Пошук


Меню сайту

Форма входу
  


Радимо переглянути















   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів











Онлайн всього: 13
Гостей: 13
Користувачів: 0


Головна » Гордість міста
Фестивалі, конференції, семінари, виставки [51]Новини [814]
Гордість міста [256]Вітаємо [124]
Конкурси для учнів [166]Конкурси фахової майстерності [121]
Державна атестація навчальних закладів [16]

« 1 2 ... 4 5 6 7 »
ВІТАЄМО
переможців ІІІ (обласного) етапу
Всеукраїнської учнівської олімпіади
зі світової літератури
9 клас
І місце - Плющик Надія, гімназія № 41 (учитель - Васильянц М. С.)
ІІ місце - Васильянц Олександра, муніципальний колегіум (учитель - Мальченко Т. О.)
ІІІ місце - Цвелікова Тетяна, муніципальний колегіум (учитель Мальченко Т. О.)
10 клас
І місце - Мороз Луїза, СЗОШ № 22 (учитель - Спиридонова Л. Д.)
ІІ місце - Саєнко Валерія, муніципальний колегіум (учитель - Гайченко О.В.)
ІІІ місце - Савчук Анна, Перша українська гімназія імені Миколи Аркаса (учитель – Бабій І. П.)
ІІІ місце - Корінецька Світлана, гімназія № 2 (учитель - Царлова І. В.)
11 клас
І місце - Воробйова Марія, гімназія № 2 (учитель - Лобзіна С. В.)
І місце - Бершадська Валерія, СЗОШ № 22 (учитель - Спиридонова Л. Д.)
ІІ місце - Жовтоножко Ірина, Перша українська гімназія імені Миколи Аркаса (учитель - Бабій І. П.)
ІІІ місце - Карташова Аліна, морський ліцей ім.проф. Александрова (учитель - Пилипенко С. В.)
ІІІ місце - Ушевська Дар`я, ЗОШ № 57 (учитель - Галушко І. М.)


Категория: Гордість міста | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО
Гіжинську  Клавдію  Олександрівну,
вч
ителя географії Миколаївської ЗОШ №64

з перемогою у Всеукраїнському конкурсі «Мандрівка Україною»,
номінація  «Стежками рідного краю»
!
Конкурс проводився газетою «Краєзнавство. ГеографіяТуризм» разом з Українським філіалом Міжнародної академії дитячо-юнацького туризму і краєзнавства. На розгляд журі було представлено комплексні описи мандрівок, здійснених Україною пішки чи будь-яким видом транспорту.

Категория: Гордість міста | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО
переможців ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади
Основи економіки:
9 клас
І місце – Семененко Ганна, учениця муніципального колегіуму
ІІ місце – Мінаков Олексій, учень економічного ліцею № 2
ІІІ місце – Журавська Софія, учениця муніципального колегіуму
10 клас
І місце – Галико Катерина, учениця муніципального колегіуму
ІІІ місце – Потапенко Максим, учень економічного ліцею № 2
ІІІ місце – Бабічева Ганна, учениця економічного ліцею № 2
11 клас
І місце – Вихватень Віталій, учень економічного ліцею № 1
ІІ місце – Андрєєв Олександр, учень економічного ліцею № 2
ІІ місце – Гузенко Оксана, учениця муніципального колегіуму
ІІІ місце – Назаркевич Оксана, учениця муніципального колегіуму
ІІІ місце – Заїка Анастасія, учениця муніципального колегіуму
Екологія
10 клас
І місце – Сокрут Богдан, учень муніципального колегіуму
ІІ місце – Іванашко Олексій, учень економічного ліцею № 2
11 клас
ІІ місце – Бєлоусов Дмитро, учень муніципального колегіуму
ІІ місце – Войцьо Роман, учень муніципального колегіуму


Категория: Гордість міста | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО
переможців ІІІ туру інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?»
Відкритої Першості Миколаївського обласного Центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді

ІІІ місце – учні Миколаївського ліцею «Педагог» (керівник Соколова О.М.)
ІІІ місце – учні Миколаївської ЗОШ №24 (керівник Ковальова В.Д.)

Категория: Гордість міста | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО

Остапчука  Леоніда  Володимировича,
вчителя математики Миколаївського муніципального колегіуму

з присвоєнням звання "Заслужений вчитель України"
(Указ Президента України № 28/2012 "Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Соборності та Свободи України")


Категория: Гордість міста | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО
переможців ІІІ (обласного) етапу
Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики
8 клас
І місце - Садурський Артем, морський ліцей імені проф. М. Александрова
ІІ місце - Крикливенко Олена, морський ліцей імені проф. М. Александрова
ІІІ місце - Павленко Анастасія, Перша українська гімназія імені Миколи Аркаса
ІІІ місце - Альошин Віталій, гімназія № 3
9 клас
І місце - Кішкар Андрій, морський ліцей імені проф. М. Александрова
ІІ місце - Книш Владислав, морський ліцей імені проф. М. Александрова
ІІ місце - Шиян Надія, ЗОШ №42
ІІ місце - Кікін Владислав, муніципальний колегіум
10 клас
І місце - Моісєєва Поліна, морський ліцей імені проф. М. Александрова
ІІ місце - Буйбарова Марина, морський ліцей імені проф. М. Александрова
ІІ місце - Ковальський Ярослав, муніципальний колегіум
ІІІ місце - Биченко Дмитро, гімназія №2
ІІІ місце - Мицик Андрій, муніципальний колегіум
11 клас
І місце - Устинський Євген, морський ліцей імені проф. М. Александрова
ІІ місце - Мазур Андрій, морський ліцей імені проф. М. Александрова
ІІ місце - Борецький Антон, морський ліцей імені проф. М. Александрова
ІІІ місце - Музика Дмитро, муніципальний колегіум
ІІІ місце - Сотніков Володимир, ЗОШ №42
ІІІ місце - Федоровський Олександр, морський ліцей імені проф. М. Александрова


Категория: Гордість міста | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО
переможців ІІІ етапу всеукраїнських учнівських олімпіад з іноземної мови

АНГЛІЙСЬКА МОВА

9 клас
ІІ місце - Голубович Дмитро, муніципальний колегіум (учитель - Годлевська О.Б.)
ІІ місце - Кошина Анна, гімназія № 41 (учитель - Алєксєєва Л.О.)
ІІІ місце - Мартиросян Елен, ЗОШ № 22 (учитель - Іваннікова С.С.)
10 клас
І місце - Марян Єлизавета, СЗОШ № 22 (учитель - Виноградова М.М.)
ІІ місце - Кирюшко Поліна, СЗОШ № 22 (учитель - Виноградова М.М.)
ІІ місце - Мороз Луїза, СЗОШ № 22 (учитель - Виноградова М.М.)
ІІ місце - Бернацька Юлія, морський ліцей ім. проф.. Александрова (учитель - Романюк Н.О.)
ІІІ місце - Андрющенко Павло, Перша українська гімназія ім.М. Аркаса (учитель - Козіна Л.Л.)
ІІІ місце - Пернатій Андрій, гімназія № 41 (учитель - Алєксєєва Л.О.)
11 клас
І місце - Кушнір Лілія, гімназія № 41 (учитель - Алєксєєва Л.О.)
ІІ місце - Оліфер Ірина, СЗОШ № 22 (учитель - Безнюк Т.В.)
ІІІ місце - Куделя Марія, СЗОШ № 22 (учитель - Округ Г.М.)
ІІІ місце - Кондратьєва Марина, СЗОШ № 22 (учитель - Округ Г.М.)
ІІІ місце - Бодачевська Анжела, гімназія № 4 (учитель - Смородінова В.М.)
ФРАНЦУЗЬКА МОВА
9 клас
І місце - Краснощок Анна, Перша українська гімназія ім. М. Аркаса (учитель - Іванченко Т.І.)
ІІ місце - Мельник Вероніка, гімназія № 2 (учитель -  Гершкович І. А.)
ІІІ місце - Рубан Анастасія, Перша українська гімназія ім. М. Аркаса (учитель -  Іванченко Т.І.)
ІІІ місце - Реутенко Анастасія, гімназія № 2 (учитель -  Гершкович І.А.)
10 клас
І місце - Гагаркіна Євгенія, гімназія №2 (учитель - Гершкович І.А.)
ІІ місце - Форошевська Юлія, гімназія №2 (учитель - Васильєва О.Г.)
ІІІ місце - Медведєв Микола, гімназія №2 (учитель - Васильєва О.Г.)
11 клас
І місце - Маркіна Євгенія, гімназія №2 (учитель - Гордієнко Н.В.)
ІІ місце - Малєновська Катерина, гімназія №2 (учитель - Гордієнко Н.В.)
ІІІ місце - Ісаєва Катерина, гімназія №2 (учитель - Гордієнко Н.В.)
ІІІ місце - Платонова Анна,Перша українська гімназія ім. М. Аркаса (учитель - Іванченко Т.І.)
НІМЕЦЬКА  МОВА
9 клас
І місце – Пшенична Анастасія, гімназія № 2
ІІ місце – Степанова Марія, гімназія № 2
ІІ місце – Шаталіна Світлана, СЗОШ № 22
ІІ місце – Степанова Анастасія, Перша українська гімназія ім. Миколи Аркаса
ІІІ місце – Берковська Дарина, Академія дитячої творчості
10 клас
І місце – Гвозденко Наталія, гімназія № 41
ІІ місце – Самсонова Анастасія, СЗОШ № 22
ІІІ місце – Закернична Анастасія, гімназія № 4)
11 клас
І місце – Черноусова Ганна, ЗОШ № 1 ім. О. Ольжича
ІІ місце – Іванова Оксана, ЗОШ І-ІІІ № 1 ім. О. Ольжича
ІІ місце – Алексєєва Анна, СЗОШ № 22
 

Категория: Гордість міста | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО

Семіськову Вікторію Анатоліївну, вчителя англійської мови
Миколаївської гімназії № 2


з перемогою в конкурсі на участь в Американській   Програмі   Педагогічної  майстерності та досягнень вчителів / Teaching Excellence and Achievement Program (TEA 2011)


Вікторія Анатоліївна відвідає Сполучені Штати Америки з 31 січня по 24 березня 2012 року й візьме участь у 7-тижневій програмі підвищення кваліфікації в одному  з американських університетів.
Програма підвищення кваліфікації – це академічне навчання та інтенсивний тренінг з методів викладання, написання навчального плану, стратегій викладання в країнах учасників, лідерства в освіті, а також навчання роботі в мережі Інтернет і електронній обробці текстів для їх використання у процесі викладання.
У рамках програми учасники матимуть нагоду змоделювати ряд уроків для своїх учнів і включити їх у презентацію мікро уроків на фінальному семінарі у Вашингтоні. Програма також передбачає 40 годинне стажування у середній школі з метою налагодження активної співпраці учасників з американськими колегами та учнями.
Програма запропонує учасникам культурну програму та академічну підтримку. Після свого повернення в Україну учасники програми TEA зможуть податися на програму малих грантів для проведення тренінгів для інших вчителів і інших заходів для обміну і поширення досвіду та сприяння розвитку освітнього простору громади.

Категория: Гордість міста | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО
переможців ІІІ (обласного) етапу ІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу
учнівської молоді імені Тараса Шевченка
Оніщук Катерину, ученицю 5 класу СЗОШ  І-ІІІ ступенів № 22 -  І місце
Паплаускайте Анастасію, ученицю 5 класу Першої української гімназії  -  ІІІ місце
Чайку Ольгу, ученицю 5 класу муніципального колегіуму - ІІІ місце
Горковську  Діану, ученицю 5 класу гімназії № 41 – ІІІ місце
Дерун Віталію, ученицю 6 класу Першої української гімназії – І місце.
Галанчук Юлію, ученицю 6 класу муніципального колегіуму – ІІІ місце
Щербіну Марію, ученицю 6 класу гімназії № 4 – ІІІ місце
Овчаренко Даніеллу, ученицю 7 класу  Академії дитячої творчості – ІІ місце
Морозову Анастасію, ученицю 7 класу муніципального колегіуму – ІІІ місце
Клименка Дмитра, учня 8 класу муніципального колегіуму – ІІІ місце
Одижинську Мирославу, ученицю 8 класу  гімназії № 2 – ІІІ місце
Мельник Вероніку, ученицю 9 класу гімназії № 2 – І місце
Краснікову Олену, ученицю 9 класу муніципального колегіуму – ІІ місце
Кірєєву Світлану, ученицю 10 класу ліцею «Педагог» - ІІ місце
Журавель Анну, ученицю 10 класу  Першої української гімназії – ІІІ місце
Платонову Анну, ученицю 11 класу  Першої української гімназії – І місце
Маханьковську Світлану, ученицю 11 класу  гімназії № 3 – ІІІ місце
Старунову Альону, ученицю 11 класу економічного ліцею № 1 – ІІІ місце

Категория: Гордість міста | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО
переможців III (обласного) етапу XІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Васильєва Марка, учень 3 класу муніципального колегіуму –
ІІ місце

Некипелову Валерію, ученицю 4 класу муніципального колегіуму – І місце

Терещенка Ігоря, учня 5 класу СЗОШ № 22 – ІІІ місце
Бєлікову Єлизавету, ученицю 5 класу гімназії № 2 – ІІІ місце
Баштову Анастасію, ученицю 5 класу муніципального колегіуму – ІІІ місце

Мачулу Ангеліку, ученицю 6 класу Першої української гімназії – І місце
Олійника Богдана, учня 6 класу муніципального колегіуму – ІІ місце
 
Музикус Лію, ученицю 7 класу гімназії № 2 – ІІІ місце
Божкову Марію, ученицю 7 класу гімназії № 41 – ІІІ місце
 
Калінчук Валерію, ученицю 8 класу муніципального колегіуму – І місце
Овчар Катерину, ученицю 8 класу ЗОШ № 60 – ІІІ місце
 
Шамшуріну Марію, ученицю 9 класу гімназії № 3 – І місце
Берковську Дарину, ученицю 9 класу Академії дитячої творчості ІІІ місце
Краснікову Олену, ученицю 9 класу муніципального колегіуму – ІІІ місце
 
Левицьку Світлану, ученицю 10 класу гімназії № 41- І місце
Мороз Луїзу, ученицю 10 класу СЗОШ № 22 – ІІІ місце
 
Платонову Анну, ученицю 11 класу Першої української гімназії – І місце
Кушнір Лілію, ученицю 11 класу гімназії № 41 – ІІІ місце
Алексєєву Анну, ученицю СЗОШ № 22 – ІІІ місце

Категория: Гордість міста | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО
переможця всеукраїнського конкурсу "Портфоліо школи"

Литовченко Ольгу Михайлівну,

учителя української мови та літератури
Миколаївської гімназії № 3,

яка посіла ІІ місце у номінації "Найкраще портфоліо вчителя",

лауреатів всеукраїнського конкурсу "Портфоліо школи"

у номінації «Портфоліо директора, заступника директора»:

Блакитну Тетяну Іванівну, директора Миколаївської ЗОШ № 57
Колесніченко Наталію Федорівну, заступника директора гімназії № 3

у номінації «Портфоліо школи»:

Парамонову Тамару Володимирівну, директора юридичного ліцею
Борисовець Оксану Вікторівну, заступника директора з НВР юридичного ліцею

у номінації «Портфоліо вчителя»:

Зінченко Світлану Миколаївну, учителя інформатики гімназії № 3
Бажаємо натхнення, подальших успіхів, творчих злетів!

Категория: Гордість міста | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО
переможця конкурсу «Pt ­ перспективні технології навчання»
у номінації «Методична розробка факультативного заняття з предмета «Основи економіки» для учнів 1­-7 класів за участю батьків

Кльопку Ірину Станіславівну,

вчителя загальноосвітньої школи № 26 м. Миколаєва.

Організаторами конкурсу є Інститут  інноваційних технологій і змісту освіти МОНмолодьспорту, Platinum Bank за підтримки компаній «Майкрософт Україна» і «МТС Україна». Мета конкурсу педагогічної творчості - мотивація педагогів до активного використання інформаційно­комунікаційних технологій у викладанні предмета «Економіка», підвищення рівня освіти у сфері фінансів та економіки.
Учасники надали на конкурс уроки та календарне планування з предмета «Основи економіки» для засвоєння школярами азів фінансової грамотності.
Миколаївська загальноосвітня школа №26, учитель якої стала переможцем, в якості призу отримає новий комп'ютерний клас. Окрім того, організатори конкурсу підготували і кілька освітніх заходів: «Платинум-посиденьки», навчання педагогів роботі з комп'ютерною технікою, уроки мобільної грамотності для школярів 4­-5 класів шкіл-переможців.
Звертаємо увагу, що оголошення про проведення даного конкурсу було розміщено на нашому сайті ще у вересні місяці! Отже, ще раз нагадуємо про необхідність частіше переглядати розділ "Конкурси професійної майстерності"


Категория: Гордість міста | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО
переможців Всеукраїнського конкурсу розробок уроків з профілактики жорстокості і насильства в сім’ї
Кулішенка Павла Володимировича, заступника директора з виховної роботи і
Стемковську Яну Євгенівну, практичного психолога МСШ «Академія дитячої творчості»
.
У червні цього року Програмою рівних можливостей та прав жінок в Україні (проект співфінансується Європейським Союзом та Програмою розвитку ООН і виконується ПРООН) оголошено Всеукраїнський конкурс розробок уроків з профілактики жорстокості і насильства в сім’ї.
На конкурс було надіслано більше сотні розробок зі всіх куточків України. Урок-конференція «Аргументи і факти про жорстокість і насильство», авторами якого є Кулішенко П.В., заступник директора з виховної роботи МСШ «Академія дитячої творчості» та Стемковська Я.Є., психолог МСШ «Академія дитячої творчості», вийшов у фінал конкурсу.
Під час навчальної поїздки до Республіки Польща відбулись зустрічі з урядовими і неурядовими організаціями, в рамках яких пройшло вивчення досвіду польських колег, обмін досвідом у сфері профілактики і боротьби з жорстокістю і насильством за участю дітей.
На другому етапі конкурсу фіналістами конкурсу було представлено і проведено урок для членів журі (експерти з питань подолання жорстокості і насильства, гендерної освіти ООН, викладачі ВНЗ України).
За підсумками конкурсу урок-конференція «Аргументи і факти про жорстокість і насильство» здобув перемогу і відзнаку в номінації "Найкращий виховний захід"



Категория: Гордість міста | Добавил: Управління_освіти |


29.11.2011 в Палаці творчості учнів відбувся фінал міського конкурсу "Нове ім'я - 2011".
Конкурс проводиться з метою активізації навчально – виховного процесу в навчальних закладах міста, виявлення та підтримки творчо працюючих педагогів, керівників, психологів, вивчення широкого спектру їх діяльності, підвищення фахової майстерності; виявлення та поширення перспективного педагогічного досвіду, сучасних освітніх технологій, технологій управлінської діяльності, оптимальних форм і методів роботи з учнями, вчителями, поповнення педагогічної скарбниці міста Миколаєва новими іменами.
У цьому, 2011 – 2012 н.р., учасниками конкурсу стали вчителі, що викладають предмети суспільно-гуманітарного циклу.
У фінал вийшли 5 конкурсантів, кожний з яких за підсумками І-ІІІ етапів став переможцем у номінаціях:
«Білий лелека» (віра в дітей та уміння вести за собою)Семіськова Вікторія Анатоліївна, вчитель англійської мови Миколаївської гімназії №2;
«Кришталева куля» (філософське мислення) Іртищева Олена Анатоліїівна, вчитель історії ЗОШ №51;
«Золоте яблуко» (інновації у навчанні)Корсун Антоніна Миколаївна, вчитель світової літератури ЗОШ №57;
«Червоні вітрила» (віра, надія, покликання) –Пашак Юлія Володимирівна, вчитель англійської мови ЗОШ №60;
«Чарівна перлина» (методичні знахідки)Мартинюк Володимир Борисович, вчитель української мови та літератури Миколаївського муніципального колегіуму.
Абсолютним переможцем конкурсу стала
Іртищева Олена Анатоліївна
,
вчитель історії ЗОШ №51

Вітаємо Олену Анатоліївну з перемогою!
Дякуємо всім учасникам конкурсу за професіоналізм і творчість, а керівникам, педагогічним й учнівським колективам ЗОШ № 51, 60, 57, гімназії №2, муніципального колегіуму - за підтримку молодих учителів, турботу щодо їх професійного зростання!
Дякуємо членам оргкомітету за високий рівень підготовки й проведення фінального етапу міського конкурсу "Нове ім'я - 2011"


Категория: Гордість міста | Добавил: Управління_освіти |

                                                    ВІТАЄМО
    переможців міського конкурсу екологічних агітбригад
команди:
І місце      ЗОШ №60
                    гімназії №41
                    ЗОШ №6
                    ЗОШ №47
                    міської станції юних натуралістів
ІІ місце    ЗОШ №7, 32
                   ЗОШ № 34
                   ЗОШ №45
                   гімназії №3
ІІІ місце   ЗОШ №51, 53
                   ЗОШ №22
                   ЗОШ №19, 42, 56
                   ЗОШ №48,54
Дякуємо всім учасникам конкурсу за цікаві й змістовні виступи, за увагу до проблем екології нашого міста
Дякуємо керівникам загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів за створення умов для розвитку творчих здібностей учнів, докладені зусилля щодо екологічного виховання молоді

Категория: Гордість міста | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО
переможців Всеукраїнського турніру юних географів,
обласну команду "32 меридіан",

яка посіла ІІІ місце,
а також її учасників:
Євстифєєва Валерія, учня Миколаївського морського ліцею
Бліннікова Сергія, учня гімназії №2,
Олійника Ростислава, учня гімназії №2
Бажаємо успіхів, подальших злетів!
Дякуємо керівникам і педагогам морського ліцею і гімназії №2 за підтримку й створення умов для розвитку обдарованих дітей

Категория: Гордість міста | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО
переможців І-ІІІ етапів міського конкурсу "Нове ім'я"
в номінаціях:

«Білий лелека» (віра в дітей та уміння вести за собою) Семіськову Вікторію Анатоліївну, вчителя англійської мови Миколаївської гімназії №2;
«Кришталева куля» (філософське мислення)Іртищеву Олену Анатоліїівну, вчителя історії ЗОШ №51;

«Золоте яблуко» (інновації у навчанні)Корсун Антоніну Миколаївну, вчителя  світової літератури ЗОШ №57;

«Червоні вітрила» (віра, надія, покликання)Пашак Юлію Володимирівну, вчителя англійської мови ЗОШ №60;
«Чарівна перлина» (методичні знахідки)Мартинюка Володимира Борисовича, вчителя української мови та літератури Миколаївського муніципального колегіуму.
Дякуємо керівникам
ЗОШ №14, 36, 40, 44, 45, 47, 51, 54, 56, 57, 60, 64, муніципального колегіуму, гімназії №2 за підтирмку молодих, творчих педагогів, створення сприятливих умов для їх саморозвитку.
Бажаємо переможцям успіху в фінальному етапі конкурсу, якій відбудеться 29.11.2011 о 14.00 в Палаці творчості учнів

Категория: Гордість міста | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО

переможців фінального етапу Всеукраїнського турніру юних економістів

команду «Тріумф» Миколаївського муніципального колегіуму,

яка посіла ІІІ місце.

Щиро дякуємо адміністрації навчального закладу за створення умов для підтримки й розвитку обдарованих дітей нашого міста


Категория: Гордість міста | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО

переможців Всеукраїнського турніру юних математиків

ім професора М.Й. Ядренка

команду «Флібустьєри»
Миколаївського морського ліцею
імені професора М. Александрова
,

яка посіла ІІІ місце й названа "відкриттям ХIV Всеукраїнського турніру юних математиків у м. Львові".

Висловлюємо щиру вдячність керівникам команди,  
Піскуновій Наталії Юріївні та Майбороді Валерію Антоновичу, за професійний підхід до підготовки ліцеїстів  до участі у змаганні.

Дякуємо адміністрації ліцею за створення умов для розвитку обдарованої молоді нашого міста


Категория: Гордість міста | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО
переможців конкурсу, який проводився в межах
ІІІ Національної виставки-презентації
«Інноватика в сучасній освіті»

Першу українську гімназію ім М. Аркаса, Миколаївський муніципальний колегіум -
Золота медаль,

Миколаївську гімназію №4 - Срібна медаль.
Дякуємо колективу й вихованцям
Палацу творчості учнів
,
які гідно представили наше місто на урочистостях, присвячених відкриттю виставки.

Ми пишаємося нашими дітьми й педагогами!
Прийміть найщиріші вітання і вдячність за підвищення авторитету Миколаївської освіти, популяризацію досягнень освітян міста в Україні й світі!


Категория: Гордість міста | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО

переможців обласного турніру юних економістів - 2011

І місце – команда Миколаївського муніципального колегіуму
ІІ місце – команди економічного ліцею № 1
                                       Миколаївської гімназії № 4
ІІІ місце – команда економічного ліцею № 2

Категория: Гордість міста | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО
переможця Всеукраїнського огляду музеїв історичного профілю навчальних закладів, що висвітлюють події Другої Світової та Великої Вітчизняної війни

Миколаївську загальноосвітню школу № 43
ім. К.Ф. Ольшанського


Категория: Гордість міста | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО
переможців першого етапу Всеукраїнського конкурсу уроків з питань подолання насильства в сім’ї
серед вчителів 5-11 класів

Кулішенка Павла Володимировича, заступника директора з виховної роботи Академії дитячої творчості

Cтемковську Ярославу Євгенівну,  педагога-організатора Академії дитячої творчості.
Бажаємо перемоги у фіналі!


Категория: Гордість міста | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО

переможців обласного етапу ІХ Всеукраїнського турніру юних правознавців

І місце -   команда Миколаївського юридичного ліцею
ІІІ місце -
Миколаївської гімназії № 3
                    ліцею «Педагог»
            муніципального колегіуму
 

Категория: Гордість міста | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО
команду учнів Миколаївської загальноосвітньої школи №60,
яка у фіналі Всеукраїнського профорієнтаційного змагально-мотиваційного заходу серед учнівських команд ("Ерудити професій") посіла IV місце й отримала диплом у номінації «За творчий підхід та оригінальність"

Категория: Гордість міста | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО
переможців Всеукраїнського конкурсу науково-пошукових робіт учнівської та студентської молоді, присвячених 20-й  річниці незалежності України,
які нагороджені дипломами

Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України
(наказ  Міністерства освіти  науки, молоді та спорту України
від  31.08. 2011 1002
)
Чапленко Анастасію, ученицю 10 класу Миколаївського муніципального колегіуму
Радченко Наталію, ученицю 10 класу Миколаївського муніципального колегіуму
Вострикову Анастасію, ученицю 10 класу Академії дитячої творчості
Макаріну Анастасію, ученицю 9 класу Академії дитячої творчості
Сидорчук Ганну, ученицю 11 класу гімназії №41
Борсукову Олену, ученицю 11 класу ліцею «Педагог»
Учнів 8-10 класів ЗОШ № 17 (колективна робота Історія Миколаївського Чорноморського суднобудівного заводу)


Категория: Гордість міста | Добавил: Управління_освіти |

На початку липня колектив народної Бузької юнацької капели бандуристів «Кобзарський передзвін» Миколаївського муніципального колегіуму під керівництвом Валентини Січко та Анатолія Андреєва був запрошений до участі у XXXIV міжнародному конкурсі «Бидгоська музична імпресія», який традиційно проходить в Польському місті Бидгощ. В цьому заході взяли участь 18 колективів із 12 держав: Польщі, України, Росії, Грузії, Хорватії, Румунії, Македонії, Турції, Латвії, Словакії, Чехії та Китаю.
Україну представляли юні бандуристи Миколаївського муніцитпального колегіуму та дитячий колектив оркестру народних інструментів міста Харкова.
Одна з основних ідей цього фестивалю – об’єднання молоді різних країн шляхом сумісного музикування та творчого відпочинку. Організаторами заходу були створені всі необхідні умови для демострації творчих досягнень учасників, які презентували різноманітні народні культурні традиції.
Гала-концерт відбувся 9 липня у грандіозному приміщенні «Нова опера». Колектив капели бандуристів «Кобзарський передзвін» не тільки успішно пройшов кастинг та взяв участь у галаконцерті, а й отримав приз лауреата XXXIV конкурсу «Бидгоська музична імпресія», нагороджений грамотою та спеціальним призом від польської газети «Поморська».
Слід зауважити, що крім конкурсної програми учасники капели мали змогу продемонструвати свої досягнення на чотирьох відкритих майданчиках у різних містечках Польщі та були запрошені на відкриття консульства України в місті Бидгощ, де отримали подяку від Міністра закордонних справ Костянтина Грищенка, Генерального консула міста Краків Віталія Максименка та мера міста Бидгощ.
Дуже приємно зазначити, що колектив капели бандуристів отримав запрошення для участі у фестивалях народного мистецтва  від представників Грузіїї, Македоніїї, Словенії, Болгаріїї, Канади.

Категория: Гордість міста | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО
переможців Всеукраїнського конкурсу
"Шкільна бібліотека"
у номінації "Бібліотека ХХІ століття"

Заінчковську Людмилу Віталіївну, завідуючу бібліотекою й
Денисенко Оксану Миколаївну, заступника директора
з науково-методичної роботи
Миколаївського муніципального колегіуму.

Прийміть щиру вдячність за високе служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, самовідданість.
Бажаємо подальших успіхів, творчих злетів, невичерпної наснаги!

Категория: Гордість міста | Добавил: Управління_освіти |

Вітаємо

вихованців освітніх закладів міста, які стали переможцями фінального етапу

І Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед учнів 5-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів


Категория: Гордість міста | Добавил: Управління_освіти |

Вітаємо
переможців міського заочного конкурсу "Класний керівник - 2011"
у номінації «Вчителі початкових класів»:
І місце –  Корольову О.Г., вчителя ЗОШ №12,
              Войхевич В.В., вчителя ЗОШ №64,
              Сергєєву  Л.М., вчителя ЗОШ №44;
ІІ місце – Зінченко Т.Т., вчителя ЗОШ №37,
                 Горлову Л.П., вчителя ЗОШ №25,
                 Перфільєву О.Е.,   вчителя ЗОШ № 19;
ІІІ місце – Шарабріну О.О., вчителя ЗОШ № 1,
                  Джулай Н.В., вчителя ЗОШ № 64,
                                                            Костенко Т.А., вчителя ЗОШ №34;
у номінації «Класні керівники 5-11 класів загальноосвітніх шкіл»:
ІІ місце – Кожемякіну О.О., вчителя ЗОШ №64;
ІІІ місце – Фреюк Н.М., вчителя ЗОШ №24,
                  Чигріну Я.Г., вчителя ЗОШ №25;
у номінації «Класні керівники 5-11 класів гімназій, ліцеїв, колегіумів»:
І місце –  Литовченко О.М., вчителя Миколаївської гімназії №3;
ІІ місце – Мартинюк В.Б, вчителя Миколаївського муніципального колегіуму,
               
Васильянц М.С., вчителя Миколаївської гімназії №41;
   ІІІ місце - Бойко-Кузьміну О.І., вчителя Миколаївської школи мистецтв і прикладних ремесел.

Категория: Гордість міста | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО

переможця Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в навчальних закладах системи освіти України

Миколаївську загальноосвітню школу №54,

яка посіла ІІІ місце


Категория: Гордість міста | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО
переможців ХІІІ Всеукраїнського турніру юних істориків
(ІІІ місце)
команду Миколаївського юридичного ліцею у складі:
Антонік Дар'я
Білусяк Андрій
Добрінова Дар'я
Довбня Владислав
Філінюк Костянтин
Керівник команди - Варшавська Майя Юхимівна

Категория: Гордість міста | Добавил: Управління_освіти |

21.04.2011
До уваги керівників навчальних закладів, педагогів-організаторів, учнів
З 11 по 15 квітня 2011 року, в рамках договору про співпрацю, делегація від галузі «Освіта» м. Миколаїв у складі учнівського й педагогічного колективу спеціалізованої школи мистецтв і прикладних ремесел експериментального навчального закладу «Академія дитячої творчості» Миколаївської міської ради (директор Матвєєва Г.Д.) взяла участь у VI Міжнародному фестивалі дитячої творчості «Московська весна». Пропонуємо ознайомитися з матеріалами "Академії дитячої творчості", які розміщені у розділі "Перспективний досвід"

Категория: Гордість міста | Добавил: Управління_освіти |

Вітаємо
переможців обласних предметних олімпіад
серед учнів 4-х класів

з математики - Алєйнік Олександр, учень СЗОШ №22 - І місце,
з української мови - Терещенко Ігор, учень СЗОШ №22 - ІІ місце,
"Я і Україна" - Пеньковська Дар'я, учениця ЗОШ №28 - І місце


Категория: Гордість міста | Добавил: Управління_освіти |

Вітаємо
лауреатів Всеукраїнського конкурсу
"Учитель року - 2011"

Кожущенко Олену Петрівну, учителя німецької мови гімназії №2
і
Архіпову Аліну Є
вгенівну, учителя образотворчого мистецтва гімназії №4.

Дякуємо Бондаренко Маргариті Олександрівні, вчителю світової літератури економічного ліцею №1 і Геллер Тетяні Володимирівні, вчителю історії Першої української гімназії,
які гідно представили наше місто на цьому конкурсі.

Ми пишаємося досягненнями наших колег і висловлюємо сердечну вдячність за невтомну працю, великий талант і покликання сіяти мудрість і знання!
Бажаємо відчуття повноти і неповторності життя, здоров’я, невичерпних творчих сил, натхнення, щастя й нових злетів. Хай завжди щедрою на сходи буде освітянська нива, а в усіх починаннях будуть супутниками успіх і удача!
З повагою й вдячністю
Колектив Миколаївського науково-методичного центру


Категория: Гордість міста | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО

переможців і призерів IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад


«Правознавство» – Бернацька Юлія Олександрівна,    учениця 9 класу Миколаївського морського ліцею ім. проф. М. Александрова;

«Правознаваство» – Таран Вікторія Олегівна, учениця 11 класу Миколаївського юридичного ліцею;

«Трудове навчання» – Гончар Ганна Георгіївна, учениця 10 класу Миколаївської гімназії № 41 .


Другі місця  посіли:

"Правознавство" - Бартощак Олена, учениця 10 класу Миколаївського ліцею "Педагог"

«Географія» – Євтифєєв Валерій Олександрович, учень 9 класу Миколаївського морського ліцею ім. проф. М. Александрова;

 «Трудове навчання»Косолапкін Павло Ігорович, учень 9 класу Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 42;

 «Англійська мова» – Мар’ян Єлизавета Сергіївна, учениця 9 класу Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 22


Треті місця посіли:

«Математика» - Крисинський Олександр Євгенович, учень 9 класу Миколаївського муніципального колегіуму;

«Географія» - Блинков Сергій Олексійович, учень 9 класу Миколаївської гімназії № 2 .

«Економіка» - Гузенко Оксана Юріївна, учениця 10 класу Миколаївського муніципального колегіуму .

«Правознавство» - Хозраткулова Неллі Валеріївна, учениця 9 класу Миколаївського юридичного ліцею;

«Правознавство» - Іванюк Марина Романівна, учениця 10 класу Першої української гімназії ім. Миколи Аркас

«Історія» - Білусяк Андрій Володимирович, учень 11 класу Миколаївського юридичного ліцею .

«Фізика» - Купрєєв Руслан Сергійович, учень 11 класу Миколаївської ЗОШ І – ІІІ ступенів № 19;

«Фізика» - Петрович Дмитро Валерійович, учень 11 класу Миколаївського морського ліцею ім. професора М. Александрова.

«Біологія» - Кірсанов Дмитро Андрійович, учень 10 класу Миколаївського економічного ліцею № 2 .

«Англійська мова» - Кирюшко Поліна Олександрівна, учениця 9 класу Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 22 ;

«Англійська мова» - Левченко Марія Володимирівна, учениця 11 класу Миколаївської гімназії № 2;

«Французька мова» - Малєновська Катерина Олегівна, учениця 10 класу Миколаївської гімназії № 2


Категория: Гордість міста | Добавил: Управління_освіти |

Вітаємо
колектив Миколаївської гімназії №3
з перемогою в обласному конкурсі
«Досягнення педагогічних працівників Миколаївщини – 2010»

Бажаємо нових перемог, натхнення, творчих злетів!

Категория: Гордість міста | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО
переможців X Всеукраїнського конкурсу учнівської творчо­сті,  присвя­ченого Шевченківським дням
у номінації "Література":
Мороз Луїза, учениця 9 класу спеціалізованої загальноосвітньої школи №22;
у номінації "Історія України і державотворення":
Березка Любов, учениця 9 класуПершої української гімназії імені М. Аркаса

Категория: Гордість міста | Добавил: Управління_освіти |

Вітаємо
переможців ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад
СВІТОВА  ЛІТЕРАТУРА

9 клас
ІІ місце - Прокоф’єва Анастасія, гімназія № 2
ІІІ місце - Пройденко Інна, гімназія № 41
ІІІ місце - Слободенюк Ксенія, Перша Українська гімназія імені Миколи Аркаса
10 клас
І місце - Гузенко Оксана, муніципальний колегіум
ІІ місце - Бершадська Валерія, ЗОШ № 22
ІІ місце - Жовтоніжко Ірина, Перша Українська гімназія імені Миколи Аркаса
ІІІ місце - Воробйова Марія, гімназія № 2
11 клас
І місце - Веріковська Анна, гімназія № 2
ІІ місце - Байдуганова Марія, Перша Українська гімназія імені Миколи Аркаса
ІІІ місце - Троїцький Владіслав, гімназія № 2
РУССКИЙ ЯЗЫК  И  ЛИТЕРАТУРА
9 клас
І місце - Пелюх Катерина, ЗОШ №18
ІІ місце - Бессонов Богдан, ЗОШ №19
ІІ місце - Шагієва Олександра, гімназія №2
ІІІ місце - Зінько Дмитро, гімназія №2
ІІІ місце - Тетеріна Анна, ЗОШ №19
10 клас
І місце - Поддубняк Дарина, ЗОШ №19
ІІ місце - Бабич Анастасія, ЗОШ №35
ІІ місце - Смирнова Аліса, економічний ліцей №2
ІІІ місце - Голобородько Маргарита, гімназія №2
ІІІ місце - Бурковська Анна, ЗОШ №61
11 клас
І місце - Бібік Юрій, гімназія №2
ІІІ місце - Юргенсон Анна, ЗОШ №52
ЕКОЛОГІЯ
10 клас
І місце – Кірсанов Дмитро, економічний ліцей № 2
ІІІ місце – Бабіюк  Юлія, гімназія № 41

Категория: Гордість міста | Добавил: Управління_освіти |



Ми в соцмережах
       








Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання






























































Управління освіти Миколаївської міської ради © 2017