Пошук


Меню сайту

Форма входу
  


Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 25
Гостей: 24
Користувачів: 1
qqq


Головна » 2012 » Травень » 15 » Впровадження програми «Школи-новатори»
18:19
Впровадження програми «Школи-новатори»
15.05.2012
Керівникам навчальних закладів, учителям
Міністерством освіти і науки, молоді та спорту започатковано програму інноваційного розвитку загальноосвітніх навчальних закладів «Школи-новатори» на період до 2015 року (наказ від 24 січня 2012 року  № 58 «Про впровадження  програми «Школи-новатори»).
Це міжнародна програма Microsoft, що базується на принципах наукового дослідження інноваційного викладання і навчання, метою якого є надання окремим школам такої системи моніторингу, яка визначає інноваційні методи викладання та оцінює їх.
Метою Програми є створення власної моделі інноваційного розвитку школи, що дозволить підвищити рівень інноваційного розвитку загальноосвітніх навчальних закладів України та оптимізувати процес навчання з урахуванням сучасних світових тенденцій і перспектив розвитку інформаційного суспільства, сформувати уміння і навички, необхідні учням для життя у 21 столітті, створити необхідні передумови для підвищення ефективності та якості освіти.
Від міста Миколаєва участь у програмі беруть:
гімназія № 3, гімназія № 4, муніципальний колегіум, морський ліцей ім. професора М. Александрова, загальноосвітня школа № 50 імені Г. Л. Дівіної
(Наказ УОН МОДА №426 від 07.05.2012)
У межах даної програми передбачається, що визначені заклади пройдуть дослідження інноваційного викладання та навчання (ITL Research), прослухають навчальний курс для шкіл-новаторів і запровадять зміни у своїх навчальних закладах
Бажаємо колективам названих освітніх установ успіхів!


Категорія: Новини | Переглядів: 1033 | Додав: Управління_освіти

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018