Меню сайтуВихід

Онлайн всього: 12
Гостей: 12
Користувачів: 0


Користувачі на сайті:


Головна » До вершин професійної майстерності » Міська профспілкова організація » 2017-2019
2012-2014 рр. [19]2014-2016 рр. [34]
2017-2019 [26]


У зоні уваги Профспілки
03.05.2017, 17:35

Міськкомом профспілки було проведено нараду з головами первинних профспілкових комітетів навчальних закладів міста. Одне з ключових питань, яке обговорювалось на нараді, це продовження колективно-договірної роботи на 2017-2020 роки в навчальних закладах.

Напередодні літніх відпусток були розглянуті організаційні питання оздоровлення членів профспілки та їх дітей влітку 2017 року на базі відпочинку «Зміна» обкому Профспілки та базі «Акваторія» Національного університету кораблебудування.

Голова міськкому профспілки Мовчан С.В. проінформувала профспілковий актив, що на протязі 2016 року міськком Профспілки разом з Будинком вчителя працювали над створенням Гімну Профспілки освітян міста Миколаєва та над піснею «Профспілковий лідер освітянський». На наше замовлення Заслужений артист України, композитор Сичов Олександр Федорович написав ці твори на слова Таїс Лещинської. На нараді музичні твори, створені для активістів Профспілки про їх повсякденну сумлінну працю, були презентовані вперше солістами «народної» вокальної студії міського Будинку вчителя.

Завершилось зібрання урочистим підведенням підсумків міського проекту «Вишивані кольори рідного краю» . Одному з видів українського мистецтва – вишивці присвячений був цей проект.

Проводився він серед освітян загальноосвітніх, дошкільних, позашкільних навчальних закладів міста за сьома номінаціями.

За результатами конкурсних змагань розпочато створення банку кращих творчих робіт. Дипломом Гран-Прі нагороджено Сизову Т.О.- вчителя ЗОШ №46, І місце посіла Яковлева Ю.В. – вчитель ЗОШ №1 ім.Олега Ольжича, Ш місце розділили Петриняк М.І. – вчитель ЗОШ № 13 та Грона Н.І. – вчитель ЗОШ №6. Переможців і учасників проекту нагороджено дипломами управління освіти і міськкому Профспілки та профспілковими преміями. Вітаємо переможців

Голова Миколаївської міської організації профспілки працівників освіти С.В.Мовчан
 

Категорія: 2017-2019 | Додав: kolinko
Переглядів: 1668 | Завантажень: 0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       
 ОСВІТНЯ КАРТА МІСТА
(САЙТИ ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ МІСТА) 
Освітня карта міста
Офіційні сайти


 Профспілка працівників освіти і науки

Інформаційні сайти

Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license