Пошук


Меню сайту

Форма входу
  


Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 14
Гостей: 14
Користувачів: 0


Головна » 2017 » Вересень » 28 »
18:39

Дорогі мої колеги!

Легкою ходою, з букетом осінніх квітів і ласкавими сонячними променями приходить в наш дім чудове, всенародне свято - День учителя. Сьогодні, як і багато літ поспіль, мільйони школярів, учнів, студентів скажуть самі добрі і теплі слова своїм педагогам і наставникам. У цей день також з величезною вдячністю згадують своїх учителів і ті, хто вже пройшов шлях учнівства і йде по життю, спираючись на цінний багаж отриманих знань.

Відомо, що вчителем може стати не кожен, адже це професія, яка вимагає повної віддачі, змушує діяти не лише розумом, а, в основному, серцем.

Це, напевно, навіть не професія, а довгий життєвий шлях, який не кожен зуміє пройти. Покликання, яке вимагає від людини всіх сил і здібностей без залишку. Служіння, яке не знає канікул і змін. Професія вчителя поєднує в собі молодість душі і мудрість слова, нелегку щоденну працю, і немає для вчителя більшого щастя, ніж успіхи його учнів.

Тож бажаю вам, дорогі колеги, подальших успіхів на професійній ниві, благополуччя, міцного здоров'я, миру та злагоди, вдячних і цілеспрямованих учнів, які зможуть справдити ваші надії.

 

З глибокою повагою

та найкращими побажаннями                            начальник управління освіти Ганна Деркач

 


Категорія: Вітаємо | Переглядів: 258 | Додав: Управління_освіти

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2017