Меню сайтуВихід

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Користувачі на сайті:


Головна » 2013 » Квітень » 30 » Державна інспекція навчальних закладів України попереджає про недопустимість випадків жорстокості в учнівських колективах
10:46
Державна інспекція навчальних закладів України попереджає про недопустимість випадків жорстокості в учнівських колективах
30.04.2013
Керівникам навчальних закладів

Державна інспекція навчальних закладів України занепокоєна виявленими фактами, що останнім часом мали місце в загальноосвітніх навчальних закладах деяких міст України і набули широкого резонансу в засобах масової інформації. Про це зазначено в інформаційному повідомленні, що оприлюднено установою.

Наявні факти вказують на недостатній рівень роботи відповідних місцевих органів управлінь освітою, служб у справах неповнолітніх, соціально-психологічних служб, керівництва та педагогічних працівників навчальних закладів в частині створення і забезпечення якісних та безпечних умов навчання дітей у закладах освіти, попередження насилля в учнівському колективі, а також свідчать про відсутність чітко розробленої системи правової допомоги учням, виховної та позакласної роботи з дітьми всіх категорій.

Крім того, дані факти свідчать про порушення ст. 19, 37 Конвенції ООН про права дитини, схваленої резолюцією 50/155 Генеральної Асамблеї ООН від 21 грудня 1995 року, ст. 10 Закону України «Про охорону дитинства».

Враховуючи зазначене, Державна інспекція навчальних закладів України застерігає про недопустимість формального підходу до розробки плану спільних дій між структурними підрозділами місцевих органів влади, адміністрацій шкіл щодо подолання проявів жорстокості в учнівських колективах та наголошує, що ефективність профілактичних заходів залежить від спільних зусиль як вчителів так і психологів, працівників служб у справах неповнолітніх, медиків, юристів та інших причетних до цього структур, що є суб’єктами попереджувальної діяльності у цій сфері.


Категорія: Новини | Переглядів: 842 | Додав: kolinko

Ми в соцмережах
       
 ОСВІТНЯ КАРТА МІСТА
(САЙТИ ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ МІСТА) 
Освітня карта міста
Офіційні сайти


 Профспілка працівників освіти і науки

Інформаційні сайтиУправління освіти Миколаївської міської ради © 2018

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license