Пошук


Меню сайту

Форма входу
  


Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 9
Гостей: 9
Користувачів: 0


Головна » 2012 » Січень » 13 »
19:03
ВІТАЄМО

Семіськову Вікторію Анатоліївну, вчителя англійської мови
Миколаївської гімназії № 2


з перемогою в конкурсі на участь в Американській   Програмі   Педагогічної  майстерності та досягнень вчителів / Teaching Excellence and Achievement Program (TEA 2011)


Вікторія Анатоліївна відвідає Сполучені Штати Америки з 31 січня по 24 березня 2012 року й візьме участь у 7-тижневій програмі підвищення кваліфікації в одному  з американських університетів.
Програма підвищення кваліфікації – це академічне навчання та інтенсивний тренінг з методів викладання, написання навчального плану, стратегій викладання в країнах учасників, лідерства в освіті, а також навчання роботі в мережі Інтернет і електронній обробці текстів для їх використання у процесі викладання.
У рамках програми учасники матимуть нагоду змоделювати ряд уроків для своїх учнів і включити їх у презентацію мікро уроків на фінальному семінарі у Вашингтоні. Програма також передбачає 40 годинне стажування у середній школі з метою налагодження активної співпраці учасників з американськими колегами та учнями.
Програма запропонує учасникам культурну програму та академічну підтримку. Після свого повернення в Україну учасники програми TEA зможуть податися на програму малих грантів для проведення тренінгів для інших вчителів і інших заходів для обміну і поширення досвіду та сприяння розвитку освітнього простору громади.

Категорія: Гордість міста | Переглядів: 753 | Додав: Управління_освіти

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018