Меню сайтуВихід

Онлайн всього: 8
Гостей: 6
Користувачів: 2


Користувачі на сайті:
Admin_Vasilishin, nataliya_fedchenko

Головна » До вершин професійної майстерності » Міжнародна школа педагогічної майстерності » Міжнародна школа педагогічної майстерності
Міжнародна школа педагогічної майстерності [31]


Випускники шкіл: на порозі зрілості
26.01.2012, 20:22
2 лютого 2012 року о 16.00 за київським часом (18.00 за московським) відбудеться Всеросійська відеоконференція з теми «Випускники   шкіл: на порозі   зрілості»
Гість студії   — Вершловський Семен Григорович,  доктор педагогічних наук, професор кафедри педагогіки та андрагогіки Санкт - Петербурзької Академії постдипломної педагогічної освіти, Відмінник народної освіти, нагороджений медаллю «За заслуги перед Вітчизною II ступеня» і знаком «За гуманізацію школи Санкт-Петербурга», автор більше 200 наукових досліджень(27 монографій і глав в колективних монографіях, науковий редактор і співавтор 19 наукових збірок статей, автор 29 навчальних посібників і 42 методичних рекомендацій 83 статі в наукових журналах.)
Починаючи з 1993 року, один раз на два роки проводяться дослідження динаміки ціннісних орієнтацій випускників Петербурзької школи. "Світ їх думок", що дозволяє   намалювати соціальний портрет молодої людини,  яка знаходиться в ситуації вибору   життєвої   позиції.   Аналіз ситуації вибору   надзвичайно цікавий. 
•    Чому віддає перевагу молода людина?  
•    Яким бачить своє майбутнє? 
•    Як оцінює минуле? 
Зрозуміло, світ цінностей випускників відображає час,   в якому вони живуть, а, отже, і роль освіти в їх життєвому і професійному становленні. Про якість освіти говорять вчителі, керівники, урядовці, дослідники. Прислухаємося до голосу молодого покоління... 
2 лютого 2012 року о 16.00 за київським часом (18.00 за московським)  у слухачів Міжнародної школи педагогічної майстерності є можливість поставити питання, а також вступити в дискусію з Семеном Григоровичем у прямому ефірі телеканалу.

Категорія: Міжнародна школа педагогічної майстерності | Додав: kolinko
Переглядів: 1014 | Завантажень: 0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       
 ОСВІТНЯ КАРТА МІСТА
(САЙТИ ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ МІСТА) 
Освітня карта міста
Офіційні сайти


 Профспілка працівників освіти і науки

Інформаційні сайти
Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license