Пошук


Меню сайту

Форма входу
  


Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 6
Гостей: 5
Користувачів: 1
Electronik


Головна » Новини
Фестивалі, конференції, семінари, виставки [61]Новини [889]
Гордість міста [266]Вітаємо [134]
Конкурси для учнів [166]Конкурси фахової майстерності [122]
Державна атестація навчальних закладів [16]

« 1 2 ... 17 18 19 20 21 22 23 »
27.01.2012
До уваги керівників, учителів
Міністерством освіти видано лист, яким визначено особливості проведення державної підсумкової атестації учнів шкіл у 2011/2012 навчальному році (Лист МОНмолодьспорт №1/9-61 від 27.01.12 року). Ознайомитися детально з листом,  а також із переліком білетів для проведення ДПА в 9 класі (усна форма) можна у розділі "Закінчення 2011-2012 н.р."

Категория: Новини | Добавил: Управління_освіти |

25.01.2012
До уваги керівників
Миколаївським інститутом післядипломної педагогічної освіти підготовлено лист від 25.01.2012 № 115/15-28 щодо навчання вчителів ІКТ та отримання сертифікатів.
Нагадуємо, що організувати таке навчання Ви можете самостійно на базі власного навчального закладу без сторонньої допомоги. Що для цього необхідно? Бажання, комп'ютери, підключені до Інтернету, інформація про наявні можливості для навчання. Саме така інформація щодо організації навчання вчителів, отримання сертифікатів  розміщена на нашому сайті з жовтня місяця (розділ "На допомогу керівнику навчального закладу").
Бажаємо успіхів!


Категория: Новини | Добавил: Управління_освіти |

23.01.2012
До уваги керівників, учителів історії, учнів 11-х класів
Українським центром оцінювання якості освіти оприлюднено характеристику тесту ЗНО з всесвітньої історії, яка містить загальну інформацію про тест, що будуть складати абітурієнти у 2012 році.
Відповідно до характеристики, тест ЗНО з всесвітньої історії у 2012 році включатиме 60 завдань, на виконання яких учасникам тестування буде відведено 150 хвилин.
У характеристиці також описані форми тестових завдань, схеми оцінювання кожної форми завдань тесту, а також зазначена максимальна кількість балів, що може отримати учасник тестування, правильно виконавши всі завдання тесту у 2012 році.
Програму зовнішнього незалежного оцінювання з всесвітньої історії та загальну характеристику тесту з всесвітньої історії 2012 року див. в розділі "Готуємося до ЗНО"


Категория: Новини | Добавил: Управління_освіти |

3.01.2012
До уваги керівників, учителів, учнів
На нашому сайті розпочато роботу нової сторінки "Закінчення навчального року" (дивись кнопку  у верхньому горизонтальному меню). І перше, на що звертаємо увагу, це
Календар закінчення 2011/2012 навчального року, проведення державної підсумкової атестації та зовнішнього незалежного оцінювання
3 травня
4-11 травня

Завершення навчальних занять для учнів 11-х класів

Державна підсумкова атестація учнів 11-х класів.
Учні складають атестацію з трьох предметів:
1) українська мова (обов’язково),
2) математика чи історія (для учнів універсального профілю) або профільний предмет (для учнів інших профілів),
3)предмет за вибором учня

12-13 травня

Випускникам 11-х класів вручаються документи про освіту

15 травня –7 червня 

Проведення зовнішнього незалежного оцінювання для осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів:
15.05 – хімія
17.05 – російська мова
19.05 – географія
21-22.05 – математика
24.05 – всесвітня історія
26.05 - іноземні мови (англійська, іспанська, німецька, французька)
28-29.05 - українська мова і література
31.05 – 1.06 – історія України
5.06 – фізика
7.06 - біологія

11-18 травня

Державна підсумкова атестація учнів 4-х класів (під час навчального процесу), з української мови та читання (мови навчання), математики

14 травня

Завершення навчальних занять для учнів 9-х класів

15-30 травня

Державна підсумкова атестація учнів 9-х класів. Учні складають атестацію з п’яти предметів: українська мова, математика, біологія, географія, іноземна мова чи інший гуманітарний предмет за вибором навчального закладу або предмета, що вивчається поглиблено (для учнів спеціалізованих шкіл)

25 травня

Завершення навчальних занять для учнів 1-8-х та 10-х класів

31 травня – 1 червня

Випускникам 9-х класів вручаються документи про освіту


Категория: Новини | Добавил: Управління_освіти |

21.01.2012
До уваги керівників
19 січня 2011 року Дмитро Табачник підписав наказ № 37 "Про створення інформаційного освітнього середовища на базі безкоштовного електронного ресурсу "Щоденник.ua", яким затверджено План створення інформаційного освітнього середовища.
«Щоденник.ua» - це Всеукраїнський освітній проект, метою якого є об’єднання усіх педагогів, учнів та батьків України в єдину спільноту, модернізація навчального процесу та впровадження сучасних комп’ютерних технологій у школах.
У 2011 році «Щоденник.ua»  був визнаний найкращою навчальною електронною платформою на міжнародному конкурсі «World Summit Award» у категорії «Електронне навчання і освіта».
Функціонал мережі «Щоденник.ua» включає в себе електронний розклад уроків, електронний журнал, створення сторінки своєї школи та особистої сторінки, електронну бібліотеку, словники, перекладач більш ніж на 20 мов, можливість підвищення кваліфікації педагога, отримання батьками детальної інформації про успішність своєї дитини, проведення Всеукраїнських конкурсів, олімпіад, тестів, контрольних робіт у режимі он-лайн, віртуальне репетиторство, автоматизований калькулятор заробітної плати педагогічних працівників, можливість проведення віртуальних батьківських зборів.
Нагадаємо, що відповідний наказ про створення міського інформаційного простору на базі «Щоденник.ua» видано управлінням освіти Миколаївської міської ради. На сьогодні в мережі створено сторінки 60% навчальних закладів. Звертаємо увагу, що така сторінка є гідною альтернативою створенню окремого сайту школи.
Активними користувачами ресурсу є Перша українська гімназія ім М. Аркаса, ліцей "Педагог", економічний ліцей "2, загальноосвітня школа №57.
Вітаємо адміністрацію, педагогічний й учнівський колективи Першої української гімназії, яка визнана найкращим учасником місяця в мережі "Щоденник.ua"!


Категория: Новини | Добавил: Управління_освіти |

20.01.2012
До уваги всіх відвідувачів сайту
Шановні колеги! На нашому сайті створено новий розділ, присвячений музеям, які працюють у навчальних закладах міста Миколаїв. Знайти його можна за цим посиланням або за відповідним пунктом у меню сайту
Музей не випадково називають «чарівною машиною часу». Зібрані в музеї документи й предмети зберігають пам'ять минулого, передають її як естафету нащадкам, підтримують і розвивають зв'язок часів і поколінь. Мова музею – мова оригіналу, першоджерела історичної інформації. Документальні матеріали яскраво, доказово й переконливо розповідають про події минулого, допомагають відтворити, «реконструювати» їх, воскресити справи і вчинки людей, дати їм правильну оцінку, дозволяють виробити наукові погляди й переконання, формувати політичну й моральну культуру. Документи, матеріали експозицій створюють своєрідну модель подій минулого.
До Вашої уваги дві окремі категорії розділу:
1. Візитні картки музеїв навчальних закладів міста.
2. Віртуальні екскурсії.
На сьогодні ми готові презентувати вам першу категорію - Візитні картки.  Категорії будуть поступово оновлюватися.
Сподіваємося, що розміщені матеріали сприятимуть впрова­дженню музейної педагогіки як інноваційної техно­логії, що допоможе вирішенню таких найважливі­ших завдань освіти, як повернення із небуття духов­них, історичних надбань попередніх поколінь, при­лучення справами, розумом і серцем до самобутньої ду­ховної і матеріальної культури українського народу.


Категория: Новини | Добавил: Управління_освіти |

16.01.2011
До уваги керівників
З метою врегулювання питання щодо атестації  вчителів та викладачів, які викладають два і більше навчальні предмети, наказом Міністерства від 20 грудня 2011 року № 1473 затверджено Зміни до Типового положення про атестацію педагогічних працівників. 10 січня 2012 року наказ зареєстровано в Міністерстві юстиції України (текст наказу розміщено у рубриці «Нормативно-правове забезпечення»), який з дня його офіційного опублікування в Офіційному віснику України набере чинності.
Нормативним актом установлено, що присвоєні за результатами останньої атестації кваліфікаційні категорії та педагогічні звання вчителям та викладачам, які викладають два і більше навчальні предмети і до набрання чинності цим наказом не пройшли підвищення кваліфікації з усіх предметів, які вони викладають, поширюються на все педагогічне навантаження до наступної атестації

Категория: Новини | Добавил: Управління_освіти |

13.01.2012
До уваги керівників, заступника директора з НВР, класних керівників 11-х класів
З 17 січня 2012 року в навчальних закладах міста розпочнеться проведення уроку для випускників середніх загальноосвітніх навчальних закладів «Організаційні та методичні основи ЗНО-2012».
На допомогу керівникам і педагогам пропонуємо матеріали для підготовки й проведення даного уроку (план-конспект, презентацію, роздаткові картки тощо), підготовлені Одеським регіональним центром оцінювання якості освіти, які розміщені у розділі "Навчально-методичне забезпечення".

Категория: Новини | Добавил: Управління_освіти |

13.01.2012
До уваги всіх відвідувачів сайту
Нагадуємо, що постійно оновлюються матеріали в категорії "Готуємося до ЗНО"

Категория: Новини | Добавил: Управління_освіти |

10.01.2012
До уваги керівників, учителів, учнів
15 січня 2012 року виповнюється 100 років з дня народження Анатолія Борисовича Ганькевича - державного діяча, видатного організатора суднобудування України, беззмінного директора найбільших у Європі і світі суднобудівних заводів: Суднобудівного заводу імені 61 комунара і Чорноморського суднобудівного заводу, організатора створення повнопрофільного авіаносного військово-морського флоту СРСР.
Протягом вересня-грудня було проведено міський конкурс літературно-історичних творів «Наш земляк Анатолій Ганькевич в історії міста», на який надано 43 роботи.
Переможцями стали:
Шечаніна Анастасія, учениця 5Б класу Першої української гімназії

Веремчук Олег, учень 8Б класу ЗОШ № 34

Осадчая Катерина,  учениця 11В класу ЗОШ № 3

Козловська Зоя, учениця 11А класу ЗОШ № 56.

Школярі міста взяли участь у конкурсі малюнків «Якщо не було б на світі корабелів, то й не було б Колумбів ніколи» (125 робіт),  переможці якого:

Агли Олена, учениця 9 класу ЗОШ № 60

Городищенко Катерина,  учениця 6А класу гімназії № 2

Горбунов Юрій, учень 9 класу економічного ліцею № 2

Лауреатами міського конкурсу малюнків стали:

Кучер Даніїл, учень 7 класу ЗОШ №12

Архіпов Максим, учень 6Б класу гімназії№ 4

Заболотько Ксенія, учениця 8А класу ЗОШ №57
Паскевіч Юрій,  учень 6Г класу ЗОШ №40.
Вітаємо переможців конкурсу, дякуємо всім, хто взяв у них участь! 
Урочисте нагородження переможців і лауреатів відбудеться 12 січня о 17.00 в Миколаївському академічному художньому російському драматичному театрі.


Категория: Новини | Добавил: Управління_освіти |

30.12.2011
До уваги керівників

На порталі «Щоденник.ua» введено автоматизований калькулятор заробітної плати. Знайти корисне нововведення можна в розділі «Школа» – модуль «Тарифікація». Програма використовує однакову для всієї країни тарифікаційну сітку нарахування зарплати педагогічним працівникам і базується на чинному законодавстві України.

Головним призначенням програми «Тарифікація» є автоматичний розрахунок заробітної плати педагогічних працівників, що полегшить роботу адміністрації зі звітною документацією школи, а також надасть учителям можливість отримати відкритий доступ до інформації щодо оплати своєї праці. Модуль «Тарифікація» доступний лише педагогічним працівникам школи.

Для розрахунку заробітної плати необхідно лише обрати у відповідних полях дані щодо свого навантаження: категорію, тижневе навантаження, педагогічне звання, рівень доплати за перевірку зошитів, класне керівництво, завідування кабінетом та інше. Програма автоматично порахує рівень нарахованої зарплати, утриманих коштів і чистої зарплатні.

Тепер кожен педагог, зареєстрований на Всеукраїнській освітній мережі «Щоденник.ua», зможе перевірити рівень своєї заробітної плати та бути впевненим у тому, що його зарплата повністю відповідає державним стандартам.

Перевірити можливості он-лайн калькулятора заробітної платні можна за посиланням: http://schools.shodennik.ua/tarification.aspx


Категория: Новини | Добавил: Управління_освіти |

29.12.2011
До уваги керівників, учителів, учнів
Будинок творчості дітей та юнацтва Ленінського району дарує мешканцям міста неймовірне, феєричне шоу з цікавим сюжетом та яскравими спецефектами. Ознайомитися із подробицями ви можете у розділі "Сьогодення Миколаївської освіти".
Колектив закладу також запрошує вас 13.01.12 о 15.00 на яскраву конкурсну програму «Зимова красуня - 2012».

Категория: Новини | Добавил: Управління_освіти |

29.12.2011
До уваги керівників, учнів 11-х класів, батьків
Наказом МОНмолодьспорт №1354 від 25.11.11 року затверджене Положення про громадське спостереження за проведенням зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень випускників загальноосвітніх навчальних закладів, яке розміщене у розділі "Нормативно-правове забезпечення ЗНО" або "Готуємося до ЗНО".
Громадське спостереження за проведенням зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень випускників шкіл має на меті забезпечення його відкритості та прозорості, широкого та об'єктивного інформування громадськості про його перебіг.
Відповідно до норм затвердженого положення, громадське спостереження буде здійснюватися на декількох етапах організації та проведення ЗНО, зокрема під час реєстрації абітурієнтів на тестування, проведення ЗНО в пунктах тестування, перевірки та оброблення бланків відповідей учасників та розгляду апеляційних заяв абітурієнтів.
Громадське спостереження не поширюється на розроблення та виготовлення тестів до моменту їх оприлюднення, організаційно-технологічні процеси, пов'язані із підготовкою до проведення ЗНО та технічні заходи, що вживаються для адміністрування програмно-апаратних комплексів, що використовуються для обробки та перевірки результатів ЗНО.
Спостереження за проведенням ЗНО може здійснюватися громадськими організаціями, батьківськими комітетами, піклувальними радами навчальних закладів та засобами масової інформації.
Громадські спостерігачі, після процедури реєстрації, матимуть право бути присутнім в пунктах реєстрації абітурієнтів, в пунктах тестування, аудиторіях, центрах обробки, пунктах перевірки, на засіданнях апеляційної та регламентних комісій, вести фото- та відеозйомку, аудіозапис на всіх етапах проведення ЗНО, крім періоду безпосереднього виконання абітурієнтами завдань в аудиторіях.
Реєстрація громадських спостерігачів буде здійснюватися Українським та регіональними центрами оцінювання якості освіти.
Звертаємо увагу, що в розділі "Готуємося до ЗНО" крім нормативних документів розміщені всі необхідні матеріали для успішного проходження ЗНО, надано можливість пройти тренувальне он-лайн тестування.

Категория: Новини | Добавил: Управління_освіти |

29.12.2011
До уваги керівників, учителів, учнів
21 грудня в міській станції юних техніків відбулося відкриття святкової виставки поробок  «Новорічна та Різдвяна фантазія». На виставці панує атмосфера феєрії та чарівності. Все це не можливо описати словами, а треба лише побачити на власні очі.
Якщо бажаєте потрапити у казку, завітайте на виставку, яка буде працювати до 20 січня 2012 року. Вас чекають за адресою: вул. Шкільна, 5, тел.: 21-30-64

Категория: Новини | Добавил: Управління_освіти |

25.12.2011
До уваги керівників, учителів
У вашого навчального закладу ще немає власного сайту? Лякають ціни чи наявність реклами на безкоштовних сайтах? Управління освіти Миколаївської міської ради  пропонуємо приєднатися до всеукраїнського БЕЗШТОВНОГО проекту EDUkIT.
Участь у проекті дозволить не тільки створити новий сайт, команда професіоналів допоможе, за необхідністю, перенести всі матеріали з вашого існуючого сайту на новий.
Вся інформація у розділі "На допомогу керівнику навчального закладу"
.
Надсилайте заявку на створення сайту за наданими посиланнями БЕЗ ЗАЙВИХ ПОСЕРЕДНИКІВ!

Категория: Новини | Добавил: Управління_освіти |

24.12.2011
До уваги керівників, учителів
У розділі "Навчально-методичне забезпечення" (сторінка "Програми") розміщений лист МОНМОНмолодьспорту від 21.12.11 № 1 9-901  "Щодо додаткового переліку навчальних програм, підручників і навчально-методичних посібників, рекомендованих Міністерством освіти і науки, молоді та спорту для використання в дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах у 2011/12 навчальному році"

Категория: Новини | Добавил: Управління_освіти |

22.12.2011
До уваги керівників
Завершено атестацію загальноосвітніх шкіл №11, 15, 24, 28. За результатами роботи експертних комісій ЗОШ №28 визнано атестованою з відзнакою, ЗОШ №11, 15, 24 - атестованими.

Категория: Новини | Добавил: Управління_освіти |

21.12.2011
До уваги керівників, педагогів
Шановні колеги! Доводиться визнати, що через різні причини керівники і педагоги бувають позбавлені можливості відвідувати майстер-класи провідних дидактів, брати участь у семінарах і конференціях за участю кращих вітчизняних та зарубіжних фахівців.
Тому управління освіти Миколаївської міської ради пропонує Вам взяти участь у Міжнародній школі педагогічної майстерності в режимі он-лайн.
Дізнатися більше і про школу, і про заходи, в яких можна взяти участь (безкоштовно) можна у новому розділі нашого сайту "Міжнародна школа педагогічної майстерності"

Категория: Новини | Добавил: Управління_освіти |

21.12.2011
До уваги керівників
З метою забезпечення ефективного функціонування та конструктивного розвитку системи освітнього моніторингу, створення інноваційного простору та розроблення стратегій розвитку галузі, консолідації зусиль педагогічної спільноти щодо інтеграції України в європейський освітній простір 14 грудня 2011 року Кабінетом Міністрів України прийнято постанову «Про затвердження Порядку проведення моніторингу якості освіти». Документ з усіма додатками розміщений у розділі "Нормативно-правове забезпечення"

Категория: Новини | Добавил: Управління_освіти |

20.12.2011
До уваги керівників
Шановні колеги! Запрошуємо переглянути відеоматеріали з прес-конференції Міністра освіти і науки, молоді та спорту Дмитра Табачника щодо підсумків роботи МОНмолодьспорту в 2011 році, які розміщені у розділі "Роздуми за чашкою кави".
Крім того, просимо постійно переглядати всі розділі сайту, особливо "Нормативно-правове забезпечення".

Категория: Новини | Добавил: Управління_освіти |

18.12.2011
До уваги всіх відвідувачів сайту

Шановні колеги! Запрошуємо переглянути "Освітянський календар", підготовлений управлінням освіти за підсумками 2011 року, який містить основні яскраві події, наші з вами здобутки, досягнення. Календар розміщений у розділі "Сьогодення Миколаївської освіти"

Категория: Новини | Добавил: Управління_освіти |

17.12.2011
До уваги керівників, учителів
У розділі "Навчально-методичне забезпечення" поновлено матеріали з теми "Календарно-тематичне планування", які допоможуть учителя підготувати календарно-тематичні плани на ІІ семестр 2011-2012 н.р.

Категория: Новини | Добавил: Управління_освіти |

14.12.2011
До уваги керівників, учителів історії, учнів 11-х класів

Наказом МОНмолодьспорту №1421 від 12.12.11 року затверджена Програма ЗНО з всесвітньої історії. З програмою можна ознайомитися в розділі "Готуємося до ЗНО"

Категория: Новини | Добавил: Управління_освіти |

13.12.2011
До уваги керівників, учителів
Запрошуємо до "заочної" участі в Третьому всеукраїнському форумі вчителів-новаторів "Партнерство в навчанні" 14 грудня під час онлайн трансляції заходу, яка відбудеться на центральній сторінці МОНмолодьспорту.
У розділі "До вершин професійної майстерності" розміщена Програма форуму

Категория: Новини | Добавил: Управління_освіти |

13.12.2011
До уваги керівників
Просимо ознайомитися з листом МОНмолодьспорту України 1/9-879 від 12.12.11 "Щодо оволодіння учителями загальноосвітніх навчальних закладів інформаційно-комунікаційними технологіями", який розміщено у розділі "Нормативно-правове забезпечення"

Категория: Новини | Добавил: Управління_освіти |

09.12.2011
До уваги керівників, учителів хімії, учнів
У розділі "Нормативно-правове забезпечення" розміщений лист ІІТЗО від 09.12.2011 №1.4/18-3947 "Про проведення ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії у 2011-2012 навчальному році", де окреслені основні вимоги до завдань, надано перелік питань для підготовки до олімпіади, список літератури й Інтернет ресурсів

Категория: Новини | Добавил: Управління_освіти |

08.12.2011
До уваги керівників, учителів, учнів 11-х класів, батьків
У розділі "Нормативно-правове забезпечення ЗНО" розміщений наказ Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 3 листопада 2011 року № 1254 "Про затвердження нормативно-правових актів щодо проведення зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень випускників навчальних закладів системи загальної середньої освіти в 2012 році", яким затверджено:
  • Порядок проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2012 році;
  • Положення про апеляційну комісію Українського центру оцінювання якості освіти;
  • Положення про регламентну комісію регіонального центру оцінювання якості освіти;
  • Положення про предметні фахові комісії при Українському центрі оцінювання якості освіти;
  • Технічний опис сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання та інформаційної картки до сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання.
Зверніть увагу, що кількість предметів, з яких учасник зовнішнього незалежного оцінювання матиме право скласти тести скорочено до чотирьох.
Обов’язковим предметом залишається українська мова та література, інші три будуть запропоновані абітурієнту на вибір із таких предметів: історія України, всесвітня історія, математика, біологія, географія, фізика, хімія, російська мова, одна з іноземних мов (за вибором) ‑ англійська, німецька, французька, іспанська.
Предмети для складання тестів визначаються абітурієнтом самостійно під час реєстрації на зовнішнє незалежне оцінювання, що розпочнеться 1 січня та триватиме до 20 лютого 2012 року.
Для вступу до вищого навчального закладу у 2012 року абітурієнту необхідно буде мати результати зовнішнього оцінювання з трьох предметів.

Просимо ознайомитися з цим наказом і довести до відома випускників 2012 року, а також розмістити відповідну інформацію на стендах "Готуємося до ЗНО".

Скачати наказ у форматі pdf                                            Скачати наказ у форматі doc.

Категория: Новини | Добавил: Управління_освіти |

07.12.2011
До уваги керівників, заступників директорів
У розділі "На допомогу керівнику навчального закладу" роміщені інформаційні матеріали, які можна використати для підготовки бюлетенів, стіннівок, тематичних уроків, виховних заходів, присвячених 100-річчю від дня народження Анатолія Ганькевича.

Категория: Новини | Добавил: Управління_освіти |

07.12.2011
До уваги керівників, учителів англійської мови
Чи вважаєте Ви себе справжнім професіоналом, креативним учителем, творчою особистістю? У Вас є чим поділитися з колегами? Тоді цей конкурс для Вас!
Запрошуємо вас взяти участь у конкурсі, який проводить видавництво "Шкільний світ" - «Станьте нашим співавтором».
Мета конкурсу: зібрати й надрукувати найкращі роботи вчителів англійської мови в нових посібниках 2012 року:
«Позакласна робота. Англійська мова» (останній день подання матеріалів — 1 лютого 2012 року).
«Педагогічна майстерня. Початкова школа» (останній день подання матеріалів — 1 травня 2012 року).
«Новітні технології на уроках англійської мови» (останній день подання матеріалів — 1 липня 2012 року).
ВИМОГИ ДО МАТЕРІАЛІВ
Матеріал необхідно подавати в друкованому вигляді на папері формату А4. Обсяг тексту — 35—40 тисяч знаків (декілька статей і розробок уроків на тему, що вважається актуальною для викладання англійської мови). Шрифт — Times New Roman, кегль ― 12—14, міжрядковий інтервал ― 1,5. Додайте електронний носій. Заявка з особистими даними та дозволом на публікацію обов’язкова.
Пріоритетними
вважатимуться роботи, що будуть супроводжуватися копією квитанції про передплату одного з наших видань не менше ніж на три місяці.
Надсилайте свої розробки до нашої редакції листом або електронною поштою (english.1veresnya@gmail.com).
НАГОРОДИ
Учасники
конкурсу, які посядуть 1—3-тє місця, будуть відзначені дипломами та нагороджені комплектами книжок видавництва «Шкільний світ».
Номінанти отримають дипломи й заохочувальні призи.

Категория: Новини | Добавил: Управління_освіти |

04.12.2011
До уваги всіх відвідувачів сайту
Шановні колеги! Пропонуємо ознайомитися з новинками всіх розділів сайту "Шпаргалка для керівника". Адже там постійно з'являються нові, цікаві й корисні матеріали. До вашої уваги:

"Конкурси фахової майстерності" - сторінка, яка містить інформацію про різноманітні конкурси для керівників і педагогів. Зверніть увагу - інформація й терміни початку конкурсів можуть не співпадати, тому доцільно періодично переглядати цю сторінку. Посилання на неї завжди знаходиться у колонці зліва (під меню сайту)

"Готуємося до ЗНО" - у розділі Ви знайдете не тільки нормативно-правове забезпечення ЗНО 2012, а й порядок реєстрації (можна й потрібно розмістити на стенді у школі), тести минулих років з відповідями, можливість безкоштовно пройти тестування он-лайн (до речі, не тільки для випускників, а й для відповідальних за пункти тестування й уповноважених ЗНО), рекомендації практичних психологів навчальних закладів міста.

"Перспективний досвід" - дуже багато практичного досвіду, зібраного в одному місті.

"Роздуми за чашкою кави" - назва говорить сама за себе, останній матеріал "Профессиональная усталость учителя – не дефицит сил, а дефицит смыслов", це спроба знайти відповідь на питання: "Як впоратися зі стресом, уберегтися від емоційного вигорання?".

"Академія Хана" - новий матеріал у розділі "Навчально-методичне забезпечення", містить посилання на зібрання навчального відео з математики (алгебра, геометрія).

Крім того поступово постійно оновлюються розділи "Нормативно-правове забезпечення", "На допомогу керівнику навчального закладу", "До вершин професійної майстерності"


Категория: Новини | Добавил: Управління_освіти |

02.12.2011
До уваги керівників, учителів фізичної культури
Запрошуємо до розділу "Нормативно-правове забезпечення", де розміщено наказ МОНмолодьспорту №1030 від 07.09.11 року "Про затвердження Положення про Всеукраїнський конкурс "Інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу"

Категория: Новини | Добавил: Управління_освіти |

01.12.2012
До уваги керівників, заступників директорів, учнів 11-х класів

Реєстрація
осіб для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні  2012 року триватиме з 1 січня до 20 лютого.
У розділі "Готуємося до ЗНО" розміщений Порядок реєстрації для участі в  ЗНО-2012. Наведений матеріал можна розмістити на стендах у навчальних закладах


Категория: Новини | Добавил: Управління_освіти |

25.11.2011
До уваги керівників, учнів 11-х класів, батьків

МОНмолодьспорту видано наказ №1346 від 23.11.11 року "Про затвердження календарного плану підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів України в 2012 році", з яким ви можете ознайомитися на сторінці "Нормативно-правове забезпечення ЗНО"


Дата проведення Назва предмета
15 травня 2012 року Тестування з хімії
17 травня 2012 року Тестування з російської мови
19 травня 2012 року Тестування з географії
21 та 22 травня 2012 року Тестування з математики
24 травня 2012 року Тестування з всесвітньої історії
26 травня 2012 року Тестування з іноземних мов (англійська, німецька, французька та іспанська мови)
28 та 29 травня 2012 року Тестування з української мови і літератури
31 травня та
1 червня 2012 року
Тестування з історії України
5 червня 2012 року Тестування з фізики
7 червня 2012 року Тестування з біології

Категория: Новини | Добавил: Управління_освіти |

25.11.2011
До уваги керівників
Запрошуємо взяти участь у програмі Intel «Шлях до успіху», що спрямована на розвиток здатності учнів ефективно працювати, використовуючи інформаційно-комунікаційні технології для вирішення життєво важливих і суспільно вагомих проблем. Взяти участь можуть як загальноосвітні навчальні заклади, так і позашкільні.
Програма Intel «Шлях до успіху» складається з трьох навчальних курсів:
«Комп'ютерні технології для місцевої спільноти»,
«Комп'ютерні технології та майбутня професія»,
«Комп'ютерні технології та підприємництво».
Підготовка педагогів до викладання навчальних курсів за програмою буде здійснюватися на базі Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на 5-денних тренінгах.
Школи безкоштовно забезпечується комплектом посібників для учнів, методичним посібником для вчителя й електронним довідником.
Подати заявку необхідно до 1 січня 2012 року.

Подати заявку он-лайн

Завантажити заявку у форматі .doc

Отримати більш детальну інформацію на сайті програми

Зв'язатися з координатором


Категория: Новини | Добавил: Управління_освіти |

25.11.11
До уваги керівників
Мабуть всі погодяться, що сьогодні на часі задача створення єдиного міського інформаційного простору. Можливість створення власної (міської) освітньої спільноти надає Всеукраїнський безкоштовний проект "Щоденник.ua", мета якого - надання навчальним закладам електронної інтерактивної платформи, функціонал якої охоплює усі напрямки роботи системи освіти відповідно до вимог Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України.
Стаючи учасником проекту, школа отримує багато додаткових можливостей:
1. Засіб комунікації між учителями, учнями, батьками та органами управління освітою.
2. Сайт школи з інформацією для ознайомлення.
3. Розміщення планової та методичної інформації, можливість обміну кращими методиками між вчителями.
4. Ведення загальної стрічки новин, анонсування подій.
5. Шкільне файлове сховище.
6. Шкільний форум для обговорення загальних та окремих питань, в якому можуть брати участь учителі, батьки, учні.
7. Електронний розклад уроків, електронний журнал учителя, електронний щоденник учня та багато іншого.
«Щоденник.ua» - це унікальна освітня мережа, яка створена для того, щоб модернізувати освітній процес і зміцнити відносини між викладачами, школярами і батьками. Тут є все необхідне для школяра: бібліотека художньої літератури шкільного курсу, підручники та навчальні посібники, довідкова література, географічні та історичні карти, перекладач на 28 мов. Одним словом, усі матеріали, які допоможуть дитині в навчанні. Для педагогів і батьків цей Інтернет-портал також буде досить цікавим і корисним. Адже постійний зв’язок із учнями і перевірка їхньої роботи неодмінно будуть впливати на успішність у навчанні.
Проект «Щоденник.ua» має Свідоцтво про державну реєстрацію бази персональних данних та відповідає всім вимогам безпеки в Інтернеті та захисту персональних даних. Для надання дітям і педагогам доступу до електронної бібліотеки та всеукраїнських освітніх конкурсів, надсилайте списки учнів та викладачів за класами на електронну пошту відповідальної особи - pavel.s@company.shodennik.ua.
У відповідь буде надіслано індивідуальні коди доступу для кожного учасника навчального процесу, після введення яких на платформі www.shodennik.ua та короткої реєстрації, учні, їх батьки та педагогічні працівники матимуть можливість безкоштовного користування всіма можливостями всеукраїнської освітньої мережі.

Категория: Новини | Добавил: Управління_освіти |

23.11.2011
До уваги керівників, учителів, учнів 11-х класів
Український центр оцінювання якості освіти оприлюднив характеристики тестів зовнішнього незалежного оцінювання у 2012 році
Вони містять загальну інформацію про тести, що будуть використовуватися під час проведення ЗНО у цьому році.
У характеристиці тесту з кожного предмета ЗНО подана інформація про загальну кількість завдань тесту, час відведений на виконання тесту, форми та кількість завдань, схеми оцінювання кожної форми завдань тесту, а також максимальну кількість балів, що може набрати учасник тестування, правильно виконавши всі завдання тесту.
Характеристики тестів ЗНО-2012 розроблені з усіх предметів тестування окрім всесвітньої історії. Програму тестування з даного предмету та характеристику тесту буде затверджено найближчим часом.
Запрошуємо ознайомитися з характеристиками тестів 2012 року з кожного предмета у розділі "Навчально-методичне забезпечення" на сторінці "Готуємося до ЗНО". До речі, дана сторінка створена нещодавно і поступово буде поповнюватися новими матеріалами, в тому числі з досвіду роботи закладів нашого міста

Категория: Новини | Добавил: Управління_освіти |

22.11.2011
До уваги керівників, учителів
Іноді ситуація з інноваціями у нашій школі нагадує мені мініатюру Михайла Жванецького. Ну, дійсно, "смешно подходить к театру с точки зрения зрителя. На спектакли не ходят — от скуки челюсть выскакивает. А то, что режиссер непрерывно ищет и ставит, ставит и ищет? Театр первым отрапортовал о подготовке к зиме, ни одного актера, не занятого в спектакле. При чем тут пустой зал?", "непрерывно улучшается и совершенствуется станочный парк, и научные исследования удовлетворяют самым высоким требованиям, а включаешь — не работает". І ми так само і вивчаємо, і впроваджуємо, і модернізуємо, і підвищуємо ефективність, а вмикаєш - не працює, якість освіти далека від бажаної...
Запрошуємо Вас до розділу "Роздуми за чашкою кави", де пропонуємо прочитати або прослухати мініатюру Жванецького "Паровоз для машиниста". Може впізнаємо сьогодення нашої освіти, хоча написана вона ще в 1986 році

Категория: Новини | Добавил: Управління_освіти |Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018