Пошук


Меню сайту

Форма входу
  


Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 9
Гостей: 9
Користувачів: 0


Головна » 2012 » Серпень » 3 » 100% оволодіння ІКТ
10:23
100% оволодіння ІКТ
03.08.2012
Керівникам навчальних закладів, вчителям
Відповідно до нормативних документів протягом 2012-2013 навчального року в навчальних закладах міста буде продовжено роботу щодо 100% оволодіння вчителями інформаційно-компютерними технологіями.
На нашому сайті вже розміщувалися навчально-методичні матеріали для організації даної роботи  в навчальному закладі. Звертаємо увагу, що у розділі "Збірники, посібники" розміщений комплект методичних посібників з Microsoft Office 2007 для вчителів (1 частина), що допоможе вчителям ознайомитися з новим середовищем, засобами та можливостями програм Microsoft Office 2007 (Microsoft® Office Outlook® 2007, Microsoft® Office PowerPoint® 2007, Microsoft® Office Publisher 2007, Microsoft® Office Word 2007) і порівняти їх з Microsoft Office 2003. Матеріал викладено в доступній формі, розглядаються всі способи використання нових засобів. Посібники містять приклади та вправи, завдяки яким можна пересвідчитись, як працюють ці засоби.
Крім того, для тих педагогів, хто володіє навичками ІКТ на достатньо високому рівні й активно впроваджує новітні технології в навчально-виховний процес у цьому ж розділі є "Посібник із засобів вчителя-новатора", метою якого є навчити освітян роботі з новітніми технологіями та набуття ними навичків, що необхідні вчителю 21 століття.
Див. додатково

Матеріали, необхідні для організації навчання вчителів ІКТ


Категорія: Новини | Переглядів: 841 | Додав: Управління_освіти

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018