Меню сайтуВихід

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0


Користувачі на сайті:


Головна » До вершин професійної майстерності » Міська профспілкова організація » 2012-2014 рр.
2012-2014 рр. [19]2014-2016 рр. [34]
2017-2019 [26]


Жінка, яка зробила любов до дітей своїм життям
05.05.2012, 18:19
У педагогіку приходять жінки різні: розумні, дбайливі, чарівні, чуйні, лагідні, професіонали …Але не кожна жінка може пронести любов до дітей, терпіння та вміння цінувати те, що поруч, через усе життя.
Саме така жінка-педагог, Земницька Ніна Іванівна, працює в  дошкільному навчальному закладі №1. Адже керівник дитячого садочка   Гончар Тетяна Іванівна володіє особливим умінням підбирати працівників самовідданих, творчих та умілих.
Гарна мати, яка виховала двох прекрасних дітей, вірна дружина, любляча бабуся, у якої підростають четверо чудових онуків, повністю реалізувала себе у професії педагога.
Майже за 40 років педагогічної праці Ніна Іванівна не втратила здатність виховувати маленьких дітей з особливим почуттям любові та щирості, водночас будучи вимогливою й терплячою. Їй вихованці віддячують за любов і ласку своїми сонячними посмішками та теплом своїх маленьких долонь.
Всьому колективу дошкільного закладу пощастило працювати поруч з таким вихователем. Ніна Іванівна толерантна й добра людина, яка з повагою ставиться до колег, а до молодих спеціалістів - як до своїх доньок. Педагоги завжди можуть розраховувати на реальну та корисну допомогу у написанні конспекту до цікавого заняття. Незважаючи на великий стаж роботи, Ніна Іванівна постійно цікавиться новими методиками, сучасними технологіями та родзинками у дошкільній педагогіці.
Вихователь Земницька Ніна Іванівна – активний член профспілкової організації садочка. Без її участі не проходить жодна екскурсійна поїздка, спільний перегляд вистав в театрах міста. А яке ж свято без її жартів та цікавих номерів для привітання колективу!
У святкові дні хочеться привітати нашу шановну Ніну Іванівну від щирого великого серця колег дошкільного закладу №1 та побажати їй міцного здоров’я, натхнення й життєвої сили творити, любити, продовжувати радіти життю ще багато - багато років!
Голова профкому ДНЗ № 1 м.Миколаєва Євтушенко Н.О.

Категорія: 2012-2014 рр. | Додав: kolinko
Переглядів: 1147 | Завантажень: 0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       
 ОСВІТНЯ КАРТА МІСТА
(САЙТИ ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ МІСТА) 
Освітня карта міста
Офіційні сайти


 Профспілка працівників освіти і науки

Інформаційні сайти

Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license