Пошук


Меню сайту

Форма входу
Реєстрація
  




Радимо переглянути















   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів











Онлайн всього: 42
Гостей: 42
Користувачів: 0


Головна » 2016 » Лютий » 9 » Переможці ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад
17:01
Переможці ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

ВІТАЄМО
переможців ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади
Українська мова і література

8 клас

І місце - Майорова Анастасія, учениця муніципального колегіуму імені В. Д. Чайки

ІІ місце - Некипелова Валерія, учениця муніципального колегіуму імені В. Д. Чайки

ІІІ місце - Ткачук Світлана, учениця ЗОШ №52

9 клас

І місце - Оніщук Катерина, учениця СШ №22

ІІ місце - Бєлікова Єлизавета, учениця гімназії №2

Форись Ілля, учень Першої української гімназії імені М. Аркаса

ІІІ місце - Подлєсна Юлія, учениця Першої української гімназії імені М. Аркаса

10 клас

І місце - Мачула Ангеліна, учениця Першої української гімназії імені М. Аркаса

ІІ місце - Дерун Віталія, учениця Першої української гімназії імені М. Аркаса

ІІІ місце - Волкова Вікторія, учениця Першої української гімназії імені М. Аркаса

Гресс Анастасія, учениця муніципального колегіуму імені В. Д.Чайки

11 клас

І місце - Асєєва Тетяна, учениця гімназії №2

ІІ місце - Агеєнко Валерія, учениця гімназії №2

Карпенко Ангеліна, учениця СШ №22

ІІІ місце - Берлайн Анна, учениця Першої української гімназії імені М. Аркаса

Історія
8 клас

І місце - Терещук Матвій, ЗОШ №3

ІІ місце - Бараненко Таїсія, юридичний ліцей

ІІІ місце - Горохова Соф’я, юридичний ліцей

ІІІ місце - Бернікова Ганна, ЗОШ №40

ІІІ місце - Калініченко  Ігор, СШ №22

9 клас

І місце - Новіков Ігор, гімназія №2

ІІ місце - Цуркіна Марія, Перша українська гімназія ім. М. Аркаса

ІІІ місце - Шилюк Анна, юридичний ліцей

10 клас

І місце - Сотникова Анна, ЗОШ №19

ІІ місце - Домбровська Яна, юридичний ліцей

Пархомов Владислав, юридичний ліцей

Цецульніков Єгор, муніципальний колегіум

ІІІ місце - Савченко Тетяна, ЗОШ №11

11 клас

ІІ місце - Рузанова Валерія, Перша українська гімназія ім. М. Аркаса

ІІІ місце - Безушко Єлизавета, гімназія №41

ІІІ місце - Горожанкіна Юлія, юридичний ліцей

ІІІ місце - Фарапонов Владислав, СШ №22

Міщук Олег - СШ №22

Екологія
10 клас

І місце - Алхімов Сергій, ЗОШ №19

ІІ місце - Мірошниченко Лада, СШ №22

ІІІ місце - Мельник Вероніка, муніципальний колегіум ім. В. Д. Чайки

11 клас

ІІ місце - Нечитайло Анастасія, муніципальний колегіум ім. В. Д. Чайки

ІІІ місце - Шилівська Маргарита, СШ №22

Бігун Руслан Олегович, муніципальний колегіум ім. В. Д. Чайки 


Категорія: Конкурси для учнів | Переглядів: 294 | Додав: Управління_освіти

Ми в соцмережах
       






Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання






























































Управління освіти Миколаївської міської ради © 2016