Пошук


Меню сайту

Форма входу
  


Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 12
Гостей: 11
Користувачів: 1
mzosh_23


Головна » 2011 » Грудень » 12 » Конкурс «Новорічний сюрприз»
20:37
Конкурс «Новорічний сюрприз»
12.12.2011
До уваги керівників, учителів, учнів
Українське державне підприємство поштового зв’язку «Укрпошта» спільно з кондитерською компанією «АВК» з 01 грудня 2011 р. до 15 січня 2012 р. проводитимуть творчий конкурс «Новорічний сюрприз». Переможці визначатимуться в номінаціях «Новорічна листівка» та «Новорічний сувенір».
Конкурс організовано для школярів від 6 до 16 років, які фактично проживають на території України, в таких вікових групах: молодша група – від 6 до 10 років включно; старша група – від 11 років до 16 років включно.
Конкурс полягає у виготовленні з паперу чи картону листівок або сувенірів дрібних форм (формат робіт – не більше А3), техніка виконання робіт довільна. Учасники можуть подавати на конкурс роботи тільки власного авторства. Кількість поданих на конкурс робіт від одного учасника не обмежена.
Учасники надсилають творчі роботи поштою на адресу відділу реклами та інформації УДППЗ «Укрпошта»: вул. Хрещатик, 22, м. Київ, 01001. На конверті має бути позначка «На конкурс».

Детальніше про конкурс можна дізнатися на веб-порталі Укрпошти,   сайті кондитерської компанії «АВК», у найближчому відділенні поштового зв’язку, а також зателефонувавши на прямий номер 0 800 500 440 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів у межах України).

Положення про конкурс

Листівка з умовами конкурсу для розміщення на стедах у навчальному закладі


Категорія: Конкурси для учнів | Переглядів: 1413 | Додав: Управління_освіти

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання
Управління освіти Миколаївської міської ради © 2017