Пошук


Меню сайту

Форма входу
Реєстрація
  




Радимо переглянути















   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів











Онлайн всього: 7
Гостей: 7
Користувачів: 0


Головна » 2011 » Січень » 26 »
16:40
ВІТАЄМО!
За підсумками ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад переможцями стали:
ОСНОВИ  ЕКОНОМІКИ
9 клас
І місце
Галико Катерина, учениця Миколаївського муніципального колегіуму
ІІ місце
Бабічева Анна, учениця Миколаївського економічного ліцею  № 2
10 клас
ІІ місце
Лопатін Артем, учень Миколаївського економічного ліцею № 2
Андрєєв Олександр, учень Миколаївського економічного ліцею № 2
ІІІ місце
Вихватень Віталій, учень Миколаївського економічного ліцею № 1
Назаркевич Оксана, учениця Миколаївського муніципального колегіуму
Гузенко Оксана, учениця Миколаївського муніципального колегіум
ФІЗИКА
8 клас
ІІ місце
Палівода Валерія, учениця Миколаївського морського ліцею імені професора М. Александрова
ІІІ місце
Новіков Дмитро, учень Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів №42
Кікін Владислав, учень Миколаївського муніципального колегіуму
9 клас
І місце
Буйбарова Марина, учениця Миколаївського морського ліцею імені професора М. Александрова
ІІ місце
Бернацька Юлія, учениця Миколаївського морського ліцею імені професора М. Александрова
Шевченко Владислав, учень Миколаївського морського ліцею імені професора М. Александрова
ІІІ місце
Моісеєва Поліна, учениця Миколаївського морського ліцею імені професора М. Александрова
Биченко Дмитро, учень Миколаївської гімназії №2
Кирюшко Поліна, учениця Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів №22
10 клас
І місце
Мазур Андрій, учень Миколаївського морського ліцею імені професора М. Александрова
ІІІ місце
Кутовий Анатолій, учень Миколаївського морського ліцею імені професора М. Александрова
Федоровський Олександр, учень Миколаївського морського ліцею імені професора М. Александрова
Сантюров Микола, учениця Миколаївського морського ліцею імені професора М. Александрова
11 клас
І місце
Купрєєв Руслан, учень Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів №19
ІІ місце
Петрович Дмитро, учень Миколаївського морського ліцею імені професора М. Александрова
ІІІ місце
Юсіфлі Ібрагім, учень Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів №42
Дмитраш Ігор, учень Миколаївського морського ліцею імені професора М. Александрова
АНГЛІЙСЬКА  МОВА  
9 клас
І місце
Мар’ян  Єлизавета, учениця Миколаївської СЗОШ  №22   .
Корюшко Поліна, учениця Миколаївської СЗОШ №22   .
ІІ місце
Бернацька Юлія, учениця Миколаївського морського ліцею імені професора М.Олександрова .
ІІІ місце
Колоколова Дар’я, учениця Миколаївського ліцею № 2 .
10 клас
ІІ місце
Кондратьєва Марина, учениця Миколаївської СЗОШ  № 22   .
ІІІ місце
Ягольнік Владислава, учениця Миколаївської гімназії № 2 .
Божко Марія, учениця Миколаївської СЗОШ  № 22   .
 
11 клас
І місце
Левченко Марія, учениця Миколаївського ліцею № 2 .
Бессарабов Євген, учень Миколаївської СЗОШ  № 22   .
ІІ місце
Казакова Марія, учень Миколаївської СЗОШ  № 22   .
ІІІ місце
Скріпак Анна, учениця Миколаївської гімназії № 4
ФРАНЦУЗЬКА  МОВА
9 клас
І місце
Гагаркіна Євгенія, учениця Миколаївської гімназії № 2 .
ІІ місце
Масько Анна, учениця Миколаївської гімназії № 2 .
ІІІ місце
Форошевська Юлія, учениця Миколаївської гімназії № 2 .
10 клас
І місце
Малєновська Катерина, учениця Миколаївської гімназії № 2 .
Маркіна Євгенія, учениця Миколаївської гімназії № 2 .
ІІ місце
Платонова Анна, учениця Першої Української гімназії імені М.Аркаса .
Ісаєва Катерина, учениця Миколаївської гімназії № 2 .
ІІІ місце
Букач Олександр, учень Миколаївської гімназії № 2 .
11 клас
І місце
Пацалов Олександр, учень Миколаївської гімназії № 2 .
ІІ місце
Боду Жан, учень Першої Української гімназії імені М.Аркаса .
ІІІ місце
Троцький Владислав, учень Миколаївської гімназії № 2 .
НІМЕЦЬКА  МОВА
9 клас
І – Гвозденко Наталія Дмитрівна учениця Миколаївської гімназії № 41 . 
ІІ -  Чернова Владислава Андріївна учениця Миколаївської гімназії № 2 . 
ІІІ – Кулішов Ілля Сергійович учень Миколаївської гімназії № 41 .
ІІІ – Закернична Анастасія Вікторівна учениця Миколаївської гімназії № 4 .
10 клас
І – Черноусова  Ганна Анатоліївна учениця Миколаївської ЗОШ № 1 ім. Олега Ольжича .
ІІ – Васильченко Альона Олексіївна учениця Миколаївської гімназії № 2 . 
ІІ – Алексєєва Ганна Анатоліївна учениця Миколаївської СЗОШ № 22 . 
11 клас
І – Хребтович Олександра Ігорівна учениця Миколаївської гімназії № 2 . 
ІІ – Бужан  Володимир Іванович учень Миколаївської гімназії № 2 

Категорія: Гордість міста | Переглядів: 642 | Додав: Управління_освіти

Ми в соцмережах
       






Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання






























































Управління освіти Миколаївської міської ради © 2016