Меню сайтуВихід

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Користувачі на сайті:


Головна » 2012 » Лютий » 8 » Конкурс на кращий сценарій театралізованого свята з історії та правознавства для учнів 5—11-х класів
20:33
Конкурс на кращий сценарій театралізованого свята з історії та правознавства для учнів 5—11-х класів
08.02.2012
До уваги керівників, учителів історії і права
Видавництво "Шкільний світ" запрошує вас до участі в конкурсі на кращий сценарій театралізованого свята з історії та правознавства для учнів 5—11-хкласів. Матеріали приймаються до 15 вересня 2012 р.
Вимоги до робіт:
1. Рукопис має бути чітко надрукований через 1,5 інтервали на комп’ютері, на білому папері звичайного формату (А-4); обов’язково додавайте електронний варіант (можна надіслати на електронну скриньку history@1veresnya.com.ua).
2. Усі цитати мають бути ретельно звірені з першоджерелами. У виносці обов’язково слід зазначити,звідки взято цитату: автора, місто, видавництво, рік видання та номер сторінки.
3. Якщо у сценарії використано матеріали з інших видань або з Інтернету, обов’язково має бути посилання на використану літературу або відповідні сайти.
Роботи надсилайте на адресу:
01014, м. Київ, вул. Тімірязєвська 2, видавництво «Шкільний світ», редакція газети «Історія України»,із позначкою «Конкурс на кращий сценарій театралізованого свята з історії та правознавства», або на електронну скриньку history@1veresnya.com.ua; 1veresnya.History@gmail.com

Категорія: Конкурси фахової майстерності | Переглядів: 1544 | Додав: kolinko

Ми в соцмережах
       
 ОСВІТНЯ КАРТА МІСТА
(САЙТИ ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ МІСТА) 
Освітня карта міста
Офіційні сайти


 Профспілка працівників освіти і науки

Інформаційні сайтиУправління освіти Миколаївської міської ради © 2018

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license