Пошук


Меню сайту

Форма входу
  


Радимо переглянути















   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів











Онлайн всього: 13
Гостей: 13
Користувачів: 0


Головна » Гордість міста
Фестивалі, конференції, семінари, виставки [51]Новини [814]
Гордість міста [256]Вітаємо [124]
Конкурси для учнів [166]Конкурси фахової майстерності [121]
Державна атестація навчальних закладів [16]

« 1 2 3 4 5 6 7 »

ВІТАЄМО
переможців обласного заочного конкурсу «Від творчого вчителя – до обдарованого учня»!

Номінація "Загальна середня освіта"

І місце - Ліпатнікова Світлана Володимирівна, заступник директора спеціалізованої школи №22

Номінація "Позашкільна освіта"

ІІ місцеКлочкова Алевтина Вікторівна, практичний психолог Будинку творчості дітей та юнацтва Ленінського району 
ІІІ місцеПриходченко О.В., Приходченко В.Ю., Татаренко Є.М. керівники гуртків Клубу юних моряків з флотилією

Дякуємо керівникам зазначених навчальних закладів за створення дієвої системи підвищення професійної компетентності педагогів.


Категория: Гордість міста | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО

переможців, лауреатів та дипломантів Всеукраїнського конкурсу "Школа ХХІ століття"!

Бондарєва Людмила Леонтіївна, директор Миколаївської загальноосвітньої школи №42, - переможець в номінації "Школа Здоров'я",

Матіюк Микола Георгійович, директор загальноосвітньої школи №1 імені Олега Ольжича, Бакаляр Олена Вікторівна, директор загальноосвітньої школи №20,
Грицюк Лариса Анатоліївна, директор загальноосвітньої школи №29, - лауреати конкурсу,

Панченко Алевтина Геннадіївна, директор загальноосвітньої школи №17,
Мазур Ольга Миколаївна, директор загальноосвітньої школи №56,
Шалар Лариса Володимирівна, директор економічного ліцею №1, - дипломанти конкурсу.

Бажаємо колегам здоров'я, натхнення, творчого неспокою, подальших успіхів та злетів! Дякуємо за підвищення іміджу освіти міста!

Додатково


Категория: Гордість міста | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО

Деркач Ганну Іллівну,

начальника управління освіти Миколаївської міської ради,
з отриманням почесної нагороди - Грамоти Верховної Ради України!

ВІТАЄМО

Макарову Світлану Борисівну,
заступника начальника управління освіти,

яку нагороджено Подячним листом міського голови!

 


Категория: Гордість міста | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО
призерів ХVІІ Всеукраїнського турніру юних математиків імені професора М.Й. Ядренка

команду Миколаївського муніципального колегіуму імені Володимира Дмитровича Чайки,

яка посіла ІІІ місце
Склад команди: Мудрієвський Петро, Федоров Олександр, Єрмаков Артур, Пернатій Ольга, Яковенко Наталя.

Учасники команди стали також переможцями олімпіади, що проводилася в рамках турніру:

І місце - Федоров Олександр, Мудрієвський Петро та Єрмаков Артур;

ІІІ місце - Пернатій Ольга.

Дякуємо вчителям, які підготували учнів до участі в змаганнях - Крисинській Ірині Володимирівні та Майбороді Валерію Антоновичу.


Категория: Гордість міста | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО

Ципкіну Тетяну Володимирівну,
учителя української мови і літератури   Миколаївської загальноосвітньої школи  №13,

яка посіла І місце у Всеукраїнському конкурсі фахової майстерності серед учителів-україністів "Соняшник - учитель"!


Категория: Гордість міста | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО
переможців фінального етапу Х Всеукраїнського турніру юних географів

команду Миколаївської гімназії №2 «БЕМC» у складі:
Войтенко Ольга, Руденко Інна, Дудич Ілля, Нікуліна Анастасія!

Диплом у номінації «Кращий рецензент» отримав Дудич Ілля.

Від щирого серця бажаємо успіху гімназистам! Нехай ваші серця будуть завжди відкриті назустріч мріям, а особисті успіхи та перемоги стають справжніми досягненнями нашого міста та держави!
Дякуємо керівнику й педагогам Миколаївської гімназії №2 за створення системи підтримки та розвитку талановитої та обдарованої молоді.


Категория: Гордість міста | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО

команду «Сокіл» Миколаївської загальноосвітньої школи №31,

яка посіла ІІ місце в II (обласному) етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-спортивної патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)!

Дякуємо керівнику й колективу закладу за створення дієвої системи патріотичного виховання учнівської молоді.

Детальніше


Категория: Гордість міста | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО

Абрамову Олену Василівну, вчителя англійської мови гімназії №2 та

Чернявську Олену Василівну, заступника директора Першої української гімназії ім. М. Аркаса,

з нагородою Почесною грамотою Верховної Ради України!


Категория: Гордість міста | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО

Богуна Петра Михайловича,

директора спеціалізованої школи №22 з поглибленим вивченням англійської мови,

з нагородою почесним знаком «Лідер освіти Миколаївщини»!


Категория: Гордість міста | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО

наших колег, визнаних кращими педагогічними працівниками міста!

Номінація «Управління навчальним закладом»:

Булинкіну Надію Іванівну, директора загальноосвітньої школи І ступенів №65;

Звоника Олега Валентиновича, директора загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №54;

Карпенко Олену Олександрівну, заступника директора з ВР загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №42;

Колесніченко Людмилу Олексіївну, завідувача дошкільного навчального закладу №92;

Крот Людмилу Іванівну, завідувача дошкільним навчальним закладом №87;

Пастушкову Ірину Семенівну, директора загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №26;

Чернявську Олену Василівну, заступника директора з НВР Першої української гімназії.

Номінація «Загальна середня освіта»:

Братошевську Світлану Вікторівну, вчителя фізики загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №29;

Дьоміну Олену Володимирівну, вчителя географії гімназії №4;

Ільїну Еллу Валентинівну, вчителя математики загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №19;

Маліченко Тетяну Федорівну, вчителя початкових класів загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №59;

Раєвську Олену Володимирівну, вчителя історії гімназії №2;

Рибак Наталю Анатоліївну, вчителя української мови ліцею «Педагог»;

Ткач Ірину Олександрівну, вчителя світової літератури загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №22.

Номінація «Дошкільна освіта»:

Гладун Лесю Федорівну, вихователя –методиста дошкільного навчального закладу №51;

Павелко Ларису Іванівну, вихователя дошкільного навчального закладу №141;

Павлову Ольгу Юріївну, музичного керівника дошкільного навчального закладу №20;

Сизоненко Ольгу Миколаївну, інструктора з фізичної культури дошкільного навчального закладу №139.

Номінація «Позашкільна освіта»:

Приходченка Володимира Юрійович, завідувача методичним відділом Клубу юних моряків з флотилією;

Турчак Сергія Семеновича, керівника оркестру народних інструментів дитячого центру позашкільної роботи Корабельного району.


Категория: Гордість міста | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО

колектив Миколаївської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №22 Миколаївської міської ради Миколаївської області,

який нагороджено срібним сертифікатом за активну участь у підготовці, організації та проведенні відео конференції зі школами та представниками молодіжних організацій різних країн за освітньою фундацією британської програми «Шлях до майбутнього» (керівники проекту - Первова Марина Марківна, Мохова Марія Іллівна)!

Бажаємо керівнику закладу, педагогам, учням подальших перемог, успіхів, натхнення!


Категория: Гордість міста | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО

Завезєна Євгена, вихованця міської станції юних техніків,

який здобув три срібні медалі на

Чемпіонат України з судномодельного спорту в класах радіокерованих яхт!


Категория: Гордість міста | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО

переможців Всеукраїнських учнівських турнірів 2013/2014 навчального року!

Миколаївська гімназія №2 - дипломи І ступеня ХVІ  Всеукраїнського турніру  юних істориків та ІХ Всеукраїнського турніру юних географів.

Миколаївський муніципальний колегіум імені Володимира Дмитровича Чайки - дипломи ІІІ ступеня ІХ  Всеукраїнського  турніру юних економістів та ХVІ  Всеукраїнського турніру  юних  математиків імені професора М. Й. Ядренка.

Миколаївський морський ліцей імені професора Александрова - диплом ІІІ ступеня ХVІ  Всеукраїнського турніру  юних  математиків імені професора М. Й. Ядренка.

Наказ Міністерства № 710 від 12.06.2014 року "Про результати проведення Всеукраїнських учнівських турнірів 2013/2014 навчального року"


Категория: Гордість міста | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО

Гузій Ірину Сергіївну,

керівника гуртка юних фотоаматорів «ФотоКрок»

Будинку творчості дітей та юнацтва Ленінського району,

яка посіла ІІІ місце у Всеукраїнському конкурсі педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості» у номінації «Керівник гуртка – 2014»!


Категория: Гордість міста | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО

абсолютних переможців Всеукраїнського  турніру  "Знай  українське"

команду Миколаївської гімназії №2

та її керівника - Купцову Валентину Володимирівну, Заслуженого  учителя  України!

Участь у турнірі взяли 908 команд з усієї України. Серед найкращих також відзначено команди Миколаївської гімназії №41 (65 місце) та загальноосвітньої школи №1 ім. Олега Ольжича (72 місце).

В особистому заліку серед 5000 учаників найбільшу кількість балів набрали Музикус Лілія (5 місце в рейтингу), Ракіна Віолетта (11 місце) та Биченко Олексій (19 місце), учні гімназії №2

Дякуємо керівникам зазначених закладів за створення дієвої системи підтримки та розвитку здібних й обдарованих учнів, підвищення професійної компетентності педагогів.

Результати турніру "Знай українське"


Категория: Гордість міста | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО

переможців ІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед учнів 5-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів

5 клас

ДИПЛОМ І СТУПЕНЯ - Гусєйнова Каміла Воліфівна,  гімназія № 41

6 клас

ДИПЛОМ І СТУПЕНЯ - Майорова Анастасія Андріївна, муніципальний колегіум імені  В. Д. Чайки  

ДИПЛОМ ІІІ СТУПЕНЯ - Пак Анна Олегівна,  гімназія № 2

7 клас

ДИПЛОМ ІІ СТУПЕНЯ - Оніщук Катерина Сергіївна,  спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №22 із поглибленим вивченням англійської мови з 1-го класу

8  клас

ДИПЛОМ ІІ СТУПЕНЯ - Дерун Віталія Рустамівна, Перша українська гімназія № 1 імені Миколи Аркаса

11 клас

ДИПЛОМ І СТУПЕНЯ - Мельник Вероніка Олександрівна, гімназія №2

ДИПЛОМ ІІ СТУПЕНЯ - Краснікова Олена Олександрівна,  муніципальний колегіум імені В. Д. Чайки

Наказ Міністерства № 516 від 25.04.2014 "Про підсумки ІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка"


Категория: Гордість міста | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО

переможців IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із базових дисципліну 2014 році

ФІЗИКА

ІІІ місце – Роговцов Юрій, учень 8 класу Миколаївського муніципального колегіуму імені В. Д. Чайки.

ЕКОНОМІКА

ІІІ місце – Семененко Ганна, учениця 11 класу Миколаївського муніципального колегіуму ім. В. Д. Чайки.

ІСТОРІЯ

І місце – Руденко Олексій, учень 11 класу Миколаївської гімназії  № 2.

ІІІ місце – Кас'яновський Іван, учень 10 класу Миколаївської спеціалізованої ЗОШ  І–ІІІ ступенів № 22 із поглибленим вивченням англійської мови з 1 класу.

ІІІ місце – Куделя Володимир, учень 8 класу Миколаївської спеціалізованої ЗОШ  І–ІІІ ступенів № 22 із поглибленим вивченням англійської мови з 1 класу.

УКРАЇНСЬКА МОВА І ЛІТЕРАТУРА

ІІ місце – Мачула Ангеліка, учениця 8 класу Першої  української  гімназії  імені Миколи Аркаса.

ІІ місце – Мельник Вероніка, учениця 11 класу Миколаївської гімназії №2.

НІМЕЦЬКА МОВА

ІІІ місце – Дячук Валерія, учениця 9 класу Миколаївської ЗОШ І–ІІІ ступенів  №1 імені Олега Ольжича.

АНГЛІЙСЬКА МОВА

ІІІ місце – Дячкова Еліна учениця 9 класу Миколаївської ЗОШ І–ІІІ ступенів №3 .

ІІІ місце – Русяновська Юлія, учениця 10 класу  Миколаївської  гімназії №41.

ІІІ місце – Луценко Ксенія, учениця 10 класу Миколаївської спеціалізованої ЗОШ  І–ІІІ ступенів № 22 із поглибленим вивченням англійської мови з 1 класу.

ІІІ місце – Мечет Лідія, учениця 11 класу Миколаївської спеціалізованої ЗОШ  І–ІІІ ступенів № 22 із поглибленим вивченням англійської мови з 1 класу.

ПРАВОЗНАВСТВО

ІІ місце – Петрова Валерія, учениця 11 класу  Миколаївської  ЗОШ I–III ступенів №20 .

ІІІ місце – Колінко Катерина, учениця 11 класу  Миколаївської  ЗОШ I–III ступенів №20 .

РОСІЙСЬКА МОВА І ЛІТЕРАТУРА

ІІІ місце – Погорелов Олександр, учень 11 класу Миколаївської ЗОШ І–ІІІ ступенів №19.

ІІІ місце – Осіпова Олена, учениця 11 класу Миколаївської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 35.

ТРУДОВЕ НАВЧАННЯ

ІІ місце – Трушина Тетяна, учениця 9 класу Миколаївської ЗОШ І–ІІІ ступенів №56.

ІІІ місце – Александровська Анастасія, учениця 10 класу Миколаївської ЗОШ І–ІІІ ступенів №53 .

ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА

Імісце – Платовський Сергій, учень 11 класу Миколаївського муніципального колегіуму ім. В. Д. Чайки.

І місце – Пугач Юлія, учениця 11 класу Миколаївського муніципального колегіуму ім. В. Д. Чайки.

ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ

ІІ місце – Гриб Олександр, учень 11 класу Миколаївського муніципального колегіуму ім. В. Д. Чайки.

ІІ місце – Мудрієвський Петро, учень 9 класу Миколаївського муніципального колегіуму ім. В. Д. Чайки.

ІІІ місце – Круковський Ярослав, учень 11 класу Миколаївської гімназії № 2.

ІІІ місце –Брильов Ростислав, учень 11 класу Миколаївської гімназії № 2.

ГЕОГРАФІЯ

ІІІ місце – Білокриницька Христина, учениця 11 класу Миколаївської гімназії №3.

ІІІ місце – Войтенко Ольга, учениця 10 класу Миколаївської гімназії № 2.

ІІІ місце – Багрінцев Ігор, учень 9 класу Миколаївської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 57.

ІІІ місце – Сусуйкіна Дар’я, учениця 9 класу Миколаївської гімназії № 4.

ЕКОЛОГІЯ

ІІІ місце – Горбунова Алеся, учениця 11 класу Миколаївського морського ліцею імені професора М. Александрова.

ІНФОРМАТИКА

І місце – Мудрієвський Петро, учень 9 класуМиколаївського муніципального колегіуму ім. В. Д. Чайки.

ІІ місцеФедоров Олександр,  учень 10 класу Миколаївського муніципального колегіуму ім. В. Д. Чайки.

Наказ департаменту освіти, науки та молоді Миколаївської облдержадміністрації від 14.04.2014 №254 "Про підсумки проведення ІІІ етапу  та участі у IV етапі всеукраїнських  учнівських олімпіад із базових дисциплін у 2013/2014 навчальному році"


Категория: Гордість міста | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО

першого (заочного) туру 3-го етапу Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості» в номінації «Керівник гуртка-2014»

Гузій Ірину Сергіївну, педагога Будинку творчості дітей та юнацтва Ленінського району міста!

Наказ Міністерства № 351 від 09.04.2014 "Про підсумки першого (заочного) туру 3-го етапу Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості» в номінації "Керівник гуртка-2014"


Категория: Гордість міста | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО

Мельничук Лалу Іванівну, вчителя муніципального колегіуму імені В. Д. Чайки,

з перемогою в І етапі третього (заключного) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2014» у номінації «Початкові класи»!


Категория: Гордість міста | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО

переможців щорічної міської програми «Городянин року»!

Номінація "Надія року"

Завезен Євгеній, вихованець міської станції юних техніків, учень ЗОШ №45

Плєхов Василь, вихованець Палацу творчості учнів, учень ЗОШ №51

Михайлов Микита, вихованець ДЮСШ №1, учень Академії дитячої творчості

Руденко Олексій, учень гімназії №2

Номінація «Середні школи»

Юлія Бондаренко, вчитель географії морського ліцею ім. проф. Александрова


Категория: Гордість міста | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО

Братошевську Світлану Вікторівну,

учителя фізики Миколаївської загальноосвітньої школи №29,

яка посіла І місце в конкурсі на кращий мультимедійний супровід до уроку фізики
(видавництво "Шкільний світ")!
Дякуємо керівнику навчального закладу за створення дієвої системи підвищення професійної компетентності вчителів.

Детальніше про підсумки конкурсу


Категория: Гордість міста | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО
переможців ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання

І місце

Трушина Тетяна Костянтинівна

9

 ЗОШ №56

Пінська Інна Олександрівна

Задорожня Єлизавета Олегівна

10

 гімназія №41

Кульчицька Тетяна Іванівна

Александровська Анастасія Миколаївна

10

 ЗОШ №53

Трибухіна Олена Анатоліївна

Трофименко Дмитро Сергійович

9

 ЗОШ №42

Рукінов Євген Олександрович

ІІ місце

Піддубна Антоніна Юріївна

9

 ЗОШ №48

Кизима Тетяна Михайлівна

Волкова Христина Олександрівна

9

 ЗОШ №3

Костенко Тамарм Андріївна

Лещенко Ірина Сергіївна

10

 ЗОШ №46

Сорокіна Тетяна Олександрівна

Пільгуй Анастасія Олегівна

11

 ЗОШ №20

Гузєєва Ірина Вікторівна

Лавринюк Олександр Юрійович

11

 ЗОШ №11

Московченко Володимир Миколайович

Дімітрогло Юлія Олексіївна

11

 СШ №22

Казарцев Андрій Альбертович

ІІІ місце

Афанасієва Анастасія Олексіївна

9

 ЗОШ №57

Загрєбаєва  Олена Вікторівна

Хомич Аліна Анатоліївна

10

 ЗОШ №19

Мустяцька Валентина Григорівна

Басенко Тетяна Вікторівна

10

 ЗОШ №57

Загрєбаєва  Олена Вікторівна

Колікова Вікторія Миколаївна

11

 ЗОШ №57

Антонова Ніна Іванівна

Швець Валентин Валерійович

9

 ЗОШ №51

Кулалаєв Олександр Валентинович

Морозенко Володимир Віталійович

11

 ЗОШ №19

Сорочан Євген Миколайович


Категория: Гордість міста | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО
переможців обласної учнівської олімпіади зі світової літератури
9 клас
ІІ місце - Кудряшова Вікторія Андріївна, учениця  ЗОШ №1 ім О. Ольжича
            Шевчук Марія Олександрівна, учениця  муніципального колегіуму імені В. Д. Чайки
ІІІ місце - Берлайн Анна Віталіївна, учениця Першої української гімназії імені Миколи Аркаса
             Гуцаленко Ксенія Вадимівна, учениця  ЗОШ №6
             Нечитайло Анастасія Юріївна, учениця муніципального колегіуму імені В. Д. Чайки
10 клас
І місце - Бойченко Анастасія Андріївна, учениця  гімназії №41
ІІ місце - Долгова Анастасія Олегівна, учениця  гімназії №4
ІІІ місце - Царлова Карина Андріївна, учениця гімназії №2
             Янко Карина Анатоліївна, учениця Першої української гімназії імені Миколи Аркаса
11 клас
І місце - Васильянц Олександра Сергіївна, учениця муніципального колегіуму імені В. Д. Чайки
ІІ місце - Громова Вікторія Ігорівна, учениця муніципального колегіуму імені В. Д. Чайки
            Плющик Надія Віталіївна, учениця  гімназії №41
ІІІ місце - Дімітрогло Юлія Олексіївна, учениця  СШ №22 з поглибленим вивченням англійської мови з 1класу

Категория: Гордість міста | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО
переможців ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад Німецька мова

9 клас

І місце - Дячук Валерія Юріївна, учениця ЗОШ №1 ім. О. Ольжича
І місце - Агієнко Валерія Олександрівна, учениця гімназії №2
ІІ місце - Монахов Станіслав Дмитрович, учень гімназії №2
ІІІ місце - Яновська Катерина Іларіонівна, учениця СШ №22

10 клас

І місце - Ткач Андрій Сергійович, учень  гімназії №2
ІІ місце - Нікуліна Анастасія Олександрівна, учениця гімназії №2
ІІ місце - Шагієва Ксенія Радиківна, учениця гімназії №2

11 клас

І місце - Пшенична Анастасія Олексіївна,учениця гімназії №2
ІІ місце - Портенко Вікторія Сергіївна, учениця  гімназії №41
ІІ місце - Степанова Марія Володимирівна, учениця  гімназії №2
ІІІ місце - Чепеленко Катерина Петрівна, учениця  гімназії №41
ІІІ місце - Макарцева Юлія Сергіївна, учениця  муніципального колегіуму ім. В. Д. Чайки

Іспанська мова

9 клас

І місце - Малюшевська Анастасія Василівна, учениця  муніципального колегіуму ім. В.Д.Чайки

Французька мова

9 клас

І місце - Антонова Аліна, учениця гімназії №2
ІІІ місце - Іл'яшенко  Альона, учениця Першої української гімназії ім. М. Аркаса

10 клас

І місце - Задорожна Олена, учениця гімназії №2
ІІ місце - Каракай Таміслава, учениця гімназії №2

11 клас

І місце - Краснощок Анна, учениця Першої української гімназії ім. М. Аркаса
ІІ місце - Мельник Вероніка, учениця гімназії №2
ІІІ місце - Іпатенко Ярослав, учень гімназії №2
ІІІ місце - Середа Олена, учениця гімназії №2

Англійська мова

9 клас

ІІ місце - Д’ячкова Еліна, учениця ЗОШ № 3

                     Заплетнюк Юрій, учениця СШ №22

                     Трошин Максим, учень муніципального колегіуму

ІІІ місце - Божкова Марія, учениця гімназії №41

10   клас

І місце - Русяновська  Юлія, учениця гімназії №41

                  Луценко Оксана, учениця СШ №22

ІІ місце - Орлова Надія, учениця ЗОШ №45
                     Антонишена Катерина, учениця ЗОШ №35

ІІІ місце - Зимовець Марія, учениця ЗОШ №19

11  клас

І місце - Мечет Лідія, учениця СШ №22
ІІ місце - Ракіна Віолета, учениця  гімназії № 2

                    Сербіна Тетяна, учениця ЗОШ №35

                    Осіпова Олена, учениця ЗОШ №35
ІІІ місце - Антоненко Тетяна, учениця СШ №22

Категория: Гордість міста | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО
переможців ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології

8 клас:

Заїка Святослав Юрійович

економічний ліцей  №2

І

Олійник Богдана Валентинівна

муніципальний колегіум ім В.Д. Чайки

ІІ

Толмач Діана Сергіївна

муніципальний колегіум ім В.Д. Чайки

ІІІ

Худенко Олександр Олександрович

гімназія №4

ІІІ

9клас

Компанієць Данило Анатолійович

економічний ліцей  №2

ІІ

Шилівська Маргарита Валеріївна

СШ №22

ІІІ

Вершиніна Катерина Юріївна

муніципальний колегіум ім В.Д. Чайки

ІІІ

10 клас

Котков Дмитро Валерійович

гімназія №2

І

Стебновський Олександр Андрійович

муніципальний колегіум ім В.Д. Чайки

ІІ

Царенко Олександр Сергійович

муніципальний колегіум ім В.Д. Чайки

ІІІ

Аніщенков Михайло Олександрович

муніципальний колегіум ім В.Д. Чайки

ІІІ

11 клас

Бєльков Валентин Васильович

муніципальний колегіум ім В.Д. Чайки

І

Макарцева Юлія Ігорівна

муніципальний колегіум ім В.Д. Чайки

ІІ

Олефір Сергій Сергійович

муніципальний колегіум ім В.Д. Чайки

ІІІ

Плющик Надія Віталіївна

гімназія 41

ІІІ



Категория: Гордість міста | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО
переможців ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства
9 клас

Прізвище, ім`я, по батькові учня

Навчальний заклад

Учитель

Місце

Скочинська Христина

 ЗОШ №51

Іртищева О. А.

ІІ

Магеррамова Еліна 

Перша українська гімназія ім. М. Аркаса

Корсун М. А.

ІІ

Дячук  Валерія 

 ЗОШ №1

Матіюк І. Г.

ІІ

Константиновський Сергій

Юридичний ліцей

Гращенкова І. О.

ІІ

Авраменко Аліна 

Юридичний ліцей

Гращенкова І. О.

ІІІ

Зеркаль Софія

 ЗОШ №19

Селіванова- Зеркаль І. О.

ІІІ

10 клас

Прізвище, ім`я, по батькові учня

Навчальний заклад

Учитель

Місце

Д`якова Ксенія

Морський ліцей ім. проф. М. Александрова

Мирнінко І. Г.

І

Бойко Аліна

Юридичний ліцей

Гращенкова І. О.

ІІ

Скалій Анастасія

Перша українська гімназія ім. М. Аркаса

Корсун М. А.

ІІ

Коваль Софія

Юридичний ліцей

Гращенкова І. О.

ІІ

Пашкевич Сніжана

Перша українська гімназія ім. М. Аркаса

Корсун М. А.

ІІІ

Фоменко Ліліана

Морський ліцей ім. проф. М. Александрова

Мирнінко І. Г.

ІІІ

11 клас

Прізвище, ім`я, по батькові учня

Навчальний заклад

Учитель

Місце

Колінко Катерина

 ЗОШ №20

Порожня Л.М.

І

Петрова Валерія

ЗОШ №20

Порожня Л.М.

І

Левченко Владислава

Юридичний ліцей

Гращенкова І. О.

ІІ

Філіпова Анна

Морський ліцей ім. проф. М. Александрова

Мирнінко І. Г.

ІІ


Категория: Гордість міста | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО
переможців ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади
з української мови і літератури
8 клас
І місце - Мачула Ангеліка, учениця Першої  української  гімназії імені Миколи Аркаса
ІІ місце - Олійник Богдана, учениця муніципального колегіуму імені В. Д. Чайки
ІІІ місце - Галанчук Юлія, учениця муніципального колегіуму імені В. Д. Чайки
Пацюк Анна, учениця ЗОШ №24
Мальцева Наталя, учениця гімназії №3
9 клас
І місце - Карпенко Ангеліна, учениця гімназії № 2
ІІ місце - Агєєнко Валерія, учениця гімназії № 2
ІІІ місце - Асєєва Тетяна, учениця гімназії № 2
10 клас
І місце - Бойченко Анастасія, учениця гімназії №41Миколаївської міської ради;
ІІ місце - Шевчук Анастасія, учениця муніципального колегіуму імені В. Д. Чайки
ІІІ місце - Калінчук Валерія, учениця муніципального колегіуму імені В. Д. Чайки
Одижинська Мирослава, учениця  гімназії №2
Юрик Яна, учениця ЗОШ №24 Миколаївської міської ради ;
11 клас
І місце - Краснікова Олена, учениця муніципального колегіуму імені В.Д. Чайки
Мельник Вероніка, учениця гімназії №2 міської ради.
ІІ місце - Волкова Анна, учениця Першої української гімназії імені Миколи Аркаса
Іпатенко Ярослав, учень гімназії №2
ІІІ місце - Плющик Надія, учениця гімназії №4

Категория: Гордість міста | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО
переможців ІІІ (обласного) етапу ХІІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості,  присвяченого Шевченківським дням!
Номінація «Література»

Плющик Надія, учениця гімназії №41

Номінація «Історія України і державотворення»

Міліщук Костянтин, учень ЗОШ №40

Задорожна Єлизавета, учениця гімназії №41

Круглікова Юлія, учениця ліцею «Педагог»

Дякуємо педагогам, які підготували переможців:

Василішина О. О., учитель української мови і літератури гімназії №41

Щербина Н. П., учитель історії гімназії №41

Кучеренко Т. О., учитель історії ЗОШ №40

     Форносова Б. М., учитель історії ліцею «Педагог»

Категория: Гордість міста | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО
переможців ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії!
8 клас
І місце - Попов Юрій, ЗОШ №51
ІІІ місце - Цихоня Вікторія, Перша українська гімназія ім. М.Аркаса
9 клас
ІІІ місце - Ніколенко Кристина, ЗОШ №51
10 клас
І місце - Єрьоменко В., гімназія №41
ІІ місце - Скоробагатський Д., ЗОШ №51
ІІІ місце - Фарбітник І., Перша українська гімназія ім. М. Аркаса
  Гебур А., муніципальний колегіум  ім. В.Д. Чайки
11 клас
ІІ місце - Олефір Сергій, муніципальний колегіум ім.В.Д. Чайки
Писарцова Марина, гімназія №41
ІІІ місце - Войцьо В., муніципальний колегіум ім.В.Д. Чайки

Категория: Гордість міста | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО
переможців ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології!

10 клас

І місце - Блащук Дар’я,  учениця 10 класу СШ №22 з поглибленим вивченням англійської мови з 1-го класу

ІІ місце - Бенюх Андрій, учень 10 класу СШ №22 з поглибленим вивченням англійської мови

ІІІ місце - Борисенко Анастасія, учениця 10 класу муніципального колегіуму імені В. Д. Чайки

11 клас

І місце - Шиян Надія, учениця 11 класу муніципального колегіуму імені В. Д. Чайки

ІІ місце - Олефір Сергій, учень 11 класу муніципального колегіуму імені В.Д. Чайки

               Бельков Валентин, учень 11 класу муніципального колегіуму імені В.Д.Чайки

                   Горбунова Алеся, учениця морського ліцею імені проф. Александрова

Категория: Гордість міста | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО
переможців ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії

8 клас 

Прізвище, ім`я, по батькові учня

Навчальний заклад

Учитель

Місце

Цецульніков Єгор

Миколаївський муніципальний колегіум

Паламар І. О.

І

Куделя Володимир

спеціалізована ЗОШ І – ІІІ ст. № 22

Євтушенко Л. Е.

І

Пархомов Владислав

Миколаївський юридичний ліцей

Варшавська М. Ю.

ІІ

Глухий Олександр 

Перша українська гімназія ім. М. Аркаса

Геллер Т. В.

ІІ

9 клас

Прізвище, ім`я,
по батькові учня

Навчальний заклад

Учитель

Місце

Рузанова Валерія

Перша українська гімназія ім. М. Аркаса

Корсун М.А.

ІІ

Міщук Олег

СЗОШ №22

Євтушенко Л.Е.

ІІ

Овчаренко Даніела

ШМПР

Кучерук С.І.

ІІІ

10 клас

Прізвище, ім`я, по батькові учня

Навчальний заклад

Учитель

Місце

Кас`янівський Іван

СЗОШ  №22

Макситмейко З. П.

І

Омельчук Євген

Перша українська гімназія ім. М. Аркаса

Геллер Т. В.

І

Анчуткіна Ярослава

Морський ліцей ім. проф. М. Александрова

Соколова Н. Л.

ІІ

Антонов Микита

ЗОШ №20

Порожня Л. М.

ІІ

Кліманський Микола

ЗОШ №28

Моторкіна О. М.

ІІ

11 клас

Прізвище, ім`я,
по батькові учня

Навчальний заклад

Учитель

Місце

Руденко Олексій

Гімназія № 2

Раєвська О. В., Відайко Г. В.

І

Дедухов Євген

Юридичний ліцей

Варшавська М. Ю.

ІІ

Плющик Надія

Гімназія № 41

Майборода Л. М.

ІІ

Дубасюк Ольга

Перша українська гімназія ім. М. Аркаса

Корсун М. А.

ІІІ


Категория: Гордість міста | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО
переможців ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії

8 клас

             І місце – Сусуйкіна Дар'я, учениця гімназії №4.

              ІІІ місце –  Куделя Володимир, учень СЗОШ №22.

9 клас

                 І місце – Багрінцев Ігор, учень ЗОШ №57.

              ІІ місце – Ляшенко Катерина, учениця економічного ліцею №2.

            ІІ місце – Мамотенко Владислав, учень СЗОШ №22.

         ІІ місце – Шевчук Марія, учениця муніципального колегіуму ім. В. Д. Чайки.

ІІІ місце – Килимник Людмила, учениця гімназії №3

10 клас

І місце – Малишева Юля, учениця гімназії №4.

І місце – Автенюк Марина, учениця ЗОШ №51.

ІІ місце – Войтенко Ольга,учениця гімназії №2

ІІ місце – Сусловський В’ячеслав, учень ЗОШ №28.

ІІІ місце  Гончарова Катерина, учениця ЗОШ №50.

11 клас

І місце – Білокриницька Крістіна, учениця гімназії №3.

І місце – Краснікова Олена, учениця муніципального колегіуму ім. В. Д. Чайки.

ІІ місце – Биченко Олексій, учень гімназії №2

ІІ місце – Руденко Олександр, учень гімназії №2


Категория: Гордість міста | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО
переможців обласного етапу всеукраїнської учнівської
олімпіади з російської мови і літератури
8 клас
ІІІ місце - Онофрійчук Євген Анатолійович, учень гімназії №2
Бурцева Поліна Михайлівна, учениця ЗОШ №45
9 клас
ІІ місце - Бейгул Ірина Олександрівна, учениця ЗОШ №45
Возниця Анастасія Сергіївна, учениця ЗОШ №42
ІІІ місце - Мартинюк Вікторія Андріївна, учениця ЗОШ №42
10 клас
І місце - Шелудько Анастасія Вікторівна, учениця ЗОШ №19
ІІ місце - Головіна Лейла Володимирівна, учениця ЗОШ №42
Орлова Надія Дмитрівна, учениця ЗОШ №45
ІІІ місце - Гасанова Лілія Рустамівна, учениця ЗОШ №19
11 клас
І місце - Погорелов Олександр Вадимович, учень ЗОШ №19
ІІ місце - Осіпова Олена Ігорівна, учениця ЗОШ №35
Іпатенко Ярослав Геннадійович, учень гімназії №2
ІІІ місце - Сівко Остап Емільович, учень ЗОШ №42
Шелест Анастасія Олегівна, учениця ЗОШ №19
Алваджи Ірена Ігорівна, учениця економічного ліцею №2

Категория: Гордість міста | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО
переможців ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з педагогіки та психології!

І місцеПлющик Надія, учениця 11-го класу гімназії № 41

ІІ місцеЯрос Ольга, учениця 11-го класу гімназії № 2

ІІ місцеРеутенко Анастасія, учениця 11-го класу гімназії № 2

ІІІ місцеРубан Анастасія, учениця 11-го класу Першої української гімназії ім.. М. Аркаса

ІІІ місцеТихонюк Альона, учениця 11-го класу гімназії № 41


Категория: Гордість міста | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО

переможців ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій

9 клас

І місце - Мудрієвський Петро, учень 9 класу муніципального колегіуму імені В.Д.Чайки

ІІ місце - Єрмолаєв Олександр, учень 8 класу муніципального колегіуму імені В.Д.Чайки

ІІІ місце - Крамаренко Олексій, учень 9 класу ЗОШ №19

Григор'єв Нікіта, учень 9 класу муніципального колегіуму імені В.Д.Чайки

10 клас

І місце - Мирошниченко Єгор, учень 10 класу муніципального колегіуму імені В.Д.Чайки

ІІ місце - Корсун Олексій, учень 10 класу ЗОШ №51

ІІІ місце - Кавура В'ячеслав, учень 10 класу ліцею "Педагог"

Ріцька Анна, учениця 10 класу муніципального колегіуму імені В.Д.Чайки

11 клас

І місце - Гриб Олександр, учень 11 класу муніципального колегіуму імені В.Д.Чайки

ІІ місце - Круковський Ярослав, учень 11 класу гімназії №2

Дмитрієв Дмитро, учень 11 класу муніципального колегіуму імені В.Д.Чайки

Брильов Ростислав, учень 11 класу гімназії №2

ІІІ місце - Обухова Катерина, учениця 11 класу ЗОШ №19

Кошина Анна, учениця 11 класу гімназії №41

Базилевський Сергій, учень 11 класу муніципального колегіуму імені В.Д.Чайки

Тиховід Олександр, учень 11 класу ЗОШ №51

Чернега Олександр, учень 11 класу гімназії №41

Ковальов Ілля, учень 11 класу муніципального колегіуму імені В.Д.Чайки

Категория: Гордість міста | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО
переможців ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з астрономії
10 клас

І місце

Головіна Лейла, учениця 10 класу ЗОШ №42 .

ІІІ місце

Замуленко Анастасія, учениця 10 класу морського ліцею імені професора М. Александрова.
Биков Микита, учень 10 класу морського ліцею імені професора М. Александрова.
Малюженко Владислав, учень 9 класу СЗОШ №22

11 клас

І місце

Книш Владислав, учень 11 класу морського ліцею імені професора М. Александрова.

ІІ місце

Кішкар Андрій, учень 11 класу морського ліцею імені професора М. Александрова.

ІІІ місце

Столяренко Святослав,  учень 11 класу морського ліцею імені професора М. Александрова.
Арюпін Денис, учень 11 класу морського ліцею імені професора М. Александрова.

Соколов Кирило, учень 11 класу ліцею «Педагог».

Категория: Гордість міста | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО
переможців та лауреатів ІІ (обласного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2014»!

Номінація «Початкові класи»

І місце - Мельничук Лала Іванівна, учитель початкових класів муніципального колегіуму імені В. Д. Чайки

Номінація «Географія»

ІІІ місце - Бондаренко Ірина Миколаївна, учитель географії ЗОШ № 1 імені Олега Ольжича

Номінація «Директор школи»

ІІІ місце - Пастушкова Ірина Семенівна, директор ЗОШ №26


Категория: Гордість міста | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО
переможців ІІІ (обласного) етапу
Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки!

9клас

           ІІ місце - Яковенко Наталя, учениця муніципального колегіуму ім. В.Д. Чайки.

             ІІ місце - Краснов Дмитро, учень економічного ліцею №2.

          ІІІ місце – Калініченко Катерина, учениця муніципального колегіуму ім. В. Д. Чайки.

10 клас

              ІІ місцеРубан Олександр, учень економічного ліцею №2.

11 клас

            І місце - Семененко Ганна, учениця муніципального колегіуму ім. В.Д. Чайки.

            І місце - Ябанжі Лівій, учень морського ліцею ім. проф. М. Александрова.

ІІ місце - Мінаков Олексій, учень економічного ліцею №2.

ІІ місце - Ключенко Павло, учень економічного ліцею №2.

Категория: Гордість міста | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО
переможців ІІІ (обласного) етапу
Всеукраїнської олімпіади з фізичної культури та спорту!
І місце
Платовський Сергій, учень муніципального колегіуму ім. В.Д. Чайки.
Пугач Юлія, учениця  муніципального колегіуму ім. В.Д. Чайки.        
ІІ місце
Княжинська Олександра, учениця економічного ліцею №2.
Осипов Андрій, учень муніципального колегіуму ім. В.Д. Чайки.
ІІІ місце
Зінченко Дмитро, учень гімназії №2.
Лабунець Микола, учень ЗОШ №44.
Гордієць Юлія,  учениця  муніципального колегіуму ім. В.Д. Чайки.

Категория: Гордість міста | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО
переможців ІІІ етапу ХХVIІ Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики
та обчислювальної техніки!

ПІБ учасника

Заклад

Клас

За клас

ПІБ вчителя інформатики

Місце

Єрмолаєв Олександр Андрійович

 муніципальний колегіум

8

8

Михайловська Н. В.

І

Роговцов Юрій Олександрович

 муніципальний колегіум

8

8

Деюн А. М.

ІІ

Литвак Максим Сергійович

 муніципальний колегіум

6

8

Гетманцев В. С.

ІІІ

Беркунський Олександр Євгенович

 ЗОШ №35

7

8

Беркунський Є.Ю.

ІІІ

Мудрієвський Петро Олегович

 муніципальний колегіум

9

9

Гетманцев В. С.

І

Шарабай Сергій Олександрович

 муніципальний колегіум

9

9

Гетманцев В. С.

ІІ

Данилов Кирило Миколайович

СЗОШ №22

9

9

Безсмертна І. К.

ІІІ

Федоров Олександр Сергійович

 муніципальний колегіум

10

10

Гетманцев В. С.

І

Качанов Володимир Володимирович

 морський ліцей

10

10

Герасименко С. П.

ІІ

Михалевич Олександр Павлович

 морський ліцей

11

11

Герасименко С. П.

І

Гриб Олександр Іванович

 муніципальний колегіум

11

11

Михайловська Н. В.

ІІ

Литовченко Олексій Володимирович

 морський ліцей

11

11

Герасименко С. П.

ІІ

Корнійчук Денис Віталійович

ЗОШ №54

11

11

Ільків І. І.

ІІІ


Категория: Гордість міста | Добавил: Управління_освіти |



Ми в соцмережах
       








Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання






























































Управління освіти Миколаївської міської ради © 2017