Пошук


Меню сайту

Форма входу
Реєстрація
  




Радимо переглянути















   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів











Онлайн всього: 53
Гостей: 53
Користувачів: 0


Головна » 2012 » Лютий » 20 » Переможці ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін
13:19
Переможці ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін
ВІТАЄМО
переможців ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

РОСІЙСЬКА МОВА І ЛІТЕРАТУРА
8 клас
І місце - Шелудько Анастасія, ЗОШ №19
ІІ місце – Орлова Надія, ЗОШ №45
ІІІ місце - Нікуліна Анастасія, гімназія №2
9 клас
І місце - Шестакова Любов, ЗОШ № 53
ІІ місце - Сивко Остап, ЗОШ №45
ІІ місце - Погорєлов Олександр,ЗОШ №19
ІІІ місце - Осипова Олена, ЗОШ №35
10 клас
І місце - Тетерина Анна, ЗОШ №19
ІІ місце - Зінько Дмитро, гімназія №2
ІІІ місце - Крайник Тетяна, ЗОШ №45
ІІІ місце - Гунько Катерина, ММК
11 клас
І місце - Поддубняк Дарина, ЗОШ №19
ІІ місце - Бурковська Ганна, ЗОШ №61
ІІ місце - Окорокова Рената, ЗОШ №19
ІІІ місце - Капітанова Надія, ЗОШ №45
ПРАВОЗНАВСТВО
І місце - Петрова Валерія, ЗОШ№ 20
І місце - Колінко Катерина, ЗОШ№ 20
І місце - Бернацька Юлія, морський ліцей
І місце - Хозраткулова Неллі, юридичний ліцей
І місце - Бобко Тетяна, юридичний ліцей
І місце - Іванюк Марина, Перша українська гімназія ім. М. Аркаса
ІІ місце - Коваленко Анастасія, морський ліцей ім. М. Александрова
ІІ місце - Облап Олена, ліцей «Педагог»
ІІ місце - Шаталіна Світлана, ЗОШ№ 22
ІІ місце - Філіппова Анна, морський ліцей ім. М. Александрова
ІІ місце - Диченко Юлія, ЗОШ№ 20
ІІ місце - Дробуш Вікторія, юридичний ліцей
ІІ місце - Перебійніс Світлана, юридичний ліцей
ІІ місце - Бартощак Олена, ліцей «Педагог»
ІІІ місце - Майстренко Анна, Перша українська гімназія ім. М. Аркаса
ІІІ місце - Рубан Анастасія, Перша українська гімназія ім. М. Аркаса
ІСТОРІЯ
8 клас
І місце – Кліманський Антон, учень ЗОШ № 28.
ІІ місце – Антонов Микита, учень ЗОШ № 20.
ІІ місце – Царенко Олександр, учень ЗОШ № 64.
ІІ місце – Кас’яновський Іван, учень СЗОШ №22
9 клас
ІІ місце – Петрова Валерія, учениця ЗОШ І – ІІІ ступенів № 20.
ІІ місце – Плющик Надія, учениця гімназії № 41.
ІІІ місце – Дубасюк Ольга, учениця Першої української гімназії ім. М. Аркаса.
10 клас
І місце – Бернацька Юлія, учениця Миколаївського морського ліцею ім. проф. Александрова
І місце – Ланін Андрій, учень ЗОШ № 19
ІІ місце – Блінніков Сергій, учень гімназії № 2
ІІ місце – Тетеріна Анна, учениця ЗОШ № 19.
ІІ місце – Волошин Олександр, учень юридичного ліцею
11 клас
ІІІ місце – Вострикова Анастасія, учениця Академії дитячої творчості
ІІІ місце – Іванюк Марина, учениця Першої української гімназії ім. М. Аркаса
ІІІ місце – Малюта Вікторія, учениця Першої української гімназії ім. М. Аркаса
ІІІ місце – Бершадська Валерія, учениця СЗОШ № 22
АСТРОНОМІЯ
10 клас
І місце - Коник Володимир, учень 10 класу морського ліцею імені професора М. Александрова
ІІІ місце - Гавриш Денис, учень 10 класу ЗОШ № 19
11 клас
І місце- Федосов Сергій, учень 11 класу морського ліцею імені професора М. Александрова
І місце - Яковенко Олег, учень 11 класу морського ліцею імені професора М. Александрова
ІІ місце - Шишлевський Артем, учень 11 класу морського ліцею імені професора М. Александрова
ІІ місце - Бурковська Анна, учениця 11 класу ЗОШ № 61
ІІ місце - Орлова Анастасія, учениця 11 класу морського ліцею імені професора М. Александрова.
ІІІ місце - Борецький Антон, учень 11 класу морського ліцею імені професора М. Александрова
БІОЛОГІЯ
8 клас
І місце –Котков Дмитро, учень гімназії № 2
ІІ місце – Царлова Каріна, учениця гімназії № 2
9 клас
І місце – Макарцева Юлія, учениця муніципального колегіуму
ІІ місце – Бельков Валентин, учень муніципального колегіуму
ІІІ місце – Асмаловська Анна, учениця гімназії № 41
ІІІ місце – Облап Олена, учениця ліцею «Педагог»
10 клас
ІІ місце – Кондратюк Валерія, учениця муніципального колегіуму
ІІ місце – Шевченко Владислав, учень морського ліцею ім. проф. Александрова
ІІІ місце – Диченко Юлія, учениця ЗОШ № 20
11 клас
І місце – Кірсанов Дмитро, учень економічного ліцею № 2
ІІ місце – Каманцев Андрій, учень економічного ліцею № 2
ІІІ місце – Бурковська Анна, учениця ЗОШ №61
ХІМІЯ
8 клас
І місце – Скоробагатський Дмитро, ЗОШ №51
ІІ місце - Аніщенков Михайло, муніципальний колегіум
ІІ місце - Кравчин Дмитро, ЗОШ №28                                
9 клас
ІІ місце – Кішкар Андрій, морський ліцей ім. проф. Александрова
ІІ місце - Корнілов Владислав, морський ліцей ім. проф. Александрова
ІІ місце – Олефір Сергій, муніципальний колегіум
10 клас
ІІ місце – Биченко Дмитро, гімназія №2
ІІІ місце – Сторожук Олександр, муніципальний колегіум
11 клас
І місце – Борисенко Світлана, муніципальний колегіум
ІІ місце – Білоусов Дмитро, муніципальний колегіум
ІІ місце –  Трофімішин Олександр, муніципальний колегіум

Категорія: Гордість міста | Переглядів: 769 | Додав: Управління_освіти

Ми в соцмережах
       






Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання






























































Управління освіти Миколаївської міської ради © 2016