Меню сайтуВихід

Онлайн всього: 7
Гостей: 7
Користувачів: 0


Користувачі на сайті:


Головна » 2011 » Грудень » 4 »
16:52
04.12.2011
До уваги всіх відвідувачів сайту
Шановні колеги! Пропонуємо ознайомитися з новинками всіх розділів сайту "Шпаргалка для керівника". Адже там постійно з'являються нові, цікаві й корисні матеріали. До вашої уваги:

"Конкурси фахової майстерності" - сторінка, яка містить інформацію про різноманітні конкурси для керівників і педагогів. Зверніть увагу - інформація й терміни початку конкурсів можуть не співпадати, тому доцільно періодично переглядати цю сторінку. Посилання на неї завжди знаходиться у колонці зліва (під меню сайту)

"Готуємося до ЗНО" - у розділі Ви знайдете не тільки нормативно-правове забезпечення ЗНО 2012, а й порядок реєстрації (можна й потрібно розмістити на стенді у школі), тести минулих років з відповідями, можливість безкоштовно пройти тестування он-лайн (до речі, не тільки для випускників, а й для відповідальних за пункти тестування й уповноважених ЗНО), рекомендації практичних психологів навчальних закладів міста.

"Перспективний досвід" - дуже багато практичного досвіду, зібраного в одному місті.

"Роздуми за чашкою кави" - назва говорить сама за себе, останній матеріал "Профессиональная усталость учителя – не дефицит сил, а дефицит смыслов", це спроба знайти відповідь на питання: "Як впоратися зі стресом, уберегтися від емоційного вигорання?".

"Академія Хана" - новий матеріал у розділі "Навчально-методичне забезпечення", містить посилання на зібрання навчального відео з математики (алгебра, геометрія).

Крім того поступово постійно оновлюються розділи "Нормативно-правове забезпечення", "На допомогу керівнику навчального закладу", "До вершин професійної майстерності"


Категорія: Новини | Переглядів: 861 | Додав: kolinko

Ми в соцмережах
       
 ОСВІТНЯ КАРТА МІСТА
(САЙТИ ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ МІСТА) 
Освітня карта міста
Офіційні сайти


 Профспілка працівників освіти і науки

Інформаційні сайти

Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license