Пошук


Меню сайту

Форма входу
  


Радимо переглянути















   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів











Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » Гордість міста
Фестивалі, конференції, семінари, виставки [55]Новини [830]
Гордість міста [260]Вітаємо [128]
Конкурси для учнів [166]Конкурси фахової майстерності [121]
Державна атестація навчальних закладів [16]

« 1 2 ... 5 6 7
Вітаємо
колектив Миколаївської гімназії №3
з перемогою в обласному конкурсі
«Досягнення педагогічних працівників Миколаївщини – 2010»

Бажаємо нових перемог, натхнення, творчих злетів!

Категория: Гордість міста | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО
переможців X Всеукраїнського конкурсу учнівської творчо­сті,  присвя­ченого Шевченківським дням
у номінації "Література":
Мороз Луїза, учениця 9 класу спеціалізованої загальноосвітньої школи №22;
у номінації "Історія України і державотворення":
Березка Любов, учениця 9 класуПершої української гімназії імені М. Аркаса

Категория: Гордість міста | Добавил: Управління_освіти |

Вітаємо
переможців ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад
СВІТОВА  ЛІТЕРАТУРА

9 клас
ІІ місце - Прокоф’єва Анастасія, гімназія № 2
ІІІ місце - Пройденко Інна, гімназія № 41
ІІІ місце - Слободенюк Ксенія, Перша Українська гімназія імені Миколи Аркаса
10 клас
І місце - Гузенко Оксана, муніципальний колегіум
ІІ місце - Бершадська Валерія, ЗОШ № 22
ІІ місце - Жовтоніжко Ірина, Перша Українська гімназія імені Миколи Аркаса
ІІІ місце - Воробйова Марія, гімназія № 2
11 клас
І місце - Веріковська Анна, гімназія № 2
ІІ місце - Байдуганова Марія, Перша Українська гімназія імені Миколи Аркаса
ІІІ місце - Троїцький Владіслав, гімназія № 2
РУССКИЙ ЯЗЫК  И  ЛИТЕРАТУРА
9 клас
І місце - Пелюх Катерина, ЗОШ №18
ІІ місце - Бессонов Богдан, ЗОШ №19
ІІ місце - Шагієва Олександра, гімназія №2
ІІІ місце - Зінько Дмитро, гімназія №2
ІІІ місце - Тетеріна Анна, ЗОШ №19
10 клас
І місце - Поддубняк Дарина, ЗОШ №19
ІІ місце - Бабич Анастасія, ЗОШ №35
ІІ місце - Смирнова Аліса, економічний ліцей №2
ІІІ місце - Голобородько Маргарита, гімназія №2
ІІІ місце - Бурковська Анна, ЗОШ №61
11 клас
І місце - Бібік Юрій, гімназія №2
ІІІ місце - Юргенсон Анна, ЗОШ №52
ЕКОЛОГІЯ
10 клас
І місце – Кірсанов Дмитро, економічний ліцей № 2
ІІІ місце – Бабіюк  Юлія, гімназія № 41

Категория: Гордість міста | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО
переможців ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад
ХІМІЯ:

8клас
ІІ
місце - Кішкар Андрій, морський ліцей                                
ІІІ місце
- Вакуленко Надія, гімназія№41               
ІІІ місце
- Д‘яконова Марія,ЗОШ№51

9клас
ІІ місце
Биченко Дмитро, гімназія №2
ІІІ місце
- Федоренко Анатолій, Перша українська гімназія ім.. М. Аркаса
ІІІ  місце
- Левицька Світлана, гімназія №41

10клас
І місце
Заболотна Юліана, ЗОШ№51
ІІ місце
Бєлоусов Дмитро, муніципальний колегіум
ІІ місце
Войцьо Роман, муніципальний колегіум
11клас
ІІ місце
Бібік Юрій, гімназія№2

ІСТОРІЯ:

8 клас:

ІІІ місце - Петрова Валерія, ЗОШ № 20

9 клас:

І місце - Ланін Андрій, ЗОШ № 19

ІІ місце - Блинников Сергій, гімназія № 2

ІІІ місце - Бернацька Юлія, морський ліцей

ІІІ місце - Тетеріна Анна, ЗОШ № 19

10 клас:

ІІ місце - Кругляк Віталій, муніципальний колегіум

ІІІ місце - Чуприна Владислав, СЗОШ № 22

ІІІ місце - Одинцов Олександр, ЗОШ № 20

11 клас:

І місце - Білусяк Андрій, юридичний ліцей

ІІ місце - Антонік Дар’я, юридичний ліцей

ІІІ місце - Троцький Владислав, гімназія № 2

ІІІ місце - Середа Катерина, Перша українська гімназія


Категория: Гордість міста | Добавил: Управління_освіти |

21.02.2011
Визначено переможців відбіркового туру ІІІ (обласного) етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.
Вітаємо найкращих знавців української мови і бажаємо їм подальших успіхів і яскравих перемог!


Категория: Гордість міста | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО
переможців обласного туру
конкурсу "Учитель року - 2011"
Геллер Тетяну Володимирівну, учителя історії Першої української гімназії ім М. Аркаса
Бондаренко Маргариту Григорівну, учителя зарубіжної літератури економічного ліцею №1

Кожущенко Олену Петрівну, учителя німецької мови гімназії №2
Архіпову Аліну Євгенівну, учителя образотворчого мистец
тва гімназії №4.
Шановні колеги! Щиро дякуємо за вашу працю, творчість, мужність і, безперечно, перемогу! Ми пишаємося вашими досягненнями! Бажаємо натхнення та невичерпних творчих сил, яскраво презентувати власний досвід на фінальному турі, вдосконалити свою професійну майстерність, а також знайти однодумців та збагатитися новими ідеями!
З повагою і вдячністю
колектив Миколаївського науково-методичного центру


Категория: Гордість міста | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО
Переможців ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад
УКРАЇНСЬКА МОВА І ЛІТЕРАТУРА
8клас
І місце - Ракіна Віолетта, гімназія №2
ІІ місце - Мельник Вероніка, гімназія №2
ІІ місце - Краснікова Олена, муніципальний колегіум
9 клас
ІІ місце - Бернацька Юлія, морський ліцей
ІІІ місце - Казанжи Богдана, СЗОШ №22
ІІІ місце - Гальченко  Катерина, гімназія №4
ІІІ місце - Гагашкіна Ольга, ЗОШ №11
10 клас
І місце - Фурман Альона, Перша українська гімназія ім. М. Аркаса
ІІІ місце - Жовтоножко Ірина, Перша українська гімназія ім. М. Аркаса
11 клас
І місце - Байдуганова Марія, Перша українська гімназія ім. М. Аркаса
ІІІ місце - Троцький Владислав, гімназія №2                                                
ІІІ місце - Іванникова Ірина, Перша українська гімназія ім. М. Аркаса
ІІІ місце - Гарбузова Ксенія, гімназія №2
АСТРОНОМІЯ
10 клас
І місце - Коник Володимир, учень 9 класу ЗОШ №57
ІІІ місце - Бурковська Анна, ЗОШ №61
11 клас
І місце - Носков Вадим, морський ліцей ім. професора М. Александрова
ІІ місце - Горнік Олександр, морський ліцей ім.. проф. М. Александрова
ІІІ місце - Коваленко Анна, ліцей «Педагог»
Категория: Гордість міста | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО
переможців ІІІ етапу Всеукраїнських
учнівських олімпіад

МАТЕМАТИКА

7 клас
І місце - Станкевич Андрій, ЗОШ № 37
ІІ місце - Співак Костянтин, ЗОШ № 50
ІІІ місце - Нагуманов Андрій, ЗОШ № 19
8 клас
І місце - Мельніков Віктор, муніципальний колегіум
ІІ місце - Кікін Владіслав, муніципальний колегіум
ІІ місце - Лисенко Ольга, економічний ліцей № 1
ІІ місце - Новицький Олександр, муніципальний колегіум
ІІІ місце - Нечитайло Світлана, економічний ліцей № 2
9 клас
І місце - Крисинський Олександр, муніципальний колегіум
І місце - Євтифєєв Валерій, морський ліцей ім. професора М.Александрова
ІІ місце - Шевченко Владислав, морський ліцей ім. проф. М. Александрова
ІІ місце - Бернацька Юлія, морський ліцей ім. проф. М. Александрова
ІІ місце - Ковальський Ярослав, морський ліцей ім. проф. М. Александрова
10 клас
ІІ місце - Смірнова Аліса, економічний ліцей № 2
ІІІ місце - Маслова Катерина, ЗОШ № 51
ІІІ місце - Кутовий Андрій, морський ліцей ім. проф. М. Александрова
11 клас
І місце - Науменко Ігор, муніципальний колегіум
І місце - Петрович Дмитро, морський ліцей ім. проф. М. Александрова
ІІ місце - Федоров Сергій, муніципальний колегіум
ІІІ місце - Усаєнко Олександр, муніципальний колегіум
ПЕДАГОГІКА  І  ПСИХОЛОГІЯ
ІІ місце - Сергієнко Аліса, ЗОШ №48;
ІІ місце Рахманіна Ірина, Перша українська гімназія ім. Миколи Аркаса;
ІІІ місцеКозка Анастасія, Перша українська гімназія ім. Миколи Аркаса
ГЕОГРАФІЯ
8 клас
ІІ місце - Білокриницька Христина, гімназія №3
ІІ місце - Д’яконова Марія, ЗОШ №51
ІІІ місце - Бохан Артур, гімназія №4
9 клас
І місце - Євтифєєв Валерій, морський ліцей
ІІ місце - Блінніков Сергій, гімназія №2   
ІІ місце - Бернацька Юлія, морський ліцей
ІІІ місце - Місюра Юлія, ЗОШ №28
10 клас
ІІІ місце - Бартощак Олена, ліцей «Педагог»
ІІІ місце - Данішевська Катерина, ЗОШ №28
ІІІ місце - Гаврилюк Вікторія, ЗОШ №50
11 клас
ІІ місце - Васюков Євген, морський ліцей
ІІ місце - Троцький Владислав, гімназія №2

Категория: Гордість міста | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО
Переможців ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад
ІНФОРМАТИКА
:

11 клас
І місце - Петрович Дмитро, Миколаївський морський ліцей
ІІ місце - Науменко Ігор, Миколаївський муніципальний колегіум
ІІ місце - Федоров Сергій, Миколаївський муніципальний колегіум
ІІІ місце - Ольшевський Максим, Миколаївська ЗОШ № 19
10 клас
І місце - Музика Дмитро, Миколаївський муніципальний колегіум
ІІ місце - Беркунський Олексій, Миколаївський морський ліцей
9 клас
І місце - Федоров Олександр, Миколаївський муніципальний колегіум
ІІ місце - Паршин Олександр, Миколаївський муніципальний колегіум
ІІІ місце - Карпюк Іван, Миколаївський муніципальний колегіум
ІІІ місце - Бессонов Богдан, Миколаївська ЗОШ № 19
БІОЛОГІЯ:
8 клас
ІІ місце – Олефір Сергій, Миколаївський муніципальний колегіум
ІІ місцеПлющик Надія, Миколаївська гімназія № 41
ІІІ місце – Павлов Олександр, МСНВК для дітей зі зниженим зором
9 клас
ІІ місце – Ліщишин Дмитро, Миколаївська ЗОШ № 53
ІІІ місце – Половенко Тетяна, Миколаївський муніципальний колегіум
10 клас
І місце – Кірсанов Дмитро, Миколаївський економічний ліцей № 2
11 клас
ІІ місце – Ковальов В`ячеслав, Миколаївська гімназія № 41
ІІІ місце – Чернишова Катерина, Миколаївська ЗОШ № 19
ІІІ місце – Юшенко Станіслав, Миколаївська гімназія №2
ТРУДОВЕ  НАВЧАННЯ:
Технічні види праці
9 клас
І місце - Косолапкін Павло, Миколаївська ЗОШ № 42
11 клас
ІІІ місце - Костерін Олександр, Миколаївська ЗОШ № 19
Обслуговуючі види праці
9 клас
І місце - Гвозденко Наталія, Миколаївська гімназія № 41
ІІ місце - Біленко Дар’я, Миколаївська ЗОШ № 53
ІІІ місце - Ткаченко Дар’я, Миколаївська гімназія № 4;
ІІІ місце - Терещенко Тетяна, Миколаївська ЗОШ № 56
11 клас
І місце - Гончар Ганна, Миколаївська гімназія № 41

Категория: Гордість міста | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО
Переможців ІІІ етапу конкурсу "Об’єднаємося ж, брати мої", присвяченого Шевченківським дням
у номінації «Історія України і державотворення»:
Березка Любов, учениця Першої української гімназії ім. М. Аркаса;
Костенко Анастасія, учениця Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ст. № 34;
у номінації «Література»:
Байдуганова Марія, учениця Першої української гімназії імені Миколи Аркаса;
Паршук Оксана, учениця Миколаївської гімназії № 2;
Мороз Луїза, учениця Миколаївської СЗОШ № 22 ;
Лаптєва Ольга, учениця Миколаївської гімназії № 41.
Бажаємо подальших успіхів, творчих злетів, нових перемог!

Категория: Гордість міста | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО!
За підсумками ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад переможцями стали:
ОСНОВИ  ЕКОНОМІКИ
9 клас
І місце
Галико Катерина, учениця Миколаївського муніципального колегіуму
ІІ місце
Бабічева Анна, учениця Миколаївського економічного ліцею  № 2
10 клас
ІІ місце
Лопатін Артем, учень Миколаївського економічного ліцею № 2
Андрєєв Олександр, учень Миколаївського економічного ліцею № 2
ІІІ місце
Вихватень Віталій, учень Миколаївського економічного ліцею № 1
Назаркевич Оксана, учениця Миколаївського муніципального колегіуму
Гузенко Оксана, учениця Миколаївського муніципального колегіум
ФІЗИКА
8 клас
ІІ місце
Палівода Валерія, учениця Миколаївського морського ліцею імені професора М. Александрова
ІІІ місце
Новіков Дмитро, учень Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів №42
Кікін Владислав, учень Миколаївського муніципального колегіуму
9 клас
І місце
Буйбарова Марина, учениця Миколаївського морського ліцею імені професора М. Александрова
ІІ місце
Бернацька Юлія, учениця Миколаївського морського ліцею імені професора М. Александрова
Шевченко Владислав, учень Миколаївського морського ліцею імені професора М. Александрова
ІІІ місце
Моісеєва Поліна, учениця Миколаївського морського ліцею імені професора М. Александрова
Биченко Дмитро, учень Миколаївської гімназії №2
Кирюшко Поліна, учениця Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів №22
10 клас
І місце
Мазур Андрій, учень Миколаївського морського ліцею імені професора М. Александрова
ІІІ місце
Кутовий Анатолій, учень Миколаївського морського ліцею імені професора М. Александрова
Федоровський Олександр, учень Миколаївського морського ліцею імені професора М. Александрова
Сантюров Микола, учениця Миколаївського морського ліцею імені професора М. Александрова
11 клас
І місце
Купрєєв Руслан, учень Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів №19
ІІ місце
Петрович Дмитро, учень Миколаївського морського ліцею імені професора М. Александрова
ІІІ місце
Юсіфлі Ібрагім, учень Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів №42
Дмитраш Ігор, учень Миколаївського морського ліцею імені професора М. Александрова
АНГЛІЙСЬКА  МОВА  
9 клас
І місце
Мар’ян  Єлизавета, учениця Миколаївської СЗОШ  №22   .
Корюшко Поліна, учениця Миколаївської СЗОШ №22   .
ІІ місце
Бернацька Юлія, учениця Миколаївського морського ліцею імені професора М.Олександрова .
ІІІ місце
Колоколова Дар’я, учениця Миколаївського ліцею № 2 .
10 клас
ІІ місце
Кондратьєва Марина, учениця Миколаївської СЗОШ  № 22   .
ІІІ місце
Ягольнік Владислава, учениця Миколаївської гімназії № 2 .
Божко Марія, учениця Миколаївської СЗОШ  № 22   .
 
11 клас
І місце
Левченко Марія, учениця Миколаївського ліцею № 2 .
Бессарабов Євген, учень Миколаївської СЗОШ  № 22   .
ІІ місце
Казакова Марія, учень Миколаївської СЗОШ  № 22   .
ІІІ місце
Скріпак Анна, учениця Миколаївської гімназії № 4
ФРАНЦУЗЬКА  МОВА
9 клас
І місце
Гагаркіна Євгенія, учениця Миколаївської гімназії № 2 .
ІІ місце
Масько Анна, учениця Миколаївської гімназії № 2 .
ІІІ місце
Форошевська Юлія, учениця Миколаївської гімназії № 2 .
10 клас
І місце
Малєновська Катерина, учениця Миколаївської гімназії № 2 .
Маркіна Євгенія, учениця Миколаївської гімназії № 2 .
ІІ місце
Платонова Анна, учениця Першої Української гімназії імені М.Аркаса .
Ісаєва Катерина, учениця Миколаївської гімназії № 2 .
ІІІ місце
Букач Олександр, учень Миколаївської гімназії № 2 .
11 клас
І місце
Пацалов Олександр, учень Миколаївської гімназії № 2 .
ІІ місце
Боду Жан, учень Першої Української гімназії імені М.Аркаса .
ІІІ місце
Троцький Владислав, учень Миколаївської гімназії № 2 .
НІМЕЦЬКА  МОВА
9 клас
І – Гвозденко Наталія Дмитрівна учениця Миколаївської гімназії № 41 . 
ІІ -  Чернова Владислава Андріївна учениця Миколаївської гімназії № 2 . 
ІІІ – Кулішов Ілля Сергійович учень Миколаївської гімназії № 41 .
ІІІ – Закернична Анастасія Вікторівна учениця Миколаївської гімназії № 4 .
10 клас
І – Черноусова  Ганна Анатоліївна учениця Миколаївської ЗОШ № 1 ім. Олега Ольжича .
ІІ – Васильченко Альона Олексіївна учениця Миколаївської гімназії № 2 . 
ІІ – Алексєєва Ганна Анатоліївна учениця Миколаївської СЗОШ № 22 . 
11 клас
І – Хребтович Олександра Ігорівна учениця Миколаївської гімназії № 2 . 
ІІ – Бужан  Володимир Іванович учень Миколаївської гімназії № 2 

Категория: Гордість міста | Добавил: Управління_освіти |

Вітаємо

Малофєєва Ігоря Юрійовича,

вчителя фізичної культури ЗОШ № 3 з перемогою у Всеукраїнському конкурсі
на кращий інноваційний
урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу (ІІ місце).
Бажаємо здоров'я, творчості, натхнення.
Нехай додають Вам упевненості дружні почуття усіх, хто поруч з Вами, а доля буде прихильною до Вас, даруючи радість і щастя, повагу і визнання!


Категория: Гордість міста | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО
переможців І (міського) туру
Всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2011"

в номінації „Початкові класи” - Біліченко Наталію Леонтіївну, вчителя ЗОШ №57,
в номінації „Історія” - Геллер Тетяну Володимирівну, вчителя Першої української гімназії ім. М.Аркаса,
в номінації „Світова література” - Бондаренко Маргариту Григорівну, вчителя економічного ліцею №1,
в номінації „Німецька мова” - Кожущенко Олену Петрівну, вчителя гімназії №2,
в номінації „Образотворче мистецтво” - Архіпову Аліну Євгенівну, вчителя гімназії №4.
Бажаємо  вам міцного здоров’я, особистого щастя, яскравих успіхів та здійснення найзаповітніших мрій. Нехай кожен день буде осяяний високим злетом душі, а добре самопочуття і гарний настрій стануть запорукою вашого процвітання.
Впевнені, що ваша участь у подальших етапах конкурсу буде успішною!!!


Категория: Гордість міста | Добавил: Управління_освіти |

Вітаємо
переможців Всеукраїнського конкурсу методичних моделей виховного процесу в освітніх закладах "Виховати особистість":
Яковлеву Тетяну Вадимівну, педагога-організатора ЗОШ №45 - ІІІ місце у номінації "Організатор позакласної роботи загальноосвітнього навчального закладу";
Шмату Наталію Володимирівну, завідуючу організаційно-масовим відділом Миколаївської міської станції юних натуралістів - ІІІ місце у номінації "Керівник творчого об'єднання учнів".

Бажаємо міцного здоров’я, особистого щастя, яскравих успіхів та здійснення найзаповітніших мрій. Нехай кожен день буде осяяний високим злетом душі, а добре самопочуття і гарний настрій стануть запорукою Вашого процвітання!


Категория: Гордість міста | Добавил: Управління_освіти |

Вітаємо переможців міського конкурсу "Кращий учитель російської мови":

І місце - 
Грищенко Наталю Григорівну
, вчителя ЗОШ №19,
Цуркан Наталю Леонідівну, вчителя ЗОШ №34,
ІІ місце -
Стоєву Оксану Вікторівну
,
вчителя ЗОШ №45,
Шевчук Антоніну Іванівну, вчителя ЗОШ №48.

Шановні колеги! Щиро бажаємо вам міцного здоров'я, зичимо невпинного руху вперед, успішного здійснення всіх планів та задумів!

Категория: Гордість міста | Добавил: Управління_освіти |

06.12.2010
Вітаємо переможців обласного конкурсу для вчителів на кращу розробку виховного заходу, присвяченого Міжнародному дню рідної мови.
У номінації "Виховні заходи до Міжнародного дня рідної мови":
Харитонова Ірина Анатоліївна (ММК) - ІІ місце;
Янушкевич Лідія Степанівна (СЗОШ №22) - ІІ місце;
Спринська Віта Миколаївна (ЗОШ №64) - ІІ місце;
Бондаренко Маргарита Григорівна (ек.л. №1) - ІІІ місце.
У номінації "Виховні заходи, присвячені збереженню мов національних меншин":
Цуркан Наталія Леонідівна (ЗОШ №34) - І місце;
Шукаєва Ганна Юріївна (ліцей «Педагог») - ІІ місце;
Гіштимулт Тетяна Іванівна (ЗОШ №29) -ІІ місце;
Ширинян Джульєта Борисівна (ЗОШ №19) - ІІ місце;
Меделян Наталія Георгіївна Миколаївська (ЗОШ №45) - ІІІ місце.
У номінації "
Виховні заходи, присвячені українській мові
":
Шелім Ольга Іванівна (ММК) - ІІІ місце
.
Дякуємо всім, хто доклав зусиль для презентації кращих здобутків миколаївських освітян.
Бажаємо вам щастя, здоров'я, наснаги, творчих злетів!!!

Категория: Гордість міста | Добавил: Управління_освіти |

30.11.2010
Вітаємо фіналістів міського конкурсу "Нове ім'я - 2010":
Базарову Анжеліку Анатоліївну, вчителя географії ЗОШ №46 - переможця у номінації "Червоні вітрила" (віра, надія, покликання);
Безсмертну Ірину Костянтинівну, вчителя інформатики ЗОШ №52 - переможця у номінації "Сяючі смарагди" (логіка і науковість);
Горбатенко Світлану Федорівну, вчителя природознавства гімназії №4 - переможця в номінації "Чарівна перлина" (методичні знахідки);
Садолюк Ліну Миколаївну, вчителя біології ЗОШ №11 - переможця у номінації "Білий лелека" (віра в дітей і уміння вести за собою);
Єлізарову Вероніку Геннадіївну, вчителя математики економічного ліцею №2 - переможця в номінації "Золоте яблуко" (інновації у навчанні), абсолютного переможця конкурсу.
Бажаємо переможцям творчих злетів і перемог, невичерпної енергії, задоволення від спілкування зі своїми учнями!
Впевнені, що ми ще неодноразово будемо пишатися перемогами цих талановитих педагогів у конкурсах фахової майстерності!

Категория: Гордість міста | Добавил: Управління_освіти |

25.11.2010
Вітаємо методиста Миколаївського науково-методичного центру
                             Цуркан Людмилу Вікторівну
з абсолютною перемогою в обласному конкурсі методичних об’єднань учителів української мови і літератури міських методичних кабінетів (центрів)
                     "Українська мова і література:
                       літопис методичних надбань"
.
Методист - це особлива професія. Йому доводиться щодня підтверджувати свій престиж грамотним словом і конкретними справами. Справжній методист готовий заради вчителів летіти, пливти, їхати, йти пішки "хоч на край світу", щоб першим дізнатися, якщо потрібно – допомогти, а потім розповісти, написати, узагальнити
ціка
вий досвід, який накопичили трудівники педагогічної ниви. Якщо науковців прийнято називати "мозком" педагогіки, то методисти, без перебільшення – її "серце". Саме таким методистом є Цуркан Людмила Вікторівна.
Колектив Миколаївського науково-методичного центру пишається досягненнями своєї колеги. Ми бажаємо Людмилі Вікторівні здоров’я, наснаги в роботі, успіхів і творчих перемог, оптимізму та здійснення найзаповітніших мрій!

Категория: Гордість міста | Добавил: Управління_освіти |

19.10.2010
ВІТАЄМО!
З перемогою
в обласному турнірі юних правознавців команди Миколаївського юридичного ліцею (І місце), гімназії №3 (ІІ місце);
в обласному турнірі юних економістів команди муніципального колегіуму (І місце), економічного ліцею №1 (ІІ місце);
в обласному турнірі юних географів команди
гімназії №3
(І місце), до складу якої входив учень ЗОШ №40, гімназії №4
(ІІ місце),
збірну команду "Азимут", до складу якої ввійшли вихованці
Першої української гімназії, ЗОШ № 3, 18, 19, 51 (ІІ місце).

Бажаємо педагогам й вихованцям цих закладів успіхів, творчих злетів, подальших перемог в інтелектуальних конкурсах різного рівня!

Категория: Гордість міста | Добавил: Управління_освіти |

1-40 41-80 ... 161-200 201-240 241-260


Ми в соцмережах
       








Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання






























































Управління освіти Миколаївської міської ради © 2017