Пошук


Меню сайту

Форма входу
Реєстрація
  




Радимо переглянути















   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів











Онлайн всього: 5
Гостей: 4
Користувачів: 1
Управління_освіти


Головна » 2016 » Лютий » 23 » Переможці ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад
14:55
Переможці ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

ВІТАЄМО
переможців ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад!
Біологія
8 клас

І місце - Васильєва Валерія, муніципальний колегіум ім. В. Д. Чайки
ІІ місце - Білецький Дмитро, ЗОШ №19
ІІІ місце - Щербина Олександра, гімназія №41
Захарченко Вікторія, Першої української гімназія ім. М. Аркаса

9 клас

І місце - Бавикіна Вікторія, гімназія №41
ІІІ місце - Довженко Олександра, ЗОШ №15
Діденко Олена, гімназія №4

10 клас

ІІ місце - Сотникова Анна, ЗОШ №19
Заїка Святослав, економічного ліцей №2
ІІІ місце - Кумпан Карина, муніципальний колегіум ім. В. Д. Чайки

11 клас

І місце - Малюшевська Анастасія, муніципальний колегіум ім. В. Д. Чайки
ІІІ місце - Бенько Владислав, муніципальний колегіум ім. В. Д. Чайки
Компанієць Данило, економічного ліцей №2
Шилівська Маргарита, СШ №22
Руденко Інна, гімназія №2

Трудове навчання
І місце

Трушина Тетяна, ЗОШ №56
Бродзинська Олена, гімназія №41
Трофименко Дмитро, ЗОШ №42

ІІ місце

Калугіна Катерина, ЗОШ №56
Козаченко Анастасія, ЗОШ №53
Гіржева Єлизавета, гімназія №41
Афанасієва Анастасія, ЗОШ №57 ім. Т.Г. Шевченка
Караян Армен, ЗОШ №3
Чупринов Максим, ЗОШ №11

ІІІ місце

Борченко Катерина, ЗОШ №57 ім. Т.Г. Шевченка
Задоян Марина, ЗОШ №46
Цимбалюк Вікторія, ЗОШ №48
Редюк Олена, ЗОШ №48
Чернов Дмитро, ЗОШ №51 

Російська мова та література
9 клас

І місце - Мельник Анна, ЗОШ №19
ІІ місце - Родічева Дарина, ЗОШ №15
ІІ місце - Коваленко Ганна, ЗОШ №19
ІІІ місце - Будняк Анастасія, ЗОШ №18

10 клас

ІІ місце -  Бондар Анна, ЗОШ №35
ІІІ місце - Калабуха Марія, ЗОШ №19

11 клас

ІІ місце - Бейгул Ірина, ЗОШ №45
ІІІ місце - Ковальова Олександра, ЗОШ №19

Інформаційні технології
9 клас

І місце - Попова Владислава, гімназія №41

10 клас

І місце - Козирєв Олександр, муніципальний колегіум імені В.Д.Чайки
ІІ місце - Гресс Анастасія, муніципальний колегіум імені В.Д.Чайки
Ахметчин Денис, муніципальний колегіум імені В.Д.Чайки
ІІІ місце - Лисохмар Сергій, муніципальний колегіум імені В.Д.Чайки

11 клас

І місце - Мудрієвський Петр, муніципальний колегіум імені В.Д.Чайки
ІІ місце - Соболь Зоряна, муніципальний колегіум імені В.Д.Чайки
Волков Андрій, гімназія №41
Грохольська Анастасія, муніципальний колегіум імені В.Д.Чайки
Шарабай Сергій, муніципальний колегіум імені В.Д.Чайки
ІІІ місце - Григорьєв Нікіта, муніципальний колегіум імені В.Д.Чайки
Данилов Кирило, СШ  №22

Зобов Герман, гімназія №2


Категорія: Вітаємо | Переглядів: 280 | Додав: Управління_освіти

Ми в соцмережах
       






Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання






























































Управління освіти Миколаївської міської ради © 2016