Наталії - вчителів

спеціалізованої ЗОШ № 22

Сокова Лариса Михайлівна -  вчитель музики ЗОШ № 23

Дипломанти

Козир Марія Миколаївна - вчитель англійської мови  ЗОШ № 60

Самойленко Олександра Костянтинівна -  вчитель англійської мови ЗОШ № 29

Гурська Ірина Дмитрівна - вчитель української мови та літератури ЗОШ № 50

Гладун  Віталій Вікторович -  вчитель історії і права ЗОШ № 60

Джазовий вокал

І місце

Пахомов Анатолій Вікторович – керівник гуртка  Палацу творчості учнів

Фурашкевич Тетяна Вікторівна – вчитель української мови та літератури ЗОШ № 11

Народний вокал

Гран-Прі

Лаврова Антоніна Євгенівна - керівник вокального гуртка Будинку творчості дітей та юнацтва Ленінського р-ну

І місце

Крапівіна Ганна Сергіївна - музичний керівник дошкільного навчального закладу  № 82

Зубкова Марія Олександрівна - музичний керівник дошкільного навчального закладу № 5

ІІ місце

Фреюк Наталія Миколаївна -  вчитель української мови та літератури, світової літератури ЗОШ № 24

Вокальний ансамбль «Квітки Надії» ЗОШ № 27, керівник Надія  Нікітчук

Вокальний ансамбль «Зіронька» Першої української гімназії ім. М. Аркаса,

керівник Тетяна Козка

ІІІ місце

Чукевич Тетяна Володимирівна – вихователь дошкільного навчального закладу  № 75

Вокальний ансамбль ЗОШ № 23, керівник Лариса Сокова

Дипломанти

Зубцова Катерина Олегівна - музичний керівник дошкільного навчального закладу № 99

Авторська пісня

І місце

Макаров Микола Євгенович – вчитель народних інструментів спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів і прикладних ремесел «Академія дитячої творчості»

Камінська Наталія Костянтинівна – музичний керівник дошкільного навчального закладу  № 144

Фольклорні та етнографічні колективи

І місце

Колектив «Натхнення» дошкільного навчального закладу №5, керівник Марія Зубкова

Художня декламація

Гран-Прі

Жатько Олена Олександрівна – завідувач організаційно-масовим відділом

 Будинку дитячої та юнацької творчості Заводського району

І місце

Ісаєв Віталій Олександрович – вчитель світової літератури ЗОШ № 56

ІІ місце

Гарус Володимир Миколайович – робітник комплексного обслуговування й ремонту будівель (вчитель-ветеран) ЗОШ № 44

ІІІ місце

Хрипко Ірина Володимирівна та Паніна Ольга Андріївна керівники гуртків Дитячого Центру позашкільної роботи Корабельного р-ну

Макогонюк Валентина Миколаївна – вихователь дошкільного навчального закладу  № 99

Дипломанти

Широкова Вікторія Ярославівна – методист Палацу творчості учнів

Заворотченко Лілія Анатоліївна – практичний психолог Першої української гімназії ім.М.Аркаса

Театральне мистецтво

Дипломанти

Драматичний колектив «Зорі» Першої української гімназії ім.М.Аркаса,

режисер Євген Чорнозуб

Хореографічне мистецтво

І місце

Шестакова Катерина Володимирівна – керівник гуртка Дитячого Центру позашкільної роботи Корабельного р-ну

Дипломанти

Зразково-показовий ансамбль танцю «Посмішка»

Будинку творчості дітей та юнацтва Ленінського р-ну, керівник Вікторія Швачко

Інструментальне мистецтво

Гран-Прі

Ілечко Василь Дмитрович – керівник гуртка Будинку творчості дітей та юнацтва Ленінського р-ну

І місце

Купріков  Олександр   - керівник гуртка Дитячого Центу позашкільної роботи Корабельного р-ну

Русакова Алевтина Олександрівна – музичний керівник

дошкільного навчального закладу № 71

ІІ місце

Валяренко Валентина Олегівна - музичний керівник

дошкільного навчального закладу № 68

ІІІ місце

Бутрій Андрій Миколайович – вчитель музики ЗОШ № 4 ім.Б.І.Молчанова

 

Дякуємо всім конкурсантам, адміністраціям і профспілковим комітетам навчальних закладів за активну участь в міському конкурсі «Освітянські візерунки творчості - 2016»

Міськком профспілки працівників освіти
Міський Будинок вчителя

 

 


Категорія: 2014-2016 рр. | Додав: Управління_освіти
Переглядів: 1243 | Завантажень: 0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       






Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання






























































Управління освіти Миколаївської міської ради © 2016