Меню сайту

Форма входу

ПошукРадимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів
Онлайн всього: 0
Гостей: 0
Користувачів: 0

Головна » Конкурси для учнів
Новини [675]Фестивалі, конференції, семінари, виставки [44]
Гордість міста [219]Вітаємо [109]
Конкурси для учнів [156]Конкурси фахової майстерності [110]

1 2 3 4 »

23.11.2015

Керівникам навчальних закладів, педагогам, учням, батькам

Національний університет «Острозька академія» у 2016 році проводить ІX Всеукраїнську олімпіаду «Юні знавці Біблії».

До участі в олімпіаді «Юні знавці Біблії» запрошуються діти дошкільного віку, учні 1-11 класів загальноосвітніх шкіл, учні професійно-технічних училищ та студенти вищих навчальних закладів, переможці відповідних шкільних та регіональних предметних олімпіад, які вивчають предмети духовно-морального спрямування: «Етика», «Основи християнської етики», «Християнська етика в українській культурі», «Етика: духовні засади», «Людина і світ», «Людина і суспільство» та інші предмети духовно-морального спрямування.

Метою олімпіади є підвищення інтересу школярів до Біблії; виховання духовно багатої, національно свідомої особистості; залучення школярів до вивчення курсів духовно-морального спрямування; інформування педагогічної громадськості, батьків про предмети духовно-морального спрямування.

Детальніше

Завдання

 12.11.2015

Керівникам навчальних закладів, педагогам, учням, методистам

Запрошуємо учнів 5-11 класів до участі в ХV Всеукраїнському конкурсі учнівської творчості, що проходить під гаслом «Об’єднаймося ж, брати мої!».

Конкурс відбудеться в чотири етапи:
1-й етап (шкільний) – до 30 листопада 2015 року;
2-й етап (районний) – до 30 грудня 2015 року;
3-й етап (обласний) – 22 січня 2016 року;
4-й етап (фінальний) – лютий 2016 року.

До розгляду в конкурсі приймаються роботи на тему «Гуртуймося, Братове-Українці! Лиш через терни шлях веде до зір» (В. Шовкошитний) у номінаціях «Література» та «Історія України і державотворення».

Детальніше13.10.2015

Керівникам навчальних закладів, учителям природничих дисциплін, учням, методистам

Запрошуємо учнів та вихованців загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів до участі в VІ Всеукраїнському Інтернет-турнірі із природничих дисциплін, що проводиться протягом жовтня-грудня 2015.

Участь у Турнірі беруть команди у складі 6-7 осіб, з яких 5-6 учнів 7-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів і (або) вихованців позашкільних навчальних закладів відповідного віку та 1 керівник команди.

Організовує роботу команди керівник команди - педагогічний працівник загальноосвітнього або позашкільного навчального закладу.

Кількість команд від одного загальноосвітнього чи позашкільного навчального закладу не обмежується.17.04.2015

Керівникам навчальних закладів, педагогам, учням, методистам

Запрошуємо учнів 5-8 класів до участі в ІХ Всеукраїнському конкурсі юних дослідників та винахідників "Едісони XXI століття".

Мета конкурсу: знайомити учнів з основами дослідницької та винахідницької діяльності, виявляти серед учнів тих, що мають задатки до цих складних але й корисних для людей видів діяльності та розвивати їх у відповідні здібності. Виходячи з цього, учні отримують лише електронний сертифікат (кольоровий). За необхідності, його можна роздрукувати за місцем проживання чи навчання учасника.

Звіти учні надсилають до 08.05.2015 в електронному вигляді на адресу організаторів конкурсу edisony50@mail.ru.

Додаткова інформаці за телефоном: 0977412158 (Давиденко Андрій Андрійович) або 0676828539 (Кремінський Борис Георгієвич); e-mail:  edisony50@mail.ru.

Умови та завдання конкурсу

Фото- та відеоматеріали19.03.2015

Керівникам навчальних закладів, педагогам, учням

Запрошуємо вихованців образотворчих гуртків загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів віком від 5 до 18 років включно до участі в обласній виставці-конкурсі дитячого малюнку «Як я захищатиму Батьківщину».

Конкурс проводиться в номінаціях «Живопис» та «Графіка».

Докладніше:

Наказ ДОНМС

Положення

Заявка

Паспорт роботи13.03.2015

Керівникам навчальних закладів, заступникам директорів з виховної роботи, педагогам-організаторам, вчителям, учням, методистам

Міністерство освіти і науки України та Офіс Ради Європи в Україні оголошують Всеукраїнський конкурс відеопроектів з подолання всіх форм насильства щодо дітей та просування прав людини і демократичного громадянства.

Конкурс був ініційований лідерами учнівського самоврядування на Всеукраїнському форумі представників органів учнівського самоврядування загальноосвітніх навчальних закладів України «Майбутнє без насилля», який проходив у березні 2014 року.

До участі запрошуються учні (вихованці) загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів, а також представників органів учнівського самоврядування всіх рівнів.

Конкурс є відкритим і проводиться за двома темами: «Подолання всіх форм насильства щодо дітей» та «Просування прав людини і демократичного громадянства»

Детальні інформація та реєстрація учасників05.02.2015

Керівникам навчальних закладів, педагогам, учням, батькам

Всеукраїнський родинний конкурс «Книга пам’яті мого роду» приурочений до 70-річчя Перемоги у Великій Вітчизняній війні. У конкурсі можуть взяти участь діти 6-11 та 12-16 років.

Головна мета його проведення – виховання шанобливого ставлення до пам’яті про Перемогу і ветеранів Великої Вітчизняної війни, збереження і усвідомлення знань про історію свого роду, своїх предків, виховання на цій основі поваги до старших поколінь та їх вкладу в відстоювання незалежності України.

Конкурс проводиться в двох номінаціях: сімейні книги пам’яті та видеокниги.

Учасники конкурсу разом з батьками можуть підготувати книгу пам’яті свого роду, яка повинна бути добре оформленим, містити сімейні історії або розповіді про представників родини, які брали участь у Великій Вітчизняній війні – на фронті, в тилу, в партизанських загонах, у підпіллі, були вивезені в Німеччину.

Книга пам’яті в паперовому вигляді повинна бути виконана на аркушах формату А4 за допомогою різних технік, з використанням будь-яких матеріалів. Видеокнига – тривалістю не більше 5 хв., з використанням фотоматеріалів і спогадів.

Конкурсні роботи необхідно надсилати на адресу Харківської обласної бібліотеки для дітей:Харків-61002, вул. Артема, 43. Останній термін подачі робіт - 17 квітня (за поштовим штемпелем). З усіх організаційних питань необхідно звертатися в Харківську обласну бібліотеку для дітей за тел.: 700-42-19.05.02.2015

Керівникам навчальних закладів, учителям, учням

Туристичне агентство «Горячие Туры Квадрат», в межах благодійної акції збору коштів для надання допомоги пораненим в АТО, розпочинає Конкурс дитячого малюнка «Зігрій серце бійця!»
Якщо тобі від 3 до 16 років і ти хоч трошки вмієш малювати і бажаєш надіслати частинку свого тепла тим людям, які захищають нашу Батьківщину, тоді цей Конкурс саме для тебе!
Д
ля участі у конкурсі необхідно:
1. Намалювати яскравий малюнок на тему «Зігрій серце бійця!»
2. Надіслати його за адресою 03148, м. Київ, вул. Гната Юри, буд. 20, оф.25 “Горячие Туры Квадрат” або завантажити відсканований чи сфотографований малюнок до групи в Контакті та у Фейсбуці в альбом «Я зігріваю серце бійця!», або відправити на електронну пошту: info@ht.kiev.ua
3. Оригінал зображення потрібно обов’язково зберегти, тому що пізніше він буде переданий в руки бійців, які проходять реабілітацію в місцевому госпіталі.
4. Обов’язково вкажіть інформацію для зворотного зв’язку!26.01.2015

Керівникам навчальних закладів, заступникам директорів з виховної роботи, педагогам-організаторам, учителям, учням

Запрошуємо учнів 7-9 класів до участі в міському інтелектуальному квесті «Героям слава!», що пройде протягом лютого-березня 2015 року, присвяченому святкуванню 70-ї річниці Перемоги.

Квест складається з 3 частин:

  • відвідування експозиції музею «Підпільно-партизанський рух на Миколаївщині в роки Великої Вітчизняної війни.1941-1944рр.»(лютий);
  • екскурсії по місцях героїчної боротьби миколаївців; 
  • інтелектуальна гра (14 березня 2015).

Заявку на участь просимо надати до 1 лютого 2015 року до відділу виховної роботи управління освіти.

Положення та заявка18.12.2014

Керівникам навчальних закладів, учителям української мови, історії, методистам

У 2014-2015 н.р. Всеукраїнський конкурс учнівської творчості, що проходить під гаслом «Об’єднаймося ж, брати мої!» та присвячений Шевченківським дням, проводиться з 01 листопада 2014 року до 25 лютого 2015 року.

До розгляду у конкурсі приймаються роботи на тему: «Ми є. Були. І будем ми! Й Вітчизна наша з нами» (І. Багряний) у номінаціях «Література» та «Історія України і державотворення», які раніше не подавалися до участі в інших наукових і творчих конкурсах регіонального та державного рівнів.

Докладніше

Лист ІІТЗО МОН України від 31.10.2014 № 14.1/10-3490 "Про проведення ХІV Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості"

Наказ департаменту освіти, науки та молоді облдержадміністрації від 11.12.2014 № 788 " Про проведення І, ІІ та ІІІ етапів ІVВсеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням, у 2014/2015 навчальному році"05.12.2014

Керівникам навчальних закладів, учням, методистам

Запрошуємо учнів до участі у Міжнародному літературно-мистецький конкурс “Життя – Тобі…”.Організатори конкурсу переконані, що доленосні події 2014 року в Україні, які сколихнули все людство, торкнулися і глибин серця кожної людини. Україна дорого заплатила за прозріння, за можливість стати іншою – Небесна Сотня склала для нас усіх свою чисту жертву. А сьогодні ціною тисяч життів наших земляків, знайомих, родичів, друзів Україна відстоює право кожного з нас жити, вчитися і будувати заможну щасливу Державу.

Історики, письменники, науковці напишуть згодом про повсталий український дух. Запрошуємо й молодь нашого міста поділитися своїми думками й переживаннями. Дуже важливо почути й зрозуміти кожного. Голос учасників конкурсу допоможе всім утвердитися у правильності обраного шляху, додасть впевненості і сили тим, хто на Сході виборює наше щасливе майбутнє.

Вік учасників – 7-17 років. Журі буде оцінювати роботи у трьох вікових групах:– 7-10років, 11-14 років та 15-17 років.

На конкурс подаються авторські роботи українською мовою або російською, які висвітлюють головну тему конкурсу в будь-якому напрямі – політ фантазії необмежений. А саме:

  1. Прозові твори (розповідь, спогад, нарис, казка, оповідання) обсягом від 3 до 25 сторінок А-4.
  2. Віршовані твори (поезія, поема) без зазначення обсягу.
  3. Малюнки

Кінцевий термін подачі робіт – 25 лютого 2015 року

Прийом робіт за адресою: МІОК, вул. С.Бандери, 32 Д, м. Львів, 79013, Україна
та на електронну адресу: iieс@miok.lviv.ua з позначкою «На конкурс «Життя –Тобі»».

Більше про Конкурс «Життя - Тобі…»:

Завантажити умови Конкурсу

- Завантажити реєстраційна картка08.11.2014

Керівникам навчальних закладів, педагогам, учням

Міжнародний благодійний фонд «Україна 3000» запрошує учнів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів до участі в Восьмому Всеукраїнському конкурсі благодійних проектів «Добро починається з тебе».

На конкурс приймаються благодійні проекти за трьома тематичними напрямками: соціальні; екологічні; культурологічні.

Для участі у конкурсі приймаються благодійні проекти, які були реалізовані (повністю або частково) з 1 січня 2014 року по 15 січня 2015 року. Також у конкурсі можуть брати участь постійнодіючі та довготривалі благодійні проекти.

Кінцевий термін подачі матеріалів для участі в конкурсі – 25 січня 2015 року.

Консультації за телефоном: (063) 422-39-82, e-mail: dobrokonkurs@gmail.com.

Додатково:

Лист НАПНУ від 15 жовтня 2014 р. № 01-02/535

Оголошення про конкурс для розміщення в інформаційному куточку

Умови участі в конкурсі

Форма для заповнення №1 «Реєстраційна картка благодійного проекту»

Форма для заповнення №2 «Інформація про реалізацію благодійного проекту»

Детальна інформація та приклади проектів04.11.2014

Керівникам навчальних закладів, педагогам, учням, батькам

З 15 жовтня 2014 року стартувала всеукраїнська акція для шкіл - "Спортивні рекорди", ініціатором якої став ЮніорБанк. Взяти участь в акції може будь-яка школа нашого міста. 
Як взяти участь в акції?
Крок 1. Зареєструйте до 15.12.2014 школу на сторінці акції www.classfuture.pb.ua
Крок 2. Безкоштовно оформить Картки ЮНІОРА учням школи.
Крок 3. Слідкуйте за рейтингом шкіл на сторінці акції www.classfuture.pb.ua. В акції одержать перемогу школи, у яких оформлено найбільшу кількість карток.
Які призи отримають переможці акції?
1 місце – обладнання інтерактивного класу школи (інтерактивна дошка ZnayBoard, робоче місце вчителя ZnayBook, система керування класом Mythware, роутер, проектор, 15 планшетів ZnayPad).
2 місце – 15 планшетів ZnayPad для комп’ютерного класу школи.
3 місце – 15 планшетів ZnayPad для комп’ютерного класу школи.
Підсумки акції буде підбито до 22 грудня 2014 р. Партнер акції ТОВ «Електронні освітні системи» доставить і встановить обладнання школам протягом 30 днів з моменту оголошення переможців. На сьогодні реальні шанси посісти призове місце має Миколаївська загальноосвітня школа №7!
Контакти прес-офісу ПриватБанку в Миколаєві: (066) 765 78 56, e-mail: pressni@privatbank.ua (Чуб Світлана)

Додаткова інформація про конкурс28.10.2014

Керівникам навчальних закладів, учителям, учням, методистам

Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Серце до серця» спільно з Посольством Литовської Республіки в Україні проводять ІІ Всеукраїнський конкурс есе «Я – європеєць». Конкурс проводитиметься у жовтні-грудні 2014 року серед учнів 8-11 класів загальноосвітніх та вихованців позашкільних навчальних закладів України.

Переможці Всеукраїнського конкурсу нагороджуватимуться в Посольстві Литви в Україні дипломами і цінними подарунками. За рішенням журі Конкурсу автори кращих робіт, за можливості, будуть запрошені до участі у міжнародній поїздці до Литовської Республіки в рамках культурного обміну.

Учні, які бажають узяти участь у Конкурсі, мають надіслати творчі роботи до МОІППО, кабінет № 23 (лабораторія методики суспільствознавчих дисциплін) до 12 листопада 2014 року.

Положення про конкурс

Лист МОІППО від 28.10.2014 №1066/15-2323.10.2014/26.09.2014                                            ОНОВЛЕНО!!!

Керівникам навчальних закладів, учням, учителям української мови, методистам

У 2014/2015 навчальному році відбудеться V Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка . Конкурс проводиться для учнів 5-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів у чотири етапи (з жовтня по березень).

Відкриття Конкурсу в усіх навчальних закладах України відбудеться 9 жовтня 2014 року.

Завдання для першого етапу конкурсу готуються навчальними закладами, в яких він проходить, для другого та третього етапу – інститутами післядипломної педагогічної освіти. Творчі роботи можуть передбачати теми, пов’язані, зокрема з культурою, мораллю, духовними цінностями українського народу, які сприяють об’єднанню, формують почуття патріотизму, оптимізму й віри в щасливе майбуття Української держави, про яку мріяв і писав у своїх творах Шевченко.

Лист міністерства від 26.09.2014 №1/9-493

Лист МОІППО від 21.10.2014 №1132-15-2423.10.2014

Керівникам навчальних закладів, учителям української мови та літератури, учням, методистам

Запрошуємо учнів до участі в ХV Міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика, відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 01.10.2014 № 1/9-506 та Ліги українських меценатів від 06.10.2014 № 11 розпочинається з 9 листопада 2014 року.

"Про проведення ХV Міжнародний конкурс з  української мови імені Петра Яцика" лист МОНУ від 01.10.2014 № 1/9-506

Лист МОІППО від 21.10.2014 №1132-15-24 "Про проведення ХV Міжнародний конкурс з  української мови імені Петра Яцика"10.10.2014

Керівникам навчальних закладів, педагогам, учням

Український інститут національної пам’яті спільно з Міжнародним благодійним фондом національної пам’яті України за підтримки Київського міського будинку вчителя у грудні 2014 р. – січні 2015 р. проводить Всеукраїнський конкурс мультимедійних проектів «Врятувати від забуття». Тема конкурсу – «Боротьба за Українську державність: сімейні історії українців».

До участі в заході запрошуються учні позашкільних і загальноосвітніх навчальних закладів.

Для участі в конкурсі необхідно до 1 грудня ц.р. надіслати організаторам мультимедійні проекти та анкети учасників на електронну адресу: akl@memory.gov.ua. Конкурсне журі визначить кращі проекти, автори яких братимуть участь у їх презентації, яка відбудеться у січні 2015 року у м. Київ.

Питання й уточнення щодо умов конкурсу надсилати за адресою: akl@memory.gov.ua та за телефоном: (067) 164-74-55 (контактна особа – Віталій Скальський)

Умови конкурсу та вимоги до конкурсних робіт 17.04.2014

Керівникам навчальних закладів, педагогам, учням

Міністерство освіти і науки України інформує, що з 16 до 18 травня 2014 року у м. Києві відбудеться ХІІ Міжнародний фестиваль-конкурс дитячо-юнацької журналістики «Прес-весна на дніпрових схилах».

У плані Фестивалю:

Ділова програма: газетний і фото вернісажі, презентація делегацій, журналістський марафон, робота віталень, дискусійних класів, майстер-класи, засідання молодіжного прес-клубу, соціально-значимі акції та проекти.

Культурна програма: екскурсійна прогулянка по Києву, прогулянка та дискотека на пароплаві по Дніпру, вечірка у столичному арт-клубі, журналістський уікенд у зеленому осередку Києва та тематичні вечірки, дискотеки, молодіжні акції.

Всім бажаючим стати учасником Фестивалю необхідно до 20.04.2014 р., надіслати заявку на е-mail: press-vesna@ukr.net, Skype: kapa_adamovna або на поштову адресу фестивалю: Україна, Київ–10, вул. Івана Мазепи, 13, оф. 246-250, ІНФОРМАЦІЙНО-ТВОРЧЕ АГЕНТСТВО «ЮН-ПРЕС» КПДЮ,  т/ф.: (044)280-92-91.21.03.2014

Керівникам навчальних закладів, педагогам, учням

           Запрошуємо до участі у Всеукраїнському турнірі юних інтелектуалів «Обніміться, брати мої», присвячений 200-річчю від дня народження Т. Г. Шевченка.

         Реєстрація учасників відбувається самостійно на сайті конкурсу. Вікові обмеження відсутні, ЗНЗ можуть реєструвати збірні команди. Реєстрація для участі в турнірі триватиме з 09.03.2014 до 28.03.2014.

             Інформацію щодо зареєстрованих команд вашого закладу необхідно надати до МОІППО не пізніше 24 березня 2014 року, зазначивши назву навчального закладу, кількісний склад команди, прізвище та ім'я капітана команди та відповідального від навчального закладу.

Детальніше:

Положення про конкурс

Реєстрація

Лист МОІППО від 11.03.2014 №269/15-0911.03.2014
Керівникам навчальних закладів, педагогам, учням, батькам

З 11 березня до 11 травня 2014 року благодійна організація «Фонд братів Кличків» проводить Всеукраїнський конкурс на участь у літньому таборі «Майстерня Успіху», метою якого є виявлення та підтримка обдарованих дітей, створення належних умов для їх творчого розвитку, популяризація здорового способу життя.

До участі в заході запрошуються учні загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів від 12 до 14 років включно.

Для участі в конкурсі необхідно заповнити анкету на промо-сторінці проекту. Експертна рада конкурсу до 19 травня відбере 600 претендентів на участь у літньому таборі «Майстерня Успіху». З кожним із претендентів 20-29 травня буде проведено співбесіду в телефонному режимі чи за допомогою Skype-дзвінка. Під час інтерв’ю експерт поставить учаснику конкурсу 6-9 запитань щодо умотивованості, захоплення, хобі та особистих досягнень. За результатами співбесіди  визначаться 300 учасників табору, список яких буде оприлюднено 30 травня на сайті KlitschkoFoundation.org та на промо-сторінці «Школи Успіху».

Детальніше про умови участі в конкурсі
18.02.2014
Керівникам навчальних закладів, учителям російської мови, учням, методистам

Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти повідомляє, що в рамках реалізації плану Року електронної дидактики «Мистецтво навчати» (наказ ДОНМС № 884 від 09.10.2013) з 10 лютого по 31 березня 2014 року кафедра філософії та суспільно-гуманітарних дисциплін спільно з кафедрою інформатики та інформаційних технологій в освіті ЗОІППО проводить Всеукраїнський веб-квест «К сокровищам родного слова».

До участі у веб-квесті запрошуються учні 7-11 класів Запорізької області та інших областей України. На переможців веб-квесту чекають дипломи та подарунки.18.02.2014
Керівникам навчальних закладів, педагогам, учням

У рамках проведення Місяця безпечного Інтернету «Майкрософт Україна» за підтримки Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки України оголошують Всеукраїнський конкурс «Твій крок до безпечного Інтернету».  Метою Конкурсу є популяризація серед учнівської молоді безпечних форм поведінки в мережі Інтернет.  

До участі у конкурсі запрошуються команди-представники загальноосвітніх навчальних закладів України. Кожна команда має складатися з вчителя та 3-5 учнів 5-11 класів однієї школи. Кількість команд від школи необмежена. Для участі у конкурсі необхідно в термін до 12 березня 2014 року зареєструватись вчителю, як повнолітньому представнику команди на сторінці конкурсу.

Конкурсні роботи подаються у вигляді творчих робіт (презентація, відео, вірш, пісня, колаж, малюнок, тощо), які розкривають бачення учня безпечних умов користування Інтернетом в навчальному закладі. Кожна робота має описати один (або декілька) ризиків в мережі Інтернет та конкретні поради щодо їх уникнення. Конкурсна робота має бути командною.

За результатами конкурсу буде визначено три команди-переможці. Переможці отримують призи від організаторів конкурсу та партнера.

Правила проведення конкурсу

Сторінка реєстрації

Веб-сайт конкурсу12.02.2014
Керівникам навчальних закладів, педагогам, учням, методистам
         Пропонуємо ознайомитися з новими творчими конкурсами, в яких можуть взяти участь учні загальноосвітніх навчальних закладів:

- заочний обласний конкурс анімаційних фільмів;

- обласний конкурс "Моральний вчинок";

- конкурс читців творів Тараса Шевченка;

- обласний етап Всеукраїнського турніру юних істориків

         Просимо довести інформацію до відома школярів, учителів. класних керівників


25.01.2014
Керівникам навчальних закладів, педагогам, учням

У місті Южноукраїнську Миколаївської області з 2014 року започатковується щорічний  Міжрегіональний чемпіонат по спідкубінгу. Подія присвячена 40- річчю з моменту винаходу головоломки кубік Рубіка. Сподіваємось що запровадження даного Заходу сприятиме профілактиці ігроманії, негативних звичок, формуванню таких позитивних якостей,  як цілеспрямованість, наполегливість, воля до перемоги тощо. Запрошуємо усіх  бажаючих взяти участь. І Міжрегіональний чемпіонат по спідкубінгу відбудеться 21 березня 2014 р.

Місце проведення: Южноукраїнська загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів  №4  (пр.Леніна,16,  тел.: (05136)  5-12-84,  директор – Карнаухова Марина Борисівна, моб.тел.:067-518-89-07).

Координатор Чемпіонату від управління освіти Южноукраїнської міської ради Кравченко Наталя Василівна, моб.тел.: (067)399-88-71, роб.тел.:(05136)2-26-08.

Правила проведення Чемпіонату + заявка


23.01.2014
Керівникам навчальних закладів, учителям, методистам

Наказом департаменту освіти, науки та молоді Миколаївської облдержадміністрації від 23.01.2014 №32 змінено термін проведення ІІІ (обласний) етапу Всеукраїнської олімпіади, а саме:

-  фізичної культури – 1 лютого 2014 року;

- іноземної мови (англійської, французької, німецької, іспанської) – 22–23 лютого 2014 року;

-  біології – 22 лютого 2014 року;

- світової літератури – 23 лютого 2014 року

Наказ департаменту освіти, науки та молоді Миколаївської облдержадміністрації від 23.01.2014 №32

Додатково

Про порядок проведення ІІІ етапу олімпіади з математики

Про порядок проведення ІІІ етапу олімпіади з фізичної культури

Програма проведення ІІІ етапу олімпіади з  іноземних мов

Програма проведення ІІІ етапу олімпіади з біології

Програма проведення ІІІ епату олімпіади з фіз-ри


28.12.2013
Керівникам навчальних закладів, класним керівникам, учням

Ось уже четвертий рік Національна експертна комісія України з питань захисту суспільної моралі за підтримкою Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки України, а тепер – і Київського університету ім. Бориса Грінченка закликає школярів і студентів розповісти про свої добрі справи, ставши учасниками Всеукраїнського конкурсу «Моральний вчинок».

Цього року добродійники скористаються новим Положенням про проведення Конкурсу. Воно розширює тематичний вибір учасників, зменшує навантаження під час підготовки творчих звітів, а головне – дає змогу провести Конкурс поетапно. Відтак навіть у найвіддаленіших селах і містечках будуть знати про добрі справи дітей, адже тепер і там пройдуть святкові заходи з привітання переможців, а в школах і сільських клубах відбудуться виставки учасників Конкурсу. Поділитися приємним завжди радісно!

На запитання щодо  Всеукраїнського конкурсу «Моральний вчинок» можна отримати відповідьза електронною адресою egorova_nek@ukr.net та телефонами (067)596-86-86 або (044) 4861684 (Єгорова Ірина Олексіївна – координатор Конкурсу).

Додатково:

Нове Положення про конкурс

Конкурс у запитаннях і відповідях
19.10.2013
Керівникам навчальних закладів, учителям інформатики, учням
Міжнародний конкурс з інформатики та комп'ютерної грамотності «Бобер - 2013» відбудеться 10 листопада (для учнів 6-11 класів) та 11 листопада (для учнів 2-5 класів).
У Конкурсі можуть брати участь усі бажаючі учні 4-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів усіх форм власності. Конкурс проводиться в чотирьох вікових групах: БОБРЕНЯТКО - для учнів 4-5 класів; БОБРЕНЯ - для учнів 6-7 класів; БОБРИК - для учнів 8-9 класів; БОБЕР -для учнів 10-11 класів загальноосвітніх шкіл. Конкурс у загальноосвітніх навчальних закладах проводять учителі інформатики школи (шкільні координатори).
Для участі в Конкурсі учень повинен зареєструватися в координатора у своєму загальноосвітньому навчальному закладі або в регіонального координатора в іншій установі освіти, де буде проводитися Конкурс.

Для участі в Конкурсі учень повинен зареєструватися в координатора у своєму загальноосвітньому навчальному закладі або в регіонального координатора в іншій установі освіти, де буде проводитися Конкурс. Координатор заповнює заявку на участь у Конкурсі та надсилає ЇЇ на адресу оргкомітету разом із копією переказу благочинної пожертви на організацію Міжнародного конкурсу «Бобер — 2013» не пізніше 28 жовтня 2013 року.

Районним (шкільним) координаторам заявки та копії квитанцій про оплату від шкіл висилати за адресою: Конкурс «Бобер», Львівський фізико-математичний ліцей, вул. Караджича, 29, м.,Львів, 79054 та в електронному вигляді за адресою: bober@lpml.com.ua.Копії документів направляти за адресами: olgazg@yandex.ru, mailbox09@meta.ua, galgap@yandex.ru.

Див. додатково
ВІТАЄМО
переможців відбірковий  етап профорієнтаційного конкурсу «Ерудити професій»:

І місце - СЗОШ №22, ЗОШ №20, 43, 60

ІІ місці - юридичний ліцей, гімназії №4, 41, ЗОШ №51

ІІІ місце - ЗОШ №19, 46, 61, 42, економічний ліцей №1!
20.05.2013
Керівникам навчальних закладів, учням, батькам

Благодійна організація «Фонд братів Кличків» у рамках реалізації благодійного освітнього проекту «Школа Успіху» проводить конкурс для відбору цілеспрямованих, соціально-активних і талановитих школярів.

150 переможців конкурсу стануть учасниками літнього табору "Школа успіху", який проходитиме з 18 липня до 1_серпня ц.р. за адресою: Київська область, м. Буча, вул. Артема, 48, оздоровчий табір "Джерело".

У конкурсі можуть брати участь діти віком від 12 до 14 років.

Для того, щоб взяти участь у конкурсі, необхідно заповнити в електронному вигляді анкету з 22 квітня до 26 травня 2013 року включно. До он-лайн анкети потрібно додати фото, відео, аудіо або текстові матеріали, які демонструють талант конкурсанта. Текстові файли мають бути у форматі «.doc» або «.docx». Фото – у форматі «.jpg» або «.pdf», розмір кожного файлу не повинен перевищувати 5 Мбайт.

Детальніше:

Умови конкурсу

Он-лайн анкета для участі в конкурсі18.05.2013
Керівникам навчальних закладів, учителям української мови, історії, учням 11-х класів

У квітні 2013 року проходив он-лайн Турнір юних інтелектуалів «Знай українське!». Інформація про його проведення та детальні умови участі було розміщено на нашому сайті.

Участь у конкурсі взяли вихованці ЗОШ №1, 3, 19, 45, гімназій №2, 4, Першої української гімназії ім. М. Аркаса, морського ліцею ім. проф. М. Александрова, ліцею «Педагог», муніципального колегіуму.

За підсумками заочного етапу найбільшу кількість балів серед 626 команд, учасників Турніру, зі всієї України набрала команда Миколаївської гімназії №2 (1548 балів). До 100 найкращих ввійшли команди морського ліцею (1285 балів і 36 місце в рейтингу), муніципального колегіуму (1248 балів і 49 місце в рейтингу), Першої української гімназії (1200 балів, 67 місце в рейтингу).

У фіналі конкурсу, який відбувся 18 квітня переможцем в особистому заліку стала учениця Миколаївського морського ліцею Бернацька Юлія, яка набрала 54 бали й отримала планшет Samsung Galaxy Tab2 7"

Дякуємо керівникам і педагогам зазначених закладів за створення системи роботи щодо підготовки учнів до ЗНО.


23.04.2013
Керівникам навчальних закладів, педагогам

З метою якісної організації та проведення творчих конкурсів та інтелектуальних змагань, їх унормування відповідно до законодавства України, раціонального використання навчального та робочого часу, забезпечення змістовного дозвілля учнівської та студентської молоді Міністерством освіти і науки України надісилано для практичного використання та врахування в роботі перелік творчих конкурсів та інтелектуальних змагань, що розміщено в розділі «Всеукраїнські конкурси. Конкурси для учнів».

У листі Міністерства від 08.04.2013 №1/9-262 зазначено, що участь учасників навчально-виховного процесу в творчих конкурсах та інтелектуальних змаганнях здійснюється на добровільній основі.

Нагадується, що відповідно до статті 51 Закону України «Про освіту» заборонено відволікання учасників навчально-виховного процесу за рахунок навчального часу на здійснення заходів, не пов'язаних з  процесом  навчання, крім випадків, передбачених рішенням Кабінету Міністрів України.

Звертається увага, що при рейтинговому оцінюванні діяльності навчальних закладів (крім позашкільних) до уваги беруться лише показники проведених творчих конкурсів або інтелектуальних змагань, які запроваджені на підставі нормативно-правових актів Президента України та Кабінету Міністрів України.06.04.2013
Керівникам навчальних закладів, педагогам, учням

Запрошуємо збірні команди загальноосвітніх шкіл до участі у турнірі "Знай українське”, що проходитиме в Інтернеті в режимі он-лайн.

До складу команд входять 14, як правило, цьогорічних випусників школи.

Турнір складається із заочного та очного етапів. Заочний тур пройде 17, 18, 19 квітня 2013 року. Очний тур – в травні. Реєстрація для участі у Турнірі проводиться через мережу Інтернет на сайті www.test-on-line.com/intelect, починаючи з 03 квітня 2013 р.

Турнір складається з тестувань в режимі он-лайн з української літератури, історії України та загальної навчальної компетентності. Зміст тестових завдань турніру не виходить за рамки програм ЗНО з української мови і літератури, історії України, математики. Таким чином, турнір надасть майбутнім абітурієнтам ще одну можливість ефективної підготовки до ЗНО-2013.

Команда-преможець фінального етапу виграє для своєї школи повнокомплектний мультимедійний клас. Три кращі учасники в особистому заліку (не обов’язково з команди-переможця!) отримають інтернет-планшети.

Просимо довести інформацію до учнів закладу.

Детальніше:

Умови проведення турніру

Реєстрація учасників06.04.2013
Керівникам навчальних закладів, педагогам, учням

Запрошуємо учнів загальноосвітніх та вихованців позашкільних навчальних закладів до участі у Всеукраїнській виставці-конкурсі дитячого малюнка "Я хочу жити в якісному світі", регіональний етап якої проходить з 15 квітня до 1 вересня 2013 року.

Участь у виставці-конкурсі можуть брати діти таких вікових категорій:

- 1 категорія: 5 - 8 років;

- 2 категорія: 9 - 12 років;

- 3 категорія: 13 - 17 років.

Конкурсні роботи учасники (будь-які вікові категорії) виконують за номінаціями:

- "Я пізнаю якісну продукцію";

- "Ми – архітектори якісного світу”

- "Кращий плакат на споживчу тематику”.

Додаткова інформація за адресою: 54010, м. Миколаїв, проспект Леніна, 11, тел. (0512) 34 60 27, e-mail: infosite@ncsms.com.ua.

Детальніше:

Лист Державного підприємства «Миколаївський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» від 07.03.2013 №17/26-433 «Щодо залучення навчальних закладів до участі в конкурсі»01.04.2013
Керівникам навчальних закладів, педагогам, учням

Запрошуємо учнів 7-10 класів загальноосвітніх навчальних закладів і вихованців позашкільних навчальних закладів відповідного віку взяти участь у Всеукраїнському інтерактивному конкурсі «МАН-Юніор Дослідник».

Конкурс проводиться у два етапи: І етап – заочний (до 15 квітня ц.р. – реєстрація учасників і розміщення презентацій і тез доповідей на сайті конкурсу; з 15 до 30 квітня – відкрите рейтингове оцінювання проектів), ІІ етап – захист проекту в онлайн-режимі за допомогою мережі Інтернет або очно на базі територіальних відділень Малої академії наук України.

Для участі в І етапі заходу необхідно до 10 квітня 2013 року надіслати заявку за встановленою формою, проект, оформлений у форматі презентації в середовищі Power Point, та тези творчої роботи на електронну адресу junior.konkurs@gmail.com, iator@mail.ru або на компакт-диску на поштову адресу організаційного комітету: 69002, м. Запоріжжя, вул. Залізнична, 11, Запорізький технічний ліцей.

Детальна інформація  – за телефонами: 0 (44) 289-82-07, 0 (97) 234-50-94; е-mail: junior.konkurs@gmail.com

Додатково:27.03.2013
Керівникам загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів, педагогам, учням

Запрошуємо учнів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів до участі в міському етапі обласного заочного  конкурсу на кращий відеофільм.

Конкурс відбувається за такими номінаціями:

-  документальний публіцистичний фільм;
-  ігровий фільм серіал;
-  науково-популярний фільм;
-  анімаційний фільм;
-  навчальний фільм;
-  фільм про розвиток технічної творчості в Україні.

Роботи на Конкурс надаються до 12 квітня 2013 року на адресу: міська станція юних техніків, вул. Шкільна, 5, тел. 21-30-64.

До робіт необхідно додати заявку встановленого зразка.

Наказ  про проведення конкурсу, умови участі, зразок заявки й паспорту (наказ від 11.03.2013 №129) розміщено в розділі «Нормативне забезпечення. 2012-2013 н.р.»26.03.2013/20.03.2013                                                  ОНОВЛЕНО!!!
Керівникам навчальних закладів, учителям початкових класів

Відповідно до наказу управління освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації від 18.03.2013 №218 обласні предметні олімпіади серед учнів початкових класів у 2012-2013 н.р. будть проведені у три етапи:

І етап - шкільний - з 21 березня по 05 квітня 2013 року.

ІІ етап - міський - з 06 квітня по 21 квітня 2013 року з таких предметів:

- 06.04.2013 - з англійської мови (4 клас) в Миколаївській загальноосвітній школі №22 (вул. Робоча,8);

- 07.04.2013 – з німецької мови (4 клас) в Миколаївській загальноосвітній школі  № 25 (вул. Защука, 2-А);

- 07.04.2013 - з російської мови (4 клас) в Миколаївській загальноосвітній школі  № 25 (вул. Защука, 2-А);

- 13.04.2013 - з української мови (3-4 класи) в Миколаївській загальноосвітній школі №52 (вул. Крилова,47);

- 14.04.2013 – з математики (3-4 класи) в Миколаївській загальноосвітній школі  №53 (вул. Потьомкінська, 154);

- 21.04.2013 – з курсу «Я і Україна» (4 клас) в Миколаївській загальноосвітній школі  №15(вул. Потьомкінська, 22);

ІІІ етап - обласний - 27 квітня 2013 року буде проведено серед учнів четвертих класів із таких дисциплін: українська мова, математика, курс «Я і Україна».

Наказ управління освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації від 18.03.2013 №218

Список оргкомітету та членів журі

Наказ управління освіти Миколаївської міської ради від 19.03.2013 №147 "Про проведення міського етапу обласних предметних олімпіад серед учнів початкових класів у 2012-2013 н.р."20.03.2013
Керівникам навчальних закладів, педагогам

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту повідомляє, що з метою популяризації споживчої освіти серед учнівської молоді Благодійною організацією «Центр споживчих ініціатив» буде проведено V-й конкурс для школярів: 12-17 років (7-11 класи) - «Молодь тестує якість».

Конкурс триватиме з 20 березня по 20 лютого 2013 року.

Лист МОНмолодьспорт від 15.03.2013 №1/9-154

Правила проведення конкурсу13.02.2013
Керівникам навчальних закладів, педагогам, методистам, учням

«Майкрософт Україна» та Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України в рамках проведення Дня безпечного Інтернету оголошують Всеукраїнський конкурс «Мій безпечний клас».

До участі в конкурсі запрошуються учні 5-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів України.

За результатами конкурсу буде визначено по три переможці у кожній з двох категорій: 5-8 класи та 9-11 класи. Переможці отримують призи від організаторів конкурсу та партнерів: ноутбуки, мобільні телефони тощо.

Конкурсі роботи подаються у вигляді творчих робіт, які розкривають бачення учня в створенні безпечних умов користування Інтернетом в навчальному закладі. Кожна робота має описати один (або декілька) ризиків в мережі Інтернет та конкретні поради щодо їх уникнення. Конкурсні роботи подаються у вигляді творчих робіт як презентація, відео, вірш, пісня, колаж, малюнок, тощо. Заохочується використання програмних продуктів Microsoft: PowerPoint, Windows Movie Maker, AutoCollage, Songsmith, Photosynth тощо. Загальна тривалість перегляду кожної роботи має бути не більшою 5 хвилин.

Конкурсні роботи будуть прийматися з 12 лютого до 5 березня 2013 року.

Додатково:

Положення про конкурс

Реєстрація
Ми в соцмережах
       
Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2015