Пошук


Меню сайту

Форма входу
  


Радимо переглянути















   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів














Онлайн всього: 16
Гостей: 16
Користувачів: 0


Головна » Гордість міста
Фестивалі, конференції, семінари, виставки [55]Новини [833]
Гордість міста [260]Вітаємо [128]
Конкурси для учнів [166]Конкурси фахової майстерності [121]
Державна атестація навчальних закладів [16]

« 1 2 3 4 ... 6 7 »

ВІТАЄМО

Мосіну Олену Павлівну,
керівника гуртка Ленінського БТДЮ,

яку включено до складу вчителів-експертів Microsoft!


Категория: Гордість міста | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО

Багрінцева Ігоря, учня економічного ліцею №2 та

Шаленого Андрія, учня гімназії №2,

учасників команди «Концесіонери», що посіла
ІІ місце в 
фінальний етап ХІ Всеукраїнського турніру юних географів!


Категория: Гордість міста | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО
переможців фінального етапу VІ Всеукраїнської науково-технічної виставки-конкурсу молодіжних інноваційних проектів «Майбутнє України»!

І місце в номінації «Екологія та ресурсозбереження» -
Кузнецов Георгій, учень морського ліцею ім. проф. Алекандрова 

ІІ місце в секції «Технічна творчість та винахідництво» -
Штанько Іван, учень морського ліцею ім. проф. Алекандрова


Категория: Гордість міста | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО
переможців XVIIІ Всеукраїнського турніру юних математиків

команду «Тривед» Миколаївського муніципального колегіуму імені В.Д. Чайки,

яка нагороджена дипломом ІІ ступеня!

За перемогу в особистий першості нагороджений
Петро Мудрієвський.


Категория: Гордість міста | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО

педагогів навчальних закладів міста, яким за значний особистий внесок у розвиток національної освіти, багаторічну плідну педагогічну діяльність та високий професіоналізм
Указом Президента України №567/2015 від 4 жовтня 2015
присвоєно почесне звання "Заслужений вчитель України" !

Бахшиєва Людмила Володимирівна — учителя загальноосвітньої школи №50 імені Г.Л. Дівіної

Відайко Геннадій Вікторович — учитель гімназії №2

Крисинська Ірина Володимирівна — учитель муніципального колегіуму імені Володимира Дмитровича Чайки


Категория: Гордість міста | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО

Новицьку Ганну Володимирівну,
учителя Миколаївського економічного ліцею № 2,

яка стала лауреатом (ІІ місце) ХХ Всеукраїнського конкурсу
«Учитель року»

у номінації «Українська мова та література»! 


Категория: Гордість міста | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО
педагогічних працівників навчальних закладів міста, нагороджених за вагомий внесок у розвиток національної системи освіти та з нагоди професійного свята

Грамотою Верховної Ради України
трудовий колектив спеціалізованої школи №22

Цінними подарунками Верховної Ради України
Колечко Н.К., директора загальноосвітньої школи №18
Овчаренко В.М., директора загальноосвітньої школи №4

Подякою Голови Комітету Верховної Ради України з питань науки та освіти
Цуркіну Т.В., учителя Першої української гімназії
Корсун М.А., учителя Першої української гімназії
Зайця В.М., учителя загальноосвітньої школи №1
Рукінова Є.О., учителя загальноосвітньої школи №42
Аксененко Т.М., учителя економічного ліцею №2
Савченко В.А., учителя гімназії №41

Колпакову Л.Г., учителя загальноосвітньої школи №53
Гурську І.М., директора міської станції юних техніків

Подякою Міністерства освіти і науки України
Рябих О.С., вихователя ДНЗ №140
Задніпрянець С.В., вихователя-методиста ДНЗ №142
Коваленко О.В., учителя загальноосвітньої школи №65

Данилова В.Ю., учителя спеціалізованої школи №22

Почесною грамотою Миколаївської облдержадміністрації
Ватульову О.Г., методиста НМЦ
Ушакову Л.І., директора загальноосвітньої школи №53
Драгомощенко С.О., керівника художнього колективу Палацу творчості учнів
Синякову І.М., вихователя ДНЗ №60

Почесним дипломом видавництва «Шкільний світ»
Братошевську С.В., заступника директора загальноосвітньої школи №29
Близниченко І.В., керівника оркестру Палацу творчості учнів

Почесною грамотою обласної ради
Піляй А.В., директора ЗОШ №23
Камінецьку Т.Г., методиста Палацу творчості учнів
Постику О.В., завідуючу ДНЗ №112
Мкртичан І.В., учителя НВК «Семиквіточка»

Грамотою профспілки працівників освіти Миколаївської області
Грицая М.Ю., учителя загальноосвітньої школи №30

Дипломом обласної ради «Кращий педагогічний працівник Миколаївської області»
Шкляр А.Д., вихователя ДНЗ №87
Шаліну О.В., вчителя-логопеда ДНЗ №68
Манюк О.А., вихователя ДНЗ №103
Гребьонкіну Т.В., музичного керівника ДНЗ №111
Якименко Т.А., вихователя-методиста ДНЗ №1
Соболеву К.І., вихователя-методиста ДНЗ №27
Слесаренко О.І., вихователь-методист ДНЗ №132
Шкрябець Н.А., учитель-логопед ДНЗ №50
Рижову О.В., учителя гімназії №41

Капусенко Л.М., учителя загальноосвітньої школи №19
Разумову Х.Р., учителя Першої української гімназії
Кучеренко Т.О., учителя загальноосвітньої школи №40
Баран М.І., учителя загальноосвітньої школи №6
Севастьянову Т.А., учителя загальноосвітньої школи №4
Пінську І.О., учителя загальноосвітньої школи №56
Рудичик І.А., учителя загальноосвітньої школи №34
Демьяненко О.І., учителя загальноосвітньої школи №1
Мотуз О.Б., учителя муніципального колегіуму
Білявську І.А., керівника гуртка ДЦ Корабельного району
Сироєжко О.В., керівника гуртка БТДЮ Ленінського району
Ланіну А.І., завідуючу ДНЗ №7
Коломієць М.В., заступника директора спеціалізованої школи №59

Трондіну О.І., заступника директора загальноосвітньої школи №46
Борисовець О.В., заступника директора юридичного ліцею
Кушнарьову Н.О., заступника директора загальноосвітньої школи №3
Бабашкіну С.В., заступника директора міської станції юних техніків

Почесною відзнакою Миколаївського міського голови  «За заслуги перед містом Миколаїв»
Рощіну Н. С., головного спеціаліста управління освіти
Дундалевич Л. Л., директора загальноосвітньої школи №34
Роскіну Т. І., директора науково-педагогічної бібліотеки
Мостову Н. В., учителя фізики загальноосвітньої школи №42
Шевченко А. М., керівника гуртка ДЦ Корабельного району

Дипломом та грошовою винагородою міської ради «Кращий педагогічний працівник міста»
Височанську О. В., заступника директора загальноосвітньої школи №24
Колесниченко Н. Г., директора міської загальноосвітньої школи ІІІ ступеня з заочною формою навчання
Соколовську В. М., заступника директора загальноосвітньої школи №53
Цимбал О. М., заступника директора загальноосвітньої школи №28
Шалар Л. В., директора економічного ліцею №1
Штоку В. К., завідуючу ДНЗ №121
Бахшиєву Л. В., учителя загальноосвітньої школи №50
Венгер А. О., учителя загальноосвітньої школи №44
Дубінку Л. П., учителя загальноосвітньої школи №57
Карпюк О. В., учителя класичного ліцею
Максимейко З. П., учителя спеціалізованої школи №22
Царлову І. В., учителя гімназії №2
Цуркан Л. В., методиста НМЦ
Чадову А. А., вчителя юридичного ліцею
Багрінець С. А., вихователя–методиста ДНЗ №10
Качур О. С., учителя-логопеда ДНЗ №131
Колчик В. М., вихователя–методиста ДНЗ №5
Майнгард Д. Б., вихователя ДНЗ №123
Овчаренко В. В., методиста Палацу творчості учнів
Панкову О. С., заступника директора БТДЮ Заводського району

Подячним листом міського голови
Голованець Т. П., завідуючу бібліотекою гімназії №41
Григорович В. М., завідуючу бібліотекою загальноосвітньої школи №48
Іванову Я. І., художника-оформлювача . науково-педагогічної .бібліотеки
Картузова К. М., заступника директора науково-педагогічної бібліотеки
Манукян Т. І., завідуючу бібліотекою загальноосвітньої школи №51
Очеретянну О. М., бібліотекаря муніципального колегіуму
Самокоз Л. М., завідуючу бібліотекою загальноосвітньої школи №18


Категория: Гордість міста | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО

Січка Сергія Михайловича,
директора муніципального колегіуму ім. В.Д. Чайки
та
Денисенко Оксану Миколаївну, заступника директора муніципального колегіуму ім. В.Д. Чайки,

які посіли ІІ місце у Всеукраїнському конкурсі "Організація дослідно-експериментальної діяльності: методичний аспект" (організатор: журнал "Заступник директора школи")!


Категория: Гордість міста | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО
переможців XIII Міжнародного конкурсу із Web-дизайну та комп'ютерної графіки

Лавіденка Деніела,
учня 11 класу Миколаївського юридичного ліцею,

який посів І місце в номінації "3-D анімація" й

Волкова Андрія,
учня 11 класу Миколаївської гімназії №41,

який посів ІІІ місце в номінації "Краща 2D-растрова графіка (фотомонтаж)"

Дякуємо Чадовій Аллі Анатоліївні, вчителю інформатики юридичного ліцею, та Пирті Тетяні Сергіївні, учителю інформатики гімназії №41, керівникам проектів.


Категория: Гордість міста | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО
педагогічний та учнівський колектив
Першої української гімназії імені Миколи Аркаса,
що впевнено тримає лідерські позиції у рейтингу найкращих і найактивніших користувачів порталу "Щоденник.ua"
(7 місце в рейтингу)!


Категория: Гордість міста | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО
переможців Всеукраїнського конкурсу відеопроектів з подолання всіх форм насильства щодо дітей у номінації "Чужої біди не існує"

Миколаївську загальноосвітню школу №20!

Детальніше


Категория: Гордість міста | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО

колективи Академії дитячої творчості та муніципального академічного коледжу,

діяльність яких висвітлено в журналі "Рідна школа" (випуск №4, квітень 2015, повністю присвячений діяльності закладу)!
Дякуємо керівникам установ за створення позитивного іміджу миколаївської освіти в країні та світу.

Детальніше 


Категория: Гордість міста | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО

Братошевську Світлану Вікторівну,
заступника директора з виховної роботи, учителя фізики Миколаївської загальноосвітньої школи №29,

Близниченко Інну Володимирівну,
керівника Народного художнього колективу оркестру народних інструментів
Палацу творчості учнів
,

які посіли ІІ місце у Всеукраїнському конкурсі "Панорама творчих уроків - 2015"!

Детальніше про підсумки конкурсу


Категория: Гордість міста | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО
переможців ІІІ (всеукраїнського) етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів, членів Малої академії наук!

Відділення «Філософії та суспільствознавства» секція «Правознаство»

ІІ місце - Зеркаль Софія, ЗОШ №19

Відділення «Технічних наук» секція «Матеріалознавство»

І місце - Садурський Артем, морський ліцей ім. професора Александрова

секція «Науково-технічна творчість та винахідництво»

ІІІ місце - Штанько Іван, морський ліцей ім. професора Александрова

секція «Електроніка та приладобудування»

ІІІ місце - Стовманенко Владислав, морський ліцей ім. професора Александрова,

Відділення «Математики»секція «Математичне моделювання»

ІІ місце - Федоров Олександр, муніципальний колегіум ім. В.Д. Чайки

Відділення «Комп’ютерних наук» секція «Інформаційні системи, бази даних та системи штучного інтелекту»

ІІ місце - Качанов Володимир, морський ліцей ім. професора Александрова

Відділення «Хімії та біології» секція «Хімія»

ІІ місце - Тимохін Олексій, ЗОШ №57

Відділення «Літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства»
секція «Світова література»

ІІІ місце - Короткова Олена, СШ №22

Наказ МОН України від 28.05.2015 № 583 «Про підсумки проведення III етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів–членів Малої академії наук України у 2015 році»


Категория: Гордість міста | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО

Миколаївський морський ліцей ім. проф. Александрова,

який ввійшов до 100 найкращих шкіл України (88 позиція)
за версією рейтингу журналу "Фокус", що складений з використанням даних проекту Edumeter за результатами ЗНО-2014 та унівських олімпіад!


Категория: Гордість міста | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО

Блащук Дар 'ю Анатоліївну,
ученицю спеціалізованої школи №22 з поглибленим вивченням англійської мови з 1 класу,

яка стала переможцем Міжнародного конкурсу найкращих робіт з комп'ютерного моніторингу стану довкілля України в номінації «Найбільш аналітичне дослідження»!

Дякуємо керівнику і педагогам закладу за створення ефективної системи підтримки та розвитку обдарованої молоді.


Категория: Гордість міста | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО
переможців IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із базових дисциплін у 2015 році!

ФІЗИКА

ІІІ місце – Роговцов Юрій, учень 8 класу муніципального колегіуму імені В. Д. Чайки.

ІСТОРІЯ

І місце – Новіков Ігор, учень 8 класу гімназії №2.

ІІІ місце – Кас’яновський Іван, учень 11 класу СШ №22.

ІІІ місце – Савченко Тетяна, учениця 9 класу ЗОШ №11.

УКРАЇНСЬКА МОВА І ЛІТЕРАТУРА

І місце – Асєєва Тетяна, учениця 10 класу гімназії №2.

ІІ місце – Оніщук Катерина, учениця 8 класу СШ №22.

ІІІ місце – Бойченко Анастасія, учениця 11 класу гімназії №41.

НІМЕЦЬКА МОВА

ІІ місце – Кривоус Катерина, учениця 9 класу Академії дитячої творчості.

ІІІ місце – Дячук Валерія, учениця 10 класу ЗОШ  №1 ім. О. Ольжича

ПРАВОЗНАВСТВО

ІІІ місце – Бойко Аліна, учениця 11 класу юридичного ліцею

       РОСІЙСЬКА МОВА І ЛІТЕРАТУРА

ІІІ місце – Бейгул Ірина, учениця 9 класу ЗОШ №45.

ТРУДОВЕ НАВЧАННЯ

ІІ місце – Трушина Тетяна, учениця 10 класу ЗОШ №56.

ІІІ місце – Задорожня Єлизавета, учениця 11 класу  гімназії №41.

ХІМІЯ

ІІІ місце – Малюженко Владислав, учень 10 класу СШ №22

ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ

І місце – Мудрієвський Петро, учень 9 класу муніципального колегіуму ім. В. Д. Чайки.

ІІІ місце – Соболь Зоряна, учениця 10 класу муніципального колегіуму  імені В. Д. Чайки.

ГЕОГРАФІЯ

І місце – Багрінцев Ігор, учень 10 класу економічного ліцею №2 .

І місце – Сусуйкіна Дар’я, учениця 9 класу гімназії №4.

ІІІ місце – Автенюк Марина, учень 11 класу ЗОШ №51.

ІІІ місце – Войтенко Ольга, учениця 11 класу гімназії №2

ІНФОРМАТИКА

ІІІ місце – Мудрієвський Петро, учень  9 класу муніципального колегіуму ім. В. Д. Чайки.

ІІІ місце – Федоров Олександр,  учень 10 класу муніципального колегіуму ім. В. Д. Чайки.

АСТРОНОМІЯ

ІІ місце -  Поворознюк Олексій, учень 11 класу морського ліцею ім. проф. Александрова.

БІОЛОГІЯ

III місце – Олійник Богдана, учениця 9 класу муніципального колегіуму ім. В. Д. Чайки

НОВОГРЕЦЬКА МОВА

І місце – Очаковська Яна, учениця 11 класу ЗОШ №39 ім. Ю. І. Макарова

МАТЕМАТИКА

ІІІ місце - Федоров Олександр, учень 11 класу муніципального колегіуму  імені В. Д. Чайки.

ІІІ місце - Мудрієвський Петро,  учень 10 класу муніципального колегіуму  імені В. Д. Чайки.

Наказ департаменту освіти, науки та молоді Миколаївської облдержадміністрації від 18.05.2015 №420 "Про підсумки проведення ІІІ етапу  та участі у IV етапі всеукраїнських  учнівських олімпіад із базових дисциплін  у 2014/15 навчальному році"


Категория: Гордість міста | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО

Комар  Яну,
ученицю Миколаївської загальноосвітньої школи №53,

яка посіла ІІ місце в номінації «Творча робота» ХV Всеукраїнського  конкурсу учнівських робіт «Історія та уроки Голокосту» ім. І.Б. Медвинського, та її керівника - Данилову К. М.!

Лауреатами очного етапу конкурсу стали:

Анчуткіна Ярослава та Д’якова Ксенія, учениці морського ліцею ім. професора А.Александрова
(учитель - Соколова Н. Л.),

Хижняк Дарина, учениця Академії дитячої творчості (учитель - Кучерук С.І.),

Фроленко Євген, учень ЗОШ №29 (учителі - Грицюк Л.А., Мороз Є.О.).

Дякуємо керівникам зазначених закладів за створення дієвої системи підтримки та розвитку обдарованої молоді, підвищення професійної компетенції вчителів.


Категория: Гордість міста | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО

Миколаївську гімназію №2,

яка за підсумками Всеукраїнського конкурсу-рейтингу загальноосвітніх навчальних закладів по роботі з обдарованими дітьми «ШКОЛА - ДЖЕРЕЛО ТАЛАНТІВ»
нагороджена Сертифікатом І ступеня,
що підтверджує наявність сприятливих умов для розвитку обдарованих дітей та високий рівень стану методико-програмної бази!


Категория: Гордість міста | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО

Близниченко Інну Володимирівну,
керівника гуртка Палацу творчості учнів,

яка посіла ІІІ місце в завершальному 3-му етапі Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості»
у номінації «Керівник гуртка-2015»!


Категория: Гордість міста | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО

Миколаївську загальноосвітню школу №17,

яка стала переможцем Всеукраїнського фотоконкурсу "100 зіркових загальноосвітніх навчальних закладів України"!


Категория: Гордість міста | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО
нашу колегу,

Аристову Людмилу Сергіївну,
кaндидата педагогічних наук, доцента кафедри мовно літературної та художньо естетичної освіти,

автора підручника "Музичне мистецтво" для 4 класу, що отримав найбільшу кількість голосів (140324) учителів та став переможцем конкурс відбору підручників для 4-х і 7-х класів!

Підручник "Музичне мистецтво" для 7 класу, де Людмила Сергіївна є співавтором, отримав 141664 голосів.

Детальніше про результати конкурсу підручників для 4-х та 7-х класів


Категория: Гордість міста | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО
переможців І Всеукраїнського турніру юних філософів та релігієзнавців,
що посіли ІІ місце,

команду "VERITAS" у складі:
Берлайн Анни, учениці Першої української гімназії ім М. Аркаса,
Цуркіної Марії, учениці Першої української гімназії ім М. Аркаса,
Рузанової Валерії, учениці Першої української гімназії ім М. Аркаса,,
Фарапоноеа Владислава, учня спеціалізованої школи №22
та їх керівника Корсун Майю Анатоліївну, учителя історії, правознавства, курсу "Людина і світ" Першої української гімназії ім. М. Аркаса!


Категория: Гордість міста | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО
переможців Суспільної акції школярів України «Громадянин – 2015»

учнів юридичного ліцею,

які представили проект «Вивчення «білих плям» в історії періоду німецько-румунської окупації м. Миколаєва та Миколаївської області у 1941-1944 роках»!


Категория: Гордість міста | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО
переможців заочного обласного конкурсу портфоліо з відеоматеріалами
«Педагогічний досвід освітян регіону - 2015»!

Номінація «Інноваційні технологи в дошкільній, початковій і позашкільній освіті»

І місце - Близниченко Інна Володимирівна, керівник оркестру народних інструментів Палац творчості учнів
ІІІ місце - педагогічний колектив ДНЗ №74
      Івашкіна Анастасія Миколаївна, керівник гуртка декоративно-ужиткового мистецтва дитячий Центр позашкільної роботи Корабельного району

Номінація «Інноваційні технології в навчально-виховному процесі»

ІІ місце - Ткач Ірина Олександрівна, учитель світової літератури спеціалізована школа №22 з поглибленим вивченням англійської мови з 1 класу
                     Марчук  Наталія Георгіївна, учитель математики гімназія №2
ІІІ місце - Лупашко Тетяна Олександрівна, учитель російської мови ЗОШ №26

Номінація «Інноваційні технології в управлінській діяльності»

ІІІ місце - Оксеньчук Наталя Валеріївна, доктор філософії в галузі освіти, заступник директора ЗОШ №50 ім. Г.Л. Дівіної
                       Рябчикова Наталія Іванівна, заступник директора ЗОШ №50 ім. Г.Л. Дівіної


Категория: Гордість міста | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО
переможців ХVІІ Всеукраїнського турніру юних істориків

команду Миколаївської гімназії №2 (ІІ місце)!

Дякуємо керівнику команди Відайку Геннадію Вікторовиу, вчителю історії за високий рівень підготовки учасників змагань.


Категория: Гордість міста | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО
переможців Всеукраїнського фестивалю проектів з інформатики «Весела наука»

Ляховську Вікторію й Левінци Катерину,
учениць 10 класу Миколаївської загальноосвітньої школи  №35,

та їх учителяВердиш Ірину Іванівну!

Дякуємо директору та педагогам школи за створення дієвої системи підтримки та розвитку обдарованої та талановитої молоді.

Детальніше


Категория: Гордість міста | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО

Новицького Олександра,
випускника муніципального колегіуму імені В.Д. Чайки,

з перемогою на ХХІІ Міжнародній конференції молодих учених (Турція, Ізмір),  

де він здобув золоту нагороду за дослідження на тему «Моделювання нескінчених систем»!

Дякуємо керівнику проекту Крисинській Ірині Олександрівні та науковим консультантам Воробйовій Аллі Іванівні, Майбороді Валерію Антоновичу, Ковалик Ірині Михайлівні.


Категория: Гордість міста | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО

Миколаївську гімназію №2,

яка ввійшла до 100 найкращих шкіл України (77 позиція)
за версією рейтингу журналу "Фокус", що складений з використанням даних проекту Edumeter за результатами ЗНО-2014 та унівських олімпіад!


Категория: Гордість міста | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО

Романчук Наталію,
ученицю 11 класу Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 57
імені Тараса Григоровича Шевченка,

з перемогою в конкурсі програми освітніх і культурних тренінгів, семінарів і практик у м. Берлін у рамках проекту «Творці Європи»  Фонду Кличко!

Детальніше


Категория: Гордість міста | Добавил: Управління_освіти |

 

ВІТАЄМО
Софію Рейцен
вихованку дошкільного навчального закладу №53 «Струмочок»,

яка виборола золоту медаль на Всеукраїнському відкритому турнірі з фігурного катання KIROVOGRAD-OPEN spring 2015!

Бажаємо Софійці здоровя, успіху та подальших перемог.


Категория: Гордість міста | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО
V Міжнародного мовно-літературного конкурсу
учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка
серед учнів 5-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів!

5 клас
ІІ місце - Боброва Олександра, гімназія № 2
7 клас
ІІ місцеБараненко Таїсія, загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 20

                     Назрієва Заріна, гімназія № 2
8 клас
ІІ місце - Оніщук Катерина, спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 22 з поглибленим вивченням англійської мови з 1 класу
9 клас
ІІ місцеДерун Віталія, Перша українська гімназія імені Миколи Аркаса
10 клас
ІІ місцеМузикус Лія, гімназія № 2
ІІІ місцеШевчук Марія, муніципальний колегіум імені В. Д. Чайки
11 клас
ІІІ місце - Крейтор Анастасія, ліцей «Педагог»

Наказ МОН України від 16.04.2015 № 439 «Про підсумки V Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка»


Категория: Гордість міста | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО
переможцями обласного фестивалю-конкурсу дитячих театральних колективів
«Світ надії Дивосвіт»
!

У середній віковій категорії
I місце – театральна студія «ТАМ» Академії дитячої творчості», керівник Головчак Людмила Олексіївна;
гурток «Організатори дозвілля» дитячого Центру позашкільної роботи Корабельного району, керівник Хрипко Ірина Володимирівна.

У старшій віковій категорії:
Гран-прідраматичний колектив «Зорі» Першої української гімназії імені Миколи Аркаса, керівник Чорнозуб Євген Євгенович;
I місце – «Народний художній колектив» театр «Мрія» Палацу творчості учнів, керівник Олійник Марія Олександрівна

Номінація «Публіцистична композиція»
I місце – театральна студія «Вітер змін» ЗОШ №61, керівники: Абдуллаєва Оксана Олександрівна та Шелест Тетяна Анатоліївна;
IІ місце – гурток «Організатори дозвілля» та «Зразковий художній колектив» вокальне об’єднання «Відлуння» дитячого Центру позашкільної роботи Корабельного району, керівники: Москалюк Світлана

Наказ ДОНМС від 01.04.2015 №241 «Про підсумки обласного фестивалю-конкурсу дитячих театральних колективів «Світ надії Дивосвіт»


Категория: Гордість міста | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО

Мосіну Олену Павлівну,

керівника гуртка БТДЮ Ленінського району,
яка стала переможцем ХІ Всеукраїнського конкурсу "Вчитель-новатор"!

Бажаємо здоров'я, натхнення, творчих успіхів та подальших перемог.


Категория: Гордість міста | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО

адміністрацію та педагогічний колектив Академії дитячої творчості,

результати діяльності яких відзначено золотою медаллю
VI Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти - 2015»

у номінації «Інноваційні технології виявлення, навчання та підтримки розвитку обдарованих дітей і молоді»!

Директор навчального закладу Матвєєва Ганна Дмитрівна нагороджена Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України за вагомий внесок у плідну організаторську діяльність в модернізації та оновленні галузі освіти.

Детальніше


Категория: Гордість міста | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО

Матвєєву Ганну Дмитрівну,
директора Миколаївської спеціалізованої школи І-III ступенів мистецтв і прикладних ремесел, експериментального навчального закладу всеукраїнського рівня "Академія дитячої творчості”

з нагородою орденом княгині Ольги ІІІ ступеня (Указ Президента України №126/2015 "Про відзначення державними нагородами України з нагоди Міжнародного жіночого дня") за значний особистий внесок у соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі професійні здобутки та самовіддане служіння Українському народові!


Категория: Гордість міста | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО
переможців загальноміської програми «Людина року» - «Городянин року» -2014!

Номінація "Культура" - Саранчина Світлана Миколаївна, директор Палацу творчості учнів

Номінація "Середея школа" - Матіюк Микола Георгійович, директор ЗОШ №1 ім. Олега Ольжича

Номінація "Надія року" - Беркунський Олександр, учень морського ліцею ім. Александрова,

Мудрієвський Петро, учень муніципального колегіуму ім. В.Д. Чайки,

Онуфрак Євген, вихованець Палацу творчості учнів, учень гімназії №4,

Мартинюк Аркадій, учень гімназії №2


Категория: Гордість міста | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО
переможців ІІІ (обласного) етапу
Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії!

8 клас

І місце – Новіков Ігор, гімназія №2
І місце – Василишина Надія, муніципальний колегіум ім. В.Д.Чайки
ІІ місце – Поліщук Даніїл, Перша українська гімназія ім. Миколи Аркаса
ІІ місце – Казимир Дар’я, гімназія №2
ІІІ місце – Ставніченко Андрій, морський ліцей ім.проф. Александрова

9 клас

І місце – Сусуйкіна Дар’я, гімназія №4
ІІ місце – Удотов Андрій, гімназія №2
ІІІ місце – Куделя Володимир, спеціалізована школа №22
ІІІ місце – Качанова Анастасія, спеціалізована школа №22

10 клас

І місце – Багрінцев Ігор, ЗОШ №57 ім. Т.Г.Шевченка
І місце – Малюженко Владислав, спеціалізована школа №22
ІІ місце – Шевчук Марія, муніципальний колегіум ім. В.Д.Чайки
ІІ місце – Шилівська Маргарита, спеціалізована школа №22
ІІ місце – Руденко Інна, гімназія №2

11 клас

І місце – Войтенко Ольга, гімназія №2
І місце – Автенюк Марина, ЗОШ №51
ІІ місце – Нікуліна Анастасія, гімназія №2
ІІІ місце – Кускова Катерина, гімназія №4


Категория: Гордість міста | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО
переможців ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології

8 клас
І місце - Бавикіна Вікторія, гімназія №41.
ІІ місце - Грабовська Кароліна, муніципальний колегіум імені В. Д. Чайки.
9 клас
І місце - Олійник Богдана, муніципальний колегіум імені В. Д. Чайки.
ІІ місце - Черниш Анатолій, загальноосвітня школа № 51.
ІІІ місце - Худенко Олександр, гімназія №4.
Бондарчук Віталій, учень 9 класу  гімназії №41.
10 клас
ІІ місце - Вершиніна Катерина, муніципальний колегіум імені В. Д. Чайки.
ІІІ місце - Ляшенко Катерина, економічний ліцей №2.
11 клас
І місце - Царенко Олександр, муніципальний колегіум імені В. Д. Чайки.
ІІ місце - Стебновський Олександр, муніципальний колегіум імені В. Д. Чайки.
Шоєтова Вікторія, загальноосвітня школа №46.
ІІІ місце - Фарбітник Інна, Перша українська гімназія ім. М. Аркаса.
Котков Дмитро, гімназія №2.
Чехович Анастасія, морський ліцей ім. професора М.Александрова


Категория: Гордість міста | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО
переможців ІІІ (обласного) етапу
Всеукраїнської олімпіади з інформатики!

8 клас  
І місце - Літвак Максим, муніципальний колегіум ім.В.Д.Чайки
ІІ місце - Кльован Єлізавета, муніципальний колегіум ім.В.Д.Чайки
9 клас    
І місце - Єрмолаєв Олександр, муніципальний колегіум ім.В.Д.Чайки
ІІ місце - Серіков Олег, муніципальний колегіум ім.В.Д.Чайки
ІІІмісце - Роговцов Юрій, муніципальний колегіум ім.В.Д.Чайки
                   Ковальов Володимир, ЗОШ №19
10 клас
І місце - Мудрієвський Петро, муніципальний колегіум ім.В.Д.Чайки
ІІ місце - Шарабай Сергій, муніципальний колегіум ім.В.Д.Чайки
ІІІмісце - Савчук Олексій, економічний ліцей №2
                   Данилов Кирило, спеціалізована школа №22,
11 клас
І місце - Федоров Олександр, муніципальний колегіум ім.В.Д.Чайки
ІІ місце - Качанов Володимир, морський ліцей ім.проф.Александрова 
ІІІ місце - Скоробогатський Дмитро, ЗОШ №51


Категория: Гордість міста | Добавил: Управління_освіти |



Ми в соцмережах
       







Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання






























































Управління освіти Миколаївської міської ради © 2017