Меню сайтуВихід

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Користувачі на сайті:


Головна » 2012 » Січень » 10 » Національний конкурс "Напиши листа спортсмену"
22:13
Національний конкурс "Напиши листа спортсмену"
10.01.2012
До уваги керівників, учителів, учнів
Українське державне підприємство поштового зв’язку «Укрпошта» запрошує до участі в національному конкурсі на тему "Напиши листа спортсмену або спортивному діячеві, яким ти захоплюєшся, і розкажи йому (їй), що для тебе означають Олімпійські ігри".
Вікова категорія учасників – школярі від 10 до 15 років.
Національний конкурс відбудеться в два етапи:
регіональний етап
(конкурси організовують дирекції підприємства в Автономній Республіці Крим, 25 областях України, у містах Києві та Севастополі) проводиться до 31 січня 2012 року;
фінальний етап (розглядатимуться твори, що посіли перше місце в кожній дирекції УДППЗ «Укрпошта») триватиме з 01 березня 2012 року до 15 квітня 2012 року.
Конкурсний твір має бути написаним прозовою мовою у формі листа обсягом до 800 слів (рукописного чи друкованого тексту).
Критерії оцінювання конкурсних робіт: повнота розкриття теми; особистий погляд на світ та проблеми, пов’язані з темою конкурсу; оригінальність творчого задуму; змістовність, щирість; логічність та самостійність викладу матеріалу; грамотність.
Для нагородження переможців національного конкурсу встановлюються три призових місця та відповідні винагороди: І місце – 1000 грн; ІІ – 600 грн; ІІІ – 400 грн.
Грошові винагороди виплачуються згідно з чинним законодавством шляхом переказу коштів на домашню адресу переможців конкурсу.
Твір-переможець національного конкурсу буде надіслано до Міжнародного бюро Всесвітнього поштового союзу для участі в міжнародному конкурсі, результати якого буде оприлюднено після надходження інформації від ВПС.
Надсилати роботу слід на адресу дирекцій УДППЗ «Укрпошта» за місцем проживання учасника конкурсу (
МИКОЛАЇВСЬКА ДИРЕКЦІЯ УДППЗ УКРПОШТА - вул.Адміральська, 27/1, м.Миколаїв, 54001). На конверті зробити позначку «Конкурс ВПС». Учасник конкурсу має вказати повну домашню адресу; прізвище, ім’я, по батькові; назву та адресу навчального закладу (школи), клас, у якому навчається; номер телефону (за наявності), а також надіслати копію довідки про присвоєння ідентифікаційного номера (власного чи одного з батьків), копію свідоцтва про народження, своє кольорове фото.
Організатори конкурсу чекають від вас цікаві листи, змістовні й емоційні, у яких кожен по-особливому й незвичайно матиме змогу висловити власну думку щодо олімпійського руху та його значення в житті людей!
УВАГА!!!
31 січня 2012 року − останній день відправлення листа на конкурс, що має підтвердити відбиток календарного штемпеля на конверті.
ПОЛОЖЕННЯ  ПРО  КОНКУРС


Категорія: Конкурси для учнів | Переглядів: 1378 | Додав: kolinko

Ми в соцмережах
       
 ОСВІТНЯ КАРТА МІСТА
(САЙТИ ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ МІСТА) 
Освітня карта міста
Офіційні сайти


 Профспілка працівників освіти і науки

Інформаційні сайтиУправління освіти Миколаївської міської ради © 2018

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license