Меню сайтуВихід

Онлайн всього: 4
Гостей: 4
Користувачів: 0


Користувачі на сайті:


Головна » 2011 » Листопад » 8 » Національний етап міжнародного конкурсу науково-технічної творчості школярів Intel ISEF
15:59
Національний етап міжнародного конкурсу науково-технічної творчості школярів Intel ISEF
08.11.2011
До уваги керівників, учителів, учнів
Запорошуємо учнів 9-11 класів загальноосвітніх, професійно-технічних та позашкільних навчальних закладів віком від 13 до 18 років до участі в національному етапі міжнародного конкурсу науково-технічної творчості школярів Intel ISEF, що проводиться Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України спільно з Дирекцією освітніх програм Intel в Україні, Національним технічним університетом України "Київський політехнічний інститут", Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді Міністерства освіти і науки та Київським національним університетом України ім. Т.Г. Шевченка.
Національний етап включає в себе два конкурси: "Intel-Техно Україна" та "Intel-ЕкоУкраїна".
Конкурс "Intel–Техно Україна" проводиться 14-17 лютого 2012 року за категоріями:  математичні науки, фізика і астрономія, комп’ютерні науки, інженерія, енергетика.
Конкурс "Intel-ЕкоУкраїна" проводиться 21-24 лютого 2012 року за категоріями:  ботаніка, зоологія, біологія, хімія та біохімія, науки про Землю, науки про людину, екологія.
Відповідно до міжнародних правил, кожен учасник має право взяти участь лише в одному із зазначених конкурсів лише з одним проектом. Учасники, які зареєструються до участі в обох конкурсах, будуть дискваліфіковані.
Конкурси "Intel–Техно Україна" та "Intel-ЕкоУкраїна" проводяться у два етапи:
І етап: 1жовтня - 25 грудня 2011р. ("Intel-Техно Україна"), 1 грудня 2011 року – 15 січня 2012 року ("Intel-ЕкоУкраїна") – реєстрація та заочний відбір учасників на підставі наданих тез;
ІІ етап: 14-17 лютого 2012р. ("Intel-Техно Україна"), 21-24 лютого ("Intel-ЕкоУкраїна") – очний постерний захист наукових робіт у форматі інтерв’ю з журі.
Для участі в конкурсі "Intel-Техно Україна" необхідно зареєструватись online на сайті конкурсу http://www.isef.kpi.ua до 25 грудня 2011 року, а для участі в конкурсі "Intel-ЕкоУкраїна"  - до 15 січня 2012 року на сайті http://nenc.gov.ua/isef. Процес реєстрації включає в себе заповнення заявки учасника (загальна інформація про учасника та проект, тези наукової роботи).

Умови проведення конкурсів

Форма заявки на участь у конкурсах "Intel-Техно Україна" та "Intel-ЕкоУкраїна"

"Про проведення конкурсів "Intel-ЕкоУкраїна" та "Intel-ТехноУкраїна" у 2011-2012 навчальному році" лист МОНмолодьспорт №1/9-818 від 08.11.11 року
Категорія: Конкурси для учнів | Переглядів: 1035 | Додав: kolinko

Ми в соцмережах
       
 ОСВІТНЯ КАРТА МІСТА
(САЙТИ ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ МІСТА) 
Освітня карта міста
Офіційні сайти


 Профспілка працівників освіти і науки

Інформаційні сайтиУправління освіти Миколаївської міської ради © 2018

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license