Меню сайтуВихід

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0


Користувачі на сайті:


Головна » 2012 » Червень » 4 » Міжнародний творчий конкурс SMART - 2012
13:46
Міжнародний творчий конкурс SMART - 2012
04.06.2012
Керівникам навчальних закладів, учителям
Запрошуємо педагогів взяти участь в міжнародному конкурсі SMART - 2012. Стаж роботи та вік учасників конкурсу не обмежений.
Мета - підтримка та підвищення професійної майстерності педагогів, що застосовують інтерактивні рішення SMART в освітньому процесі.
Міжнародний конкурс проводиться в два етапи - регіональний і фінальний.
Регіональний етап конкурсу проводиться у два тури: перший тур - заочний, другий тур - очний. Для участі у першому турі регіонального етапу конкурсу потенційному учаснику необхідно надати:
• Методичну розробку уроку, виконану в програмному забезпеченні SMART Notebook версії не нижче 10.8 (роботи, виконані в інших програмних пакетах не розглядаються). Дана робота повинна містити титульну сторінку з зазначенням теми уроку, ПІБ автора, назва навчального закладу і викладав дисципліну. Найменша кількість сторінок у методичній розробці - 20. Оновити програмне забезпечення можна за цим посиланням.
• Пояснювальну записку до методичної розробки, виконану в програмах Microsoft Word або OpenOffice. У пояснювальній записці до уроку вказується: предмет уроку, тема уроку, тип уроку, програма, яка використовується в роботі та її автори, методики, що застосовуються на уроці, використовувана апаратура, опис активних і пасивних форми навчання, пояснення до сторінок матеріалу розробки уроку. Приклад пояснювальній записки можна завантажити за цим посиланням.
Методичний матеріал і анкету учасника слід надіслати в оргкомітет за електронною адресою russia@smarttech.com до 15 серпня 2012 року.
Переможці регіональних етапів нагороджуються:
• 1 місце - запрошенням на фінальний етап конкурсу в Москву, документ-камерою SMART;
• 2 місце - програмним забезпеченням SMART Classroom Suite;

Категорія: Конкурси фахової майстерності | Переглядів: 1283 | Додав: kolinko

Ми в соцмережах
       
 ОСВІТНЯ КАРТА МІСТА
(САЙТИ ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ МІСТА) 
Освітня карта міста
Офіційні сайти


 Профспілка працівників освіти і науки

Інформаційні сайти

Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license