Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0


Головна » 2013 » Жовтень » 19 » Міжнародний конкурс з інформатики та комп'ютерної грамотності «Бобер -2013»
21:10
Міжнародний конкурс з інформатики та комп'ютерної грамотності «Бобер -2013»
19.10.2013
Керівникам навчальних закладів, учителям інформатики, учням
Міжнародний конкурс з інформатики та комп'ютерної грамотності «Бобер - 2013» відбудеться 10 листопада (для учнів 6-11 класів) та 11 листопада (для учнів 2-5 класів).
У Конкурсі можуть брати участь усі бажаючі учні 4-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів усіх форм власності. Конкурс проводиться в чотирьох вікових групах: БОБРЕНЯТКО - для учнів 4-5 класів; БОБРЕНЯ - для учнів 6-7 класів; БОБРИК - для учнів 8-9 класів; БОБЕР -для учнів 10-11 класів загальноосвітніх шкіл. Конкурс у загальноосвітніх навчальних закладах проводять учителі інформатики школи (шкільні координатори).
Для участі в Конкурсі учень повинен зареєструватися в координатора у своєму загальноосвітньому навчальному закладі або в регіонального координатора в іншій установі освіти, де буде проводитися Конкурс.

Для участі в Конкурсі учень повинен зареєструватися в координатора у своєму загальноосвітньому навчальному закладі або в регіонального координатора в іншій установі освіти, де буде проводитися Конкурс. Координатор заповнює заявку на участь у Конкурсі та надсилає ЇЇ на адресу оргкомітету разом із копією переказу благочинної пожертви на організацію Міжнародного конкурсу «Бобер — 2013» не пізніше 28 жовтня 2013 року.

Районним (шкільним) координаторам заявки та копії квитанцій про оплату від шкіл висилати за адресою: Конкурс «Бобер», Львівський фізико-математичний ліцей, вул. Караджича, 29, м.,Львів, 79054 та в електронному вигляді за адресою: bober@lpml.com.ua.Копії документів направляти за адресами: olgazg@yandex.ru, mailbox09@meta.ua, galgap@yandex.ru.

Див. додатковоКатегорія: Конкурси для учнів | Переглядів: 1203 | Додав: Управління_освіти

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018