Меню сайтуВихід

Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0


Користувачі на сайті:


Головна » До вершин професійної майстерності » Міська профспілкова організація » 2014-2016 рр.
2012-2014 рр. [19]2014-2016 рр. [34]
2017-2019 [26]


Всеукраїнські збори голів первинних профорганізацій
05.12.2015, 15:43

30 листопада, у м. Києві, було проведено Всеукраїнські збори  профспілкових активістів, голів первинних профспілкових організацій, які представляли трудові колективи усіх галузей.

Основне питання зборів – завдання Федерації профспілок України щодо захисту соціально-економічних прав та інтересів членів профспілок в умовах реформ і європейської інтеграції, а також визначення тактики дій на сучасному етапі та перспектив модернізації профспілкової діяльності.

За словами Григорія Осового, голови Федерації профспілок України, у країні тривають масштабні реформи, які охоплюють майже усі сфери суспільного життя – зміни до Конституції, державного управління, децентралізація влади, зміни в економіці, соціальній та трудовій сферах та окреслив окремі питання роботи, які потребують консолідованого бачення, спільних дій задля їх розв’язання.

Виступаючими  зазначалося, що першочерговими діями влади мають бути створення робочих місць та реформа оплати праці на основі забезпечення її рентабельності та суспільної престижності. Водночас профспілки виступили категорично проти звуження трудових прав і боротимуться проти порушень міжнародного права та національного законодавства у сфері праці.

Всеукраїнські збори прийняли Резолюції з вимогами до Парламенту, Президента, Уряду та закликали увесь профспілковий актив, всіх членів профспілок консолідуватися у розбудові правової держави, де праця є легальною, доступною і престижною, виступити єдиним фронтом проти політики «жорсткої економії», будь-яких антисоціальних дій влади чи бізнесу та використовувати всі можливі заходи у боротьбі проти кожного порушення трудових прав.

У роботі зборів від Миколаївської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки взяли участь: голова  первинної  профспілкової організації  Первомайської гімназії, вчитель української мови і літери Чернега Валентина Миколаївна   та  голова  первинної  профспілкової організації, вчитель – логопед ДНЗ №5 «Золота рибка»  м. Первомайська Тараненко Вікторія Миколаїна.

Мовчан С.В.


Категорія: 2014-2016 рр. | Додав: kolinko
Переглядів: 1254 | Завантажень: 0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       
 ОСВІТНЯ КАРТА МІСТА
(САЙТИ ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ МІСТА) 
Освітня карта міста
Офіційні сайти


 Профспілка працівників освіти і науки

Інформаційні сайтиУправління освіти Миколаївської міської ради © 2018

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license