Меню сайтуВихід

Онлайн всього: 7
Гостей: 6
Користувачів: 1


Користувачі на сайті:
Admin_Vasilishin

Головна » Фестивалі, конференції, семінари, виставки
Фестивалі, конференції, семінари, виставки [61]Новини [1011]
Гордість міста [267]Вітаємо [160]
Конкурси для учнів [166]Конкурси фахової майстерності [122]
Державна атестація навчальних закладів [16]

1 2 »

24.02.2018

До уваги всіх відвідувачів сайта!

У рамках соціального проекту «Ти не один» у Клубі юних моряків з флотилією триває благодійна виставка-конкурс «Сяйво доброти». Цього року у виставці прийняли участь 42 навчальні заклади: ЗОШ№25, 49, 46, 50, 59, 6, 16, 15, 48, 13, 65, 28, 7, 53, 12, 39, 64, 37, 34, 3, 27, 42, 43, 11, 60, 4, 52, 10, 56, 23, 44, 45, економічний ліцей, гімназія №3, гімназія №4, КЮМ, ПТУ, ДЦ позашкільної роботи Корабельного району, СЮТ, СЮН, БДЮТ Інгульського району, МСНВК.

Запрошуємо усіх бажаючих відвідати благодійну виставку-конкурс «Сяйво доброти», яка триватиме до 01.03.2018. Чекаємо на Вас за адресою: Інгульський узвіз, 2.27.12.2017

Керівникам закладів загальної середньої освіти, що реалізують інклюзивну модель навчання, педагогам

З метою підготовки вчителів та асистентів учителів до роботи з дітьми з особливими освітніми потребами в інклюзивному класі 03 січня 2018 року на базі Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбудеться другий навчальний тренінг «Створення інклюзивного простору в навчальному закладі». Програмою тренінгу передбачено розгляд таких питань:

1. Особливості розвитку та навчання дітей з розладами аутистичного спектру.
2. Особливості симптоматики та причини виникнення розладу аутистичного спектру у дитини.
3. Рекомендації вчителям та асистентам учителя щодо організації навчання та розвитку дитини з розладами аутистичного спектру.

До участі в роботі навчального тренінгу запрошуються вчителі та асистенти вчителів, які працюють в інклюзивних класах ЗОШ №1, 6, 10, 12, 15, 19, 25, 26, 34, 45, 46, 47, 53, Академії дитячої творчості

Реєстрація учасників відбудеться 03 січня 2018 року о 09.30, початок роботи о 10.00. Навчальний тренінг проводитиметься за адресою: м. Миколаїв, вул. Адміральська, 4-а, Миколаївський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти.26.12.2017

До уваги всіх відвідувачів сайта!

Запрошуємо всіх бажаючих (учнів, батьків, педагогів) з 26 грудня 2017 р. по 23 січня 2018 р. безкоштовно відвідати міську виставку "Новорічні та Різдвяні фантазії", яка експонується у виставковій залі міської станції юних техніків (вул. Шкілька, 5, район ринку "Колос"). Довідки за тел. 21-30-6422.12.2017

Керівникам закладів загальної середньої освіти, педагогам, методистам

На освітянській платформі «Рrometheus» розміщено безкоштовний онлайн-курс «Критичне мислення для освітян», який розроблено за підтримки посольства Чеської Республіки в межах програми Міністерства закордонних справ Чеської Республіки «Тгапзіїіоп».

Запропонований курс дозволить освітянам опанувати стратегії та процедури критичного мислення, що дасть змогу підвищити особистісну ефективність та успішність ухвалених рішень. Ознайомлення з теорією та методикою навчання критичного мислення посилить методологічну підготовку і сприятиме успішності викладацької діяльності. Після успішного завершення курсу освітяни зможуть розробити методики навчання, засновані на теорії розвитку критичного мислення. 02.11.2017

Керівникам закладів освіти, педагогам, психологам, методистам

Спеціалізований центр «Ладо» запрошує до участі в інформаційному семінарі «Особлива дитина в звичайній школі. Інклюзивна освіта», що проводитиметься 17.11.2017 в м. Одеса.

Програма:

 • Етика. Як говорити про інвалідність. Як говорити і вести себе з дітьми та їх батьками
 • Моделі інвалідності. Еволюція поглядів.
 • Інклюзивна освіта в школі. Для кого? Хто і що виграє?
 • Хто такий тьютор? Асистент дитини - асистент учителя. Хто і що робить?
 • Необхідні особистісні та професійні якості тьютора.
 • Робота в команді.
 • У клас прийшла особлива дитина. Що робити?
 • Організація середовища.
 • Робота команди.
 • Стратегії залучення однолітків в роботу з особливою дитиною.
 • Серія питання-відповідь.

Контакти для питань: Maryna Goncharenko (facebook)31.10.2017

Керівникам закладів освіти, педагогам, фахівцям ПМПК, батькам

Інститут спеціальної педагогіки НАПН України  проводить Міжнародний конгрес зі спеціальної педагогіки, психології та реабілітології «Інклюзія в Новій українській школі», яка відбудеться 10 листопада 2017 року у м.Києві. До участі запрошуються науковці, науково-педагогічні та педагогічні працівники, докторанти, аспіранти, педагоги, психологи та адміністрація навчальних закладів, представники органів державної влади і громадських організацій, батьки дітей з особливими освітніми потребами.

Заявку на участь надіслати до 01 листопада 2017 року на електронну адресу оргкомітету: isenaes.congress@gmail.com.

Детальна інформація щодо участі в Конгресі представлена на сайтах Інституту спеціальної педагогіки НАПН України http://ispukr.org.ua/, Київського університету імені Бориса Грінченка http://kubg.edu.ua/

Інформаційний лист
Лінійки майстер-класів, тренінгів14.06.2017

Керівникам навчальних закладів, педпрацівникам

Шановні колеги! Продовжуємо реєстрацію (на 28.08.2017 - ІІІ день – «Методичні кейси») на освітній фестиваль Mykolaiv EdFest. Термін реєстрації – до 19.06.2017.

До вашої уваги перелік майданчиків, які працюватимуть 28.08.2017 здебільшого на базі Миколаївського науково-методичного центру, а також у муніципальному колегіумі та муніципальному академічному коледжі.

ЗАУВАЖИМО, ЩО СЕРПНЕВІ МЕТОДИЧНІ НАРАДИ (ЗА ПРЕДМЕТАМИ) ВІДБУДУТЬСЯ В ІНШІ ДНІ.

Для реєстрації необхідно (реєстрація за цим посиланням):

 1. Вказати тип і номер навчального закладу (у скороченому вигляді), де Ви працюєте (ДНЗ №, ЗОШ №, ек.л №, тощо)
 2. Зазначити посаду (учитель історії, вихователь, директор школи, майстер ПТНЗ, ЗДНВР, музичний керівник, практичний психолог, тощо)
 3. Уважно переглянути всі запропоновані теми й обрати одну з них.
 4. Натиснути "Надіслати"


01.06.2017

Керівникам навчальних закладів, педагогам, методистам

20 – 21 червня 2017 року  буде проведено І Міжнародний освітній інтернет-марафон за темою: «Досвід освіти 21-го сторіччя. Європейський контекст».
Організатори: ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», МОН України спільно з ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» НАПН України, MITTETULUNDUSÜHINGU GLOBAL CIVIL INITIATIVE VERTICAL (Естонія, м. Таллін), Громадська організація “GLOBAL EDUCATIONAL DISCOVERY”.
Реєстрація слухачів здійснюється в онлайн-режимі за цим посиланнями

Лист ІМЗО від 12.05.2017 № 21.1/10-556 “Щодо проведення І Міжнародного освітнього інтернет-марафону за темою “Досвід освіти 21-го сторіччя. Європейський контекст”24.05.2017

До уваги всіх відвідувачів сайта!

26 травня 2017 року з 12.00 до 16.00 на вулиці Соборній відбудеться свято-фестиваль «Освіта Миколаєва - територія успіху». Ідучи вулицею, ви неодмінно зупинитеся біля Каштанового скверу, де поруч із пам’ятником Святому Миколаю станете учасниками урочистої церемонії нагородження претендентів на «золоту» і «срібну» медаль пам’ятним знаком «Інтелект Миколаєва». Для вас пролунають слова привітання від міської влади, управління освіти із закінченням навчального року. Випускники почують напутні побажання, школярі - побажання гарного літа та відпочинку.

На фестивалі на вас чекають презентація навчальних закладів, цікаві розваги, веселі ігри. Шанувальникам мистецтва свої таланти продемонструють вихованці позашкільних закладів міста.

Віримо: ніхто не запізниться, адже кожна хвилина буде заповнена цікавинками, конкурсами, змаганнями. Усі гості свята можуть стати безпосередніми учасниками фестивалю, перебуваючи в «Культурній зоні». Хочете зробити новий подарунок другові? Будь ласка! Є такий майстер-клас із красномовною назвою. Розмріялися про нову біжутерію? Ось тут стануть у пригоді майстер-класи «Прикраси з бісеру» чи «Жива бутоньєрка». Іще не визначилися зі своїм призначенням на Землі? «Ярмарок професій» допоможе чи підкаже, де себе знайти.

Ініціативні, вільні, розкуті люди неодмінно спробують себе в морській справі. Допоможуть їм у цьому переможці всеукраїнських змагань з морського багатоборства - представники Клубу юних моряків.

Отже, свято наближається, народжуючи нові традиції та оживляючи колишні. Скільки їх! Давайте приглядатися разом! І перш за все, до своїх - миколаївських. Адже всі ми в цей день об’єднаємося з єдиною метою: відкрити всім добрим людям красу світу, зробивши феєричним перший крок у доросле життя миколаївських інтелектуалів. Спробуймо осягнути навколишню дійсність не тільки розумом, а й серцем!24.05.2017

Керівникам навчальних закладів, педагогам

Шановні колеги та друзі! Повідомляємо Вас, що 2-5 червня 2017 року в Миколаївській області на базі відпочинку «НИВА ЗОЛОТАЯ» (курорт Коблеве Чорноморського узбережжя), відбудеться Регіональний Фестиваль освітніх технологій «ПЕРСПЕКТИВА-МИКОЛАЇВ 2017».

Запрошуємо вас прийняти участь! Яскраві та неповторні враження надовго залишаться у Вашій пам’яті.

Програма Фестивалю27.03.2017

Керівникам загальноосвітніх навчальних закладів, учителям

30 березня 2017 року об 11 годині Інститут модернізації змісту освіти спільно з НВК № 141 «ОРТ» м. Києва проводить Всеукраїнський вебінар «Шляхи впровадження STEM-освіти у загальноосвітньому навчальному закладі» з метою популяризації інженерно-технічної освіти та технологій STEM-освіти.

Учасники вебінару зможуть отримати відповіді на питання:

 • як трансформувати освітній простір, розробити та запровадити програми з допрофільного та профільного навчання за напрямами STEM;
 • як реалізувати змістові складові SТЕM-освіти (моделювання, тривимірне моделювання, конструювання, робототехніка, електроніка, мехатроніка, інженерна графіка тощо) у навчально-виховному процесі;
 • як створити на базі навчального закладу STEM-центр/лабораторію та долучитися до Всеукраїнського експерименту «Створення та апробація методичної системи навчання основам робототехніки як складової STEM- освіти».

Запрошуються фахівці з інноваційної діяльності, методисти та педагоги загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів.

Для участі та отримання матеріалів необхідно заповнити реєстраційну форму за посиланням: https://goo.gl/forms/ppSOKlqrsACIE5ym1 Напередодні вебінару на зареєстровану електрону адресу учасника буде надіслано повідомлення з посиланням, за яким необхідно перейти для участі у вебінарі.23.03.2017

Керівникам навчальних закладів, педагогам, учням, батькам

 22.03.2017

До уваги всіх відвідувачів сайта!

Академія диячої творчості запрошує взяти участь у ХХ Міжнародному фестивалі дитячої творчості  "Золотий лелека", який відбудеться з 27.06.207 по 03.07.2017 у с. Рибаківка Березанського району Миколаївської області.

У межах фестивалю відбудеться Міжнародна школа педагогічної творчості.

Детальніше про порядок та умови участі

Заявка-анкета учасника

Прес-реліз МШПТ+заявка на участь23.10.2016

Керівникам навчальних закладів, педагогам, учням

5-6 листопада на базі Миколаївської гімназії №4, буде проходити 5-й регіональний конкурс юних акваріумістів. Організатор конкурсу - Обласний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді. Конкурс проходить при підтримці Миколаївської міської ради.

Для участі в конкурсі необхідно представити команду від начального закладу у складі 2-3 учасників.
Переможців чекають призи - акваріумні комплекти.

Зареєструватися для участі в конкурсі можливо за тел. 050-82-81-688 (Олена Володимирівна).

Запрошуємо  команди  до участі у конкурсі!

Завантажити афішу конкурсу

 10.10.2016

Керівникам навчальних закладів, педагогам

Видавнича група "Основа" оголошує останній у цьому році педагогічний інтернет-марафон безкоштовних вебінарів, який надає можливість підвищити свій професійний рівень.

Вебінари, що відбудуться 25, 26 та 27 жовтня розраховані для вчителів, бібліотекарів, адміністраторів та класних керівників, тобто, для всіх тих, хто бажає самовдосконалюватися.

Вебінари нададуть можливість отримати нові знання, поспілкуватися з колегами, висловити свої думки, отримати відповіді на актуальні питання.

Для участі у семінарі майбутнім учасникам необхідно вибрати тему або декілька тем, які б вони хотіли прослухати та заповнити online заявку за цим посиланням.

 19.05.2016

Усім відвідувачам сайта

28 травня, з нагоди Міжнародного дня захисту дітей, у Миколаєві відбудеться інформаційно-розважальна програма для малечі «Зробимо життя безпечним!»

 

Свято розпочнеться об 11.00 на вул. Соборна (Радянська), квартал між вул. Нікольска та Спаська.

 

Акція пройде за підтримки Головного управління ДСНС України у Миколаївській області. Всіх чекатиме веселе, оригінальне, корисне та неповторне свято. В програмі представлено: виступи творчих колективів, команди-переможця ДЮП, конкурси та вікторини, продемонстровано спеціальну техніку та  обладнання.

 

Кожного маленького відвідувача  чекатимуть солодкі подарунки.

 

Запрошуємо усіх бажаючих  насолодитись святковою атмосферою!

 

 12.02.2016

Керівникам навчальних закладів, педагогам, учням, вихованцям, батькам

Академія дитячої творчості та муніципальний академічний коледж запрошують до участі в ХIX Міжнародному фестивалі дитячої творчості "ЗОЛОТИЙ ЛЕЛЕКА".

Ідея фестивалю: "Відродження національної культури через дитяче мистецтво"
Тема фестивалю: «Розкриємо свої таланти світу!»
Місце проведення: Миколаївська область, Березанський район, с. Рибаківка (на березі Чорного моря).  

Терміни: 26 червня - 03 липня  2016 року

У межах фестивалю також буде представлено майстер-класи: 
- «Декоративно-прикладне мистецтво»; - «Акторська майстерність»;
- «Літня школа педагогічної майстерності» (НАПНУ)

Порядок проведення фестивалю

The sequence of festival holding

Сайт фестивалю02.11.2015

Керівникам навчальних закладів, педагогам, керівникам гуртків та творчих колективів, учням, вихованцям

У рамках спільної діяльності Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця» та Всеукраїнської благодійної асоціації «Рівний-рівному» за підтримки Посольства Литовської Республіки в Україні з 11 по 15 листопада 2015 року буде проведено Міжнародний фестиваль дитячо-молодіжної творчості «Литовська феєрія».  Участь у Фестивалі братиме учнівська та студентська молодь України, Литви та інших країн.

Номінації Фестивалю: вокал, хореографія, інструментальний жанр, образотворче, декоративно-ужиткове та прикладне мистецтво, театральний жанр (драматичний, музичний), конкурс літературно-музично-спортивних міні- композицій «Молодь обирає здоров’я».

Умови проведення фестивалю13.06.2015

Керівникам навчальних закладів, педагогам

Миколаївська спеціалізована школа мистецтв і прикладних ремесел експериментальний навчальний заклад всеукраїнського рівня "Академія дитячої творчості" та муніципальний академічний коледж спільно з Інститутом педагогічної освіти і освіти дорослих, Інститутом педагогіки, Науково-дослідним інститутом Університету менеджменту освіти Національної академії педагогічних наук України, Uniwersytet Pedagogicznego im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie запрошують взяти участь у науково-педагогічному проекті «Літня школа педагогічної майстерності».

Проведення Літньої школи педагогічної майстерності за темою: «Педагогічна майстерність як мета і результат професійного саморозвитку вчителя» планується в рамках Міжнародного фестивалю дитячої творчості «Золотий лелека» 1-4 липня 2015 року на базі дитячого оздоровчого комплексу «Космос» курортної зони с. Рибаківка Березанського району Миколаївської області.

Прес-реліз
Програма Літньої школи28.05.2015

Керівникам навчальних закладів, педагогам, учням/вихованцям

Запрошуємо до участі в ХVII Міжнародному фестивалі дитячої творчості "Золотий лелека".
Ідея фестивалю: "Відродження національної культури через дитяче мистецтво"
Тема фестивалю : «Розкриємо свої таланти світу!»
Місце проведення: Миколаївська область, Березанський район, с. Рибаківка (на березі Чорного моря).
Терміни: 28 червня - 05 липня 2015 року;
Термін подання заявок: до участі у фестивалі – до 27.06.2015


09.01.2015

Керівникам навчальних закладів,
вихователям, учителям, учням 11-х класів

ВГ "Основа" за допомогою Дистанційної Академії проведе два БЕЗКОШТОВНИХ вебінари:

14 січня о 15.00 - "Актуальні питання ЗНО-2015", де на ваші запитання відповість директор УЦОЯО Ігор Лікарчук;

​15 січня о 15.00 - "Атестація педагогічних працівників - 2015", за участю спеціаліста МОНУ Ольги Малишевої.

Якщо ви хочете задати питання стосовно зазначеих тем, перейдіть за відповідним посиланням і заповніть форму. До зустрічі на вебінарах!

Пряме запитання щодо ЗНО-2015

Пряме запитання стосовно атестації педпрацівників у 2015 р17.11.2014

До уваги освітян міста!

26 листопада 2014 року МСШ «Академія дитячої творчості» відзначає свій 20-річний ювілей.

Пропонуємо відвідати наступні заходи:

10.00 – 12.30 – Науково-практична конференція «Мистецька освіта України: перспективи і тенденції розвитку».

Місце проведення: Актова зала МСШ «АДТ», (вул. Олійника, 36).

У конференції візьмуть участь провідні науковці Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих НАПН України, Інституту педагогіки НАПН України, Інституту інноваційних технологій і змісту освіти МОН України та науковці вищих навчальних закладів України.

14.00 – 16.00 – Ювілейний концерт-церемонія «Нам сьогодні двадцять…»

Місце проведення: концерт-хол «Юність» (просп. Жовтневий, 39)07.05.2014

Керівникам навчальних закладів, педагогам, методистам

Науково-методична рада Миколаївського регіонального відділення Інституту історії України НАН України та вчена рада Міжнародного класичного університету «Україна-Південь» навчального комплексу Одеського національного університету ім. І.І.Мечникова за підтримки департамента освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації (лист від 31.03.2014 №1386/05-01/01-01-16) запрошує зацікавлених старшокласників, викладачів до роботи науково-практичної конференції «Горизонти наукових досліджепь: від старшокласника і студента до професора», яка відбудеться 20-21 травня у приміщенні Миколаївської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. О. Гмирьова (початок об 11.00).

Назви обраних тем статей необхідно до 15 травня вислати на електронну адресу організаторів конференції.

Детальніше:

Лист Миколаївського регіонального відділення Інституту історії України НАН України

Тематика статей та контакти організаторів16 квітня 2014 року в Дитячому містечку «Казка» було проведено міську акцію «Великдень єднає місто», в якій взяли участь вихованці та педагогічні колективи закладів міста:

Центральний район:

ДНЗ №1, 2, 5, 22, 29, 52, 53, 68, 70, 74, 84, 87, 92, 99, 112, 115, 128, 141, 148

ЗОШ 3, 7, 12, 13, 15, 16, 24, 32, 51 53, 60, 61, 64, муніципальний колегіум, Пеоша українська гімназія, гімназія №2

Заводський район:

ДНЗ №7, 12, 20, 49, 51, 52, 59, 64, 77, 118, 123

ЗОШ №4, 6, 18, 23, 25, 34, 37, 65, гімназія №4

Ленінський район:

ДНЗ №10, 47, 50, 60, 65, 66, 67, 71, 75, 79, 83, 93, 95, 127, СНВК, НВК №2 «Зоря»

ЗОШ №10, 11, 19, 20, 27, 28, 30, 42, 45, 46, 50, 56, г №41, Академія дитячої творчості, муніципальний академічний коледж

Корабельний район:

ДНЗ №103, 110, 125, 130, 131, 132, 133, 134, 140, 144

ЗОШ №1, 14, 29, 33, 40, 43, 44, 47, 48, 49, 54, економічний ліцей №1, гімназія №3

Позашкільні навчальні заклади:

Палац творчості учнів, БДЮТ Заводського району, ДЦ Корабельного району, БТДЮ Ленінського району, Будинок учителя, Клуб юних моряків з флотилією, Міська станція техніків, Міська станція юних натуралістів

Управління освіти Миколаївської міської ради висловлює щиру подяку закладам освіти міста за високий рівень представлених творчих робіт дітей та педагогів, формування у підростаючого покоління духовних громадянських якостей, поважного ставлення до культурної спадщини України і допомогу у проведенні та організації заходу.11.04.2014

Керівникам навчальних закладів, педагогам, учням/вихованцям

Запрошуємо до участі в ХVІІ Міжнародному фестивалі дитячої творчості «Золотий лелека» (засновник та організатор - Академія дитячої творчості), який відбудеться з 28 червня по 05 липня 2014 року в курортній зоні селища Рибаківка Миколаївської області.

За додатковою інформацією звертатися: 57034,м.Миколаїв, вул. Олійника, 36, www.artacademy.mksat.net, e-mail: nss_adt@i.ua тел./факс 0512 22-13-29

Контактна особа: Павло Кулішенко, 095 362-91-81

Прес-реліз фестивалю

Історія розвитку фестивалю24.03.2014

Керівникам навчальних закладів, заступникам директорів з виховної роботи, педагогам=організаторам, учителям

29 квітня о 15:30 «МЦФЕР: Освіта» запрошує освітян України до участі у вебінарі «Робота табору з денним перебуванням на базі навчального закладу».

Під час вебінару буде висвітлено такі питання:

 • організація роботи табору;
 • планування виховної роботи в таборі;
 • безпека життєдіяльності дітей у таборі.

Учасники вебінару зможуть отримати відповіді на свої запитання в режимі онлайн. Для цього Ви можете заздалегідь поставити запитання у відповідній темі форуму.

Узяти участь у вебінарі дуже легко! Для цього достатньо зареєструватися на порталі освітян України «Педрада».

Для участі у вебінарі 29 квітня завчасно зайдіть на портал освітян України «Педрада», використовуючи свій e-mail (електронну пошту) і пароль, та клацніть на банер «Перегляньте вебінар» або перейдіть за посиланням, опублікованим у відповідній новині на порталі.

Приємного перегляду!17.03.2014

Керівникам навчальних закладів, педагогам, учням, методистам

Запрошуємо педагогічних працівників, учнівську молодь, науковців, методистів до участі у Всеукраїнському Інтернет-форумі, присвяченому 200-річчю від дня народження Тараса Шевченка, що відбудеться з 31 березня до 27 червня 2014 року.

Напрями роботи Форуму:

1. Наукові пошуки і надбання (тексти тез і статей).

2. Методична скарбниця:

- медіа-матеріали (аудіо-, відео-, фотоматеріали, презентації до навчально-виховних заходів тощо);

- конспекти занять, уроків (із паспортом уроку), сценарії виховних заходів.

3. Дослідницько-пошукова робота «Шевченкіана» в:

- українській і світовій літературі;

- музичному, образотворчому, театральному, кінематографічному й інших  видах мистецтва.

Форма участі: заочна. Надіслати заявку організаторам Форуму (кафедра мовно-літературної та художньо-естетичної освіти МОІППО, каб. № 10) у період із 17 до 28 березня 2014 року на електрону адресу: kaf.moippo2013@yandex.ru. Заявки, надіслані пізніше зазначеного терміну, розглядатися не будуть.

Положення про Всеукраїнський Інтернет-форум, присвячений 200-річчю від дня народження Тараса Шевченка27.03.2013
Керівникам навчальних закладів
Запрошуємо навчальні заклади взяти участь у обласному фестивалі моделей сучасного навчального закладу «Громадсько-активна школа».
Це – обласний освітянський захід, у рамках якого навчальні заклади мають можливість представити свою модель навчального закладу «Громадсько-активна школа», розкрити досвід реалізації Програми «Школа як осередок розвитку громади» Всеукраїнського фонду «Крок за кроком» у  своїх навчальних закладах.
Учасникам необхідно до 5 квітня 2013 року подати заявку на участь  до МОІППО обласному координатору програми – Півень Галині Григорівні на адресу: piven_galina@ukr.net в електронному вигляді з поміткою «на фестиваль» (форма додається).
Змістовий опис власної моделі громадсько-активної школи має становити  не більше 20 сторінок, формат А4, кегль – 14, інтервал – 1,5. Опис може містити додатки, які ілюструють зміст і результативність (електронну презентацію, фото, фрагменти відеофільмів, опис проектів, систему заходів та інше). Матеріали в електронному та паперовому варіантах необхідно подати в кабінет  № 9 МОІППО до 25 квітня 2013 року.


22.01.2013
Керівникам навчальних закладів, педагогам, методистам
Запрошуємо до участі в 5-денному авторському семінарі академіка Російської академії освіти, професора, доктора психологічних наук, іноземного члена Академії Педагогічних наук України, президента Міжнародного Центру Гуманної Педагогіки академіка Ш. О. Амонашвілі «Основи гуманно-особистісного підходу до дітей в освітньому процесі», що відбудеться 22-26 лютого 2013 року на базі Херсонської академії неперервної освіти.


04.12.2012
Керівникам навчальних закладів, педагогам, учням
Запрошуємо молодих талановитих виконавців та малі форми творчих колективів (дуети, тріо, квартети, група) до участі в І Всеукраїнському фестивалі-конкурсі шкільної пісні "Шкільні зорі".

Детальніше:

Положення І Всеукраїнського фестивалю-конкурсу шкільної пісні

Заявка на участь26.10.2012
Керівникам навчальних закладів, педагогам
Всеукраїнська культурно-освітня асоціація гуманної педагогіки за участю академіка Шалви Олександровича Амонашвілі, доктора психологічних наук, професора, зарубіжного члена Національної академії педагогічних наук України, 17‑18 листопада 2012 року на базі Національного педагогічного університету ім. М. П. Драгоманова (м. Київ, вул. Пирогова, 9) проводить традиційні VII Всеукраїнські читання з гуманної педагогіки за темою "Маніфест гуманної педагогіки – сходження в майбутнє".
Цьогорічні читання присвячуються осмисленню шляхів подолання авторитаризму шляхом прийняття та затвердження духовного гуманізму в освітньому просторі.
До участі запрошуються співробітників сфери освіти всіх рівнів, студентів, батьків, учнів загальноосвітніх навчальних закладів, які бажають стати вчителями.

Детальніше:

Інформаційний_лист + Заявка11.10.2012
Керівникам навчальних закладів, педагогам, учням
Миколаївським регіональним центром Інституту обдарованої дитини Національної академії педагогічних наук України готується «художній портфель українського дитячого малюнку», в якій ввійдуть роботи за темою «Світ очима дітей». Дитячі роботи будуть представлені в Москві в Російській академії освіти в рамках Міжнародного науково-практичного форуму «Наукові школи педагогіки мистецтв у сучасній освіті».
Усі бажаючі можуть взяти участь у виставці дитячого малюнку, вік авторів необмежений. Звертаємо вашу увагу, що на виставку приймаються роботи, виконані безпосередньо дітьми (без допомоги дорослих). Після  виставки роботи не повертаються. Малюнки будуть передані в архів Інституту художньої освіти Російської академії освіти.
Роботи приймаються до 31 жовтня 2012 року за адресою: м. Миколаїв, Миколаївський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти, вул. Адміральська, 4-а, каб. 7, Сокуренко О. О.18.09.2012
Керівникам навчальних закладів, педагогам, методистам
20 вересня  2012 року об 11.00 в режимі відеоконференцзв’язку на сайті: http://i.novashkola.ua з метою формування й змістового наповнення сучасного електронного інформаційного навчального середовища системи освіти, впровадження в навчально-виховний процес інтерактивних комунікаційних технологій проводитиметься Всеукраїнська інтерактивна конференція «Сучасні підходи до створення та використання мультимедійних програмних засобів у навчальному процесі загальноосвітніх навчальних закладів», яка проводиться в рамках проекту «Нова Школа». До участі в  інтерактивній конференції запрошуються працівники органів управління освітою та методичних служб, керівники і вчителі загальноосвітніх  навчальних закладів, учні та їх батьки, а також автори та виробники мультимедійних програмних засобів.
Напрями роботи інтерактивної конференції:
1. Теоретико-прикладні основи побудови і функціонування мультимедійних програмних засобів.

2.  Практичні розробки із застосування електронного контенту в освітньому середовищі. 

3. Перспективи та проблеми створення електронної соціальної навчальної Інтернет-мережі.

4. Модернізація системи
науково-методичного забезпечення використання навчального контенту
в ЗНЗ.

Детальніше:

Лист МОНмолодьспорт від 10.09.12 №1/9-638 "Про проведення інтерактивної конференції"

Інформаційний лист

Програма конференції

Вимоги до статей

Реєстрація для участі в конференції01.06.2012
Всім відвідувачам сайту
Сьогодні в муніципальній виставковій залі (вулиця Нікольска, 54) відбулося урочисте відкриття виставки робіт вихованців дошкільних навчальних закладів м.Миколаєва «Щаслива дитина – щаслива країна».
Виставка працюватиме з 01.06 по 09.06.2012.
Запрошуємо всіх відвідати виставку!


24.05.2012
Керівникам навчальних закладів, учителям, методистам
Оргкомітет Міжнародних Інтелектуальних Ігор і Третього Всеросійського зльоту вчителів за підтримки Комітету з освіти Державної Думи РФ і Міжнародної Бізнес Школи МТПП проводять у липні-серпні 2012-го року в м. Ялта (Україна, Автономна Республіка Крим) Перший Міжнародний Зліт учителів.
У цьому заході, який проводитиметься на базі Парк-Отеля «МАРАТ», - однієї з найбільших курортних установ Криму - візьмуть участь педагоги і працівники сфери освіти з України, Росії, Азербайджану, Білорусі, Казахстану, Молдови, Узбекистану і низки країн СНД.
Докладніше у розділі "Міжнародна школа педагогічної майстерності".


16.05.2012
Всім відвідувачам сайту
Запрошуємо Вас взяти участь у  ХV  Міжнародному фестивалі дитячої творчості "Золотий лелека". Ідея фестивалю: відродження національної культури через дитяче мистецтво.
Тема фестивалю : «Розкриємо свої таланти світу!»
Місце проведення: с. Рибаківка (на березі  Чорного моря) Березанського району Миколаївської області.  
Терміни: 27 червня - 04 липня  2012 року:
27.06 – заїзд учасників;
27.06– урочисте відкриття фестивалю;
28.06 – 02.07 – відбіркові тури;
03.07  – Гала –концерт, закриття фестивалю;
04.07 –від’їзд учасників.
Термін подання заявок до участі у фестивалі – до 15 червня 2012  року (за зразком).
Конкурс проводиться в трьох вікових категоріях:
І категорія    - 5 – 10 років;  
ІІ категорія  - 11– 14 років;
ІІІ категорія - 15 – 18 років.
Контакти організаторів:
факс (0512) – 22-13-29
Матвєєва Ганна  (0505309438),  Майборода Тетяна (0505749093)


20.02.2012
До уваги керівників загальноосвітніх і позашкільних закладів
Миколаївський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти запрошує до участі у Всеукраїнській виставці-фестивалі «Обдаровані діти України», що відбудеться 18 травня 2012 року в м. Києві за адресою: Київський палац дітей та юнацтва (м. Київ, вул. Івана Мазепи, 13).

Лист МОІППО від 20.02.12 №257/15-07

Положення про виставку-фестиваль «Обдаровані діти України»03.12.2012
До уваги керівників
15 – 17 лютого 2012 року відбудеться XV Ювілейна міжнародна виставка навчальних закладів «Сучасна освіта в Україні – 2012». Організатори виставки: Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Національна академія педагогічних наук України, Київська торгово-промислова палата, виставкова фірма „КАРШЕ”.
У програмі виставки відбудеться традиційний конкурс наукових робіт із нагородженням переможців переможців медалями із дорогоцінних металів - золотими, срібними та бронзовими та Почесними дипломами «Лідер сучасної освіти» та «Лідер у створенні сучасних засобів навчання». Конкурс буде проводитись конкурс з шести номінацій:
1. Інтеграція української освіти у європейський і світовий освітній простір.
2. Інформаційно-комунікаційні технології у навчальному процесі закладів освіти.
3. Пошук і підтримка обдарованих дітей і молоді.
4. Професійна орієнтація молоді: сучасні тенденції та перспективи розвитку.
5. Розвиток навчання та виховання дітей з особливими потребами.
6. Інновації в управлінні освітою, навчальними закладами.
Матеріали необхідно надіслати на адресу оргкомітету виставки до 16 січня 2012 року.
Окремим підрозділом проходитиме VI виставка-презентація «Освіта України «Інноваційні технології навчання», в межах якої оголошується конкурс від корпорації «Intel». Тема: «Історії успіху учителів та дітей – учасників освітніх програм корпорації «Intel» в Україні» - для загальноосвітніх навчальних закладів, педагогічних колективів та окремих педагогів.
Всі, хто вважає веб-сайт свого навчального закладу найкращим, запрошується до участі в конкурсі на кращий веб-сайт «Веб-сайт – обличчя успіху». Навчальні заклади, чиї веб-сайти стануть переможцями конкурсу, отримають цінні призи від партнерів проекту
Останній термін подачі заяв на участь – 6 лютого 2012 року.

Прес-реліз виставки "Сучасна освіта в Україні" + вимоги до конкурсних робіт за номінаціями

Прес-реліз VI виставки-презентації «Освіта України «Інноваційні технології навчання»

Другий всеукраїнський конкурс на кращий веб-сайт "Веб-сайт - обличчя успіху"

Веб-сайт виставки

Контакти з оргкомітетом:
Тел/факс: (044) 461-96-47, 461-96-51, 461-96-53, 461-91-06
E-mail: exhibitions@carshe.com , carshe@carshe.com


30.11.2011
До уваги керівників
Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Національна академія педагогічних наук України і компанія «Виставковий Світ» 1-3 березня 2012 року у Київському Палаці дітей та юнацтва проводять Третю Міжнародну виставку «Сучасні заклади освіти – 2012».
Виставка має на меті презентувати громадськості, педагогам, науковцям, фахівцям, органам державної влади і управління в широкому спектрі досягнення національної системи освіти, творчі здобутки педагогічних і наукових колективів, досвід інноваційної модернізації усіх ланок освіти, міжнародної інтеграції.
ОРГКОМІТЕТ В РАМКАХ ВИСТАВКИ ПРОВОДИТЬ КОНКУРСИ:
- Конкурс по тематичним номінаціям з нагородженням Золотими, Срібними, Бронзовими медалями;
- Рейтинговий виставковий конкурс з нагородженням
Гран-Прі «Лідер вищої освіти України», «Лідер післядипломної освіти України».
Престижними нагородами «Лідер міжнародної діяльності», «Лідер наукової діяльності».
- Конкурс «Кращий виставковий стенд – 2012» з нагородженням Почесною відзнакою.
ТЕМАТИЧНІ НОМІНАЦІЇ:
 1. Соціальне партнерство у контексті розвитку сучасного навчального закладу: професійно-технічної та загальної середньої освіти.
 2. Міжнародне співробітництво закладів освіти і наукових установ.
 3. Інклюзивна освіта: від рівних прав до рівних можливостей.
 4. Діяльність вищих закладів післядипломної освіти, міських (районних) відділів освіти, навчально-методичних центрів по підвищенню рівня професійних компетентностей педагогічних кадрів.
 5. Інноваційні  технології виявлення, навчання і підтримки розвитку обдарованої молоді.
 6. Реформування дошкільного закладу освіти.
 7. Модернізація позашкільного навчального закладу.
 8. Створення та упровадження сучасних засобів навчання.

Ознайомитися детально з переліком необхідних матеріалів для участі в конкурсі

Якщо у вас є бажання взяти участь, то вам необхідно звернутися до заступника директора з науково-методичної роботи Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Півень Галина Григорівна (т. 37-85-92)


1-40 41-61


Ми в соцмережах
       
 ОСВІТНЯ КАРТА МІСТА
(САЙТИ ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ МІСТА) 
Освітня карта міста
Офіційні сайти


 Профспілка працівників освіти і науки

Інформаційні сайти
Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license