Пошук


Меню сайту

Форма входу
  


Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 13
Гостей: 13
Користувачів: 0


Головна » 2013 » Березень » 27 » Обласний фестиваль моделей сучасного навчального закладу «Громадсько-активна школа»
15:32
Обласний фестиваль моделей сучасного навчального закладу «Громадсько-активна школа»
27.03.2013
Керівникам навчальних закладів
Запрошуємо навчальні заклади взяти участь у обласному фестивалі моделей сучасного навчального закладу «Громадсько-активна школа».
Це – обласний освітянський захід, у рамках якого навчальні заклади мають можливість представити свою модель навчального закладу «Громадсько-активна школа», розкрити досвід реалізації Програми «Школа як осередок розвитку громади» Всеукраїнського фонду «Крок за кроком» у  своїх навчальних закладах.
Учасникам необхідно до 5 квітня 2013 року подати заявку на участь  до МОІППО обласному координатору програми – Півень Галині Григорівні на адресу: piven_galina@ukr.net в електронному вигляді з поміткою «на фестиваль» (форма додається).
Змістовий опис власної моделі громадсько-активної школи має становити  не більше 20 сторінок, формат А4, кегль – 14, інтервал – 1,5. Опис може містити додатки, які ілюструють зміст і результативність (електронну презентацію, фото, фрагменти відеофільмів, опис проектів, систему заходів та інше). Матеріали в електронному та паперовому варіантах необхідно подати в кабінет  № 9 МОІППО до 25 квітня 2013 року.

Категорія: Фестивалі, конференції, семінари, виставки | Переглядів: 1098 | Додав: Управління_освіти

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018