Меню сайтуВихід

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Користувачі на сайті:


Головна » 2014 » Травень » 7 » Міністр освіти і науки України просить убезпечити участь учнівської молоді та педагогічних працівників у масових заходах 9 травня
11:35
Міністр освіти і науки України просить убезпечити участь учнівської молоді та педагогічних працівників у масових заходах 9 травня

07.05.2014

Керівникам навчальних закладів

До Міністерства звертаються батьки, вчителі, громадські організації щодо ухвалення окремими місцевими органами державної влади та місцевого самоуправління рішень про проведення масових заходів з нагоди Дня Перемоги та участі в них учнів, студентів та працівників освіти.

Зважаючи на складну суспільно-політичну ситуацію в ряді регіонів країни, участь учнівської і студентської молоді, педагогічних працівників у масових заходах 9 травня становитиме загрозу їх життю й здоров’ю.

У зв’язку з цим Міністр освіти і науки України звернувся до обласних, Київської міської державних адміністрацій (лист від 06.05.2014 р. № 1/9-236) з проханням вжити всіх належних заходів, спрямованих на убезпечення учнівської і студентської молоді, освітян від участі в ризикованих заходах

Крім того, Сергій Квіт звернувся до місцевих органів управління освітою та керівників навчальних закладів (лист від 06.05.2014 р. № 1/9-237) з вимогою вжити всіх вичерпних заходів щодо недопущення використання матеріально-технічної бази навчальних закладів для проведення зібрань, вивчення громадської думки, постійного чи тимчасового перебування сторонніх осіб, передвиборчої агітації, інших заходів, що суперечать законодавству України. 

До Міністерства звертаються учителі, керівники навчальних закладів, батьки, представники громадськості щодо можливості використання матеріально-технічної бази навчальних закладів для заходів, не пов’язаних з навчально-виховним процесом.

Нагадуємо, що відповідно до частини п’ятої статті 63 Закону України «Про освіту» об’єкти освіти, що фінансуються з бюджету, не підлягають використанню не за призначенням.

Додатково:

Лист МОНУ від 30.04.2014 р. №1/9-231 "Про неприпустимість примусового залучення педагогічних працівників до участі у політичних акціях"


Категорія: Новини | Переглядів: 1079 | Додав: kolinko

Ми в соцмережах
       
 ОСВІТНЯ КАРТА МІСТА
(САЙТИ ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ МІСТА) 
Освітня карта міста
Офіційні сайти


 Профспілка працівників освіти і науки

Інформаційні сайти
Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license