Меню сайтуВихід

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Користувачі на сайті:


Головна » До вершин професійної майстерності » Міська профспілкова організація » 2017-2019
2012-2014 рр. [19]2014-2016 рр. [34]
2017-2019 [26]


Шляхи зміцнення первинних профспілкових організацій, як основа діяльності профспілки
21.04.2017, 11:50

На базі Миколаївської спеціалізованої І-ІІІ ступенів школи № 22 з поглибленим вивченням англійської мови з 1 класу відбувся обласний регіональний семінар-навчання профспілкового активу області, організований Миколаївським міськкомом працівників освіти на тему « Шляхи зміцнення первинних профспілкових організацій, як основа діяльності Профспілки». В роботі семінару взяли участь голови районних організацій Профспілки м. Миколаєва, м. Очакова , Миколаївського, Очаківського, Березанського, Вітовського районів, МНУ імені В.О.Сухомлинського, голови первинних профспілкових організацій навчальних закладів міста Миколаєва. Роботу заходу розпочав директор школи Богун П.М., який ознайомив учасників з напрямами, досягненнями та перспективами діяльності школи. Голова міської організації Профспілки працівників освіти Мовчан С.В. проінформувала присутніх про роботу Миколаївського міського комітету профспілки працівників освіти та первинних організацій щодо шляхів вирішення проблеми організаційного зміцнення профспілки та заходів мотивації профспілкового членства. З організаційних питань, дотримання Статутних норм освітянської Профспілки виступив заступник голови обласної організації Профспілки працівників освіти і науки Горощенко В.Ф. Досвідом роботи профкому з організації внутрішньоспілкової роботи поділилась з учасниками семінару голова первинної профспілкової організації ЗОШ № 22 Рощина Н.А. Також презентувала роботу профкому ЗОШ № 3 щодо організаційного зміцнення профспілки або як ми досягли 100 відсоткового профспілкового членства голова первинної профспілкової організації школи Єрофєєва Т.В.

Методистом науково-методичного центру Сливінською Т.О В практичній частині семінару було проведено психологічний практикум у формі «Світове кафе» на тему «Психологічні складові мотивації профспілкового членства».

Всі учасники семінару взяли участь в роботі в групах «Профспілкового кафе думок, досвіду та ідей».

Озброївшись знаннями з досвіду колег, початківці профспілкові активісти впевненіше почували себе на практичному занятті психолога.

Працюючи в групах за допомогою психологічних прийомів учасники семінару з'ясовували, які фактори впливають на мотивацію профспілкового членства, хто такий лідер, як правильно організувати роботу в команді, заохотити всіх членів профспілки до взаємодії, визначали способи аналізу проблемних ситуацій, впливу один на одного, виокремлення пріоритетів і досягнення бажаних результатів.

Такі зустрічі – корисний майданчик для обміну думками та сканування запитів на ті знання, які потрібні профспілковим лідерам і активу.

Мовчан С.В., голова міської організації профспілки працівників освіти

фото кущовийфото кущовий 3

фото кущовий 2


 

Категорія: 2017-2019 | Додав: kolinko
Переглядів: 1301 | Завантажень: 0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       
 ОСВІТНЯ КАРТА МІСТА
(САЙТИ ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ МІСТА) 
Освітня карта міста
Офіційні сайти


 Профспілка працівників освіти і науки

Інформаційні сайти

Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license