Пошук


Меню сайту

Форма входу
Реєстрація
  




Радимо переглянути















   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів











Онлайн всього: 6
Гостей: 6
Користувачів: 0


Головна » 2016 » Січень » 18 » Переможці ІІІ (обласного) етапу VІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка
10:58
Переможці ІІІ (обласного) етапу VІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка

ВІТАЄМО
переможців ІІІ (обласного) етапу VІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка!

5 клас

І місце - Шпилева Рада, учениця СШ №22 з поглибленим вивченням англійської мови з 1-го класу

6 клас

ІІ місце - Боброва Олександра, учениця гімназії №2

ІІІ місце - Чихарева Анжеліка, учениця ЗОШ №50

Бойко Аліса, учениця  гімназії №4  

Озерянова Дар’я, учениця ЗОШ №60

7 клас

ІІ місце - Красіна Катерина,  учениця Першої української гімназії імені Миколи Аркаса

ІІІ місце - Гусейнова Каміла, учениця гімназії №41

8 клас

І місце - Майорова Анастасія, учениця муніципального колегіуму ім В Д Чайки 

ІІ місце - Григораш Ксенія, учениця ЗОШ №51

9 клас

І місце - Оніщук Катерина, учениця СШ №22 з поглибленим вивченням англійської мови з 1-го класу

ІІІ місце - Мельник Анна, учениця ЗОШ №19

10 клас

ІІІ місце - Галанчук Юлія, учениця Миколаївського муніципального колегіуму імені В Д Чайки

11 клас

ІІ місце - Асєєва Тетяна, учениця гімназії №2 

ІІІ місце - Карпенко Анастасія, учениця гімназії №41 

Теленюк Ірина, учениця  гімназії №4 

Учні ПТНЗ

І місце - Кравчук Іван, учень Миколаївського професійного суднобудівного ліцею імені Гречишникова

ІІ місце - Гарань Ольга, учениця Миколаївського професійного ліцею будівництва та сфери послуг

ІІІ місце - Кравчук Анна, студентка Миколаївського ВПТУ технологій та дизайну

Студенти вищих навчальних закладів І–ІІ рівнів акредитації

ІІІ місце - Івасенко Людмила, студентка Миколаївського муніципального академічного коледжу

Дякуємо педагогам, які підготували переможців ІІІ (обласного) етапу VІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка

Сідень Ірина Олександрівна, Перша українська гімназія імені Миколи Аркаса

Купцова Валентина Володимирівна, гімназія №2

Шкабура Тетяна Леонідівна, гімназія №2

Сидоренко Галина Володимирівна, гімназія №4

Мартенс Ірина Миколаївна, гімназія №4

Ткаченко Галина Георгіївна, муніципальний колегіум імені В Д Чайки

Дробіна Лариса Степанівна, муніципальний колегіум імені В Д Чайки

Голуб Тетяна Юріївна, ЗОШ №19

Гайсан Тамара Василівна, СШ №22 з поглибленим вивченням англійської мови з 1 класу

Лень Іванна Володимирівна, СШ №22 з поглибленим вивченням англійської мови з 1 класу

Філатова Олена Миколаївна, гімназія №41

Величко Ірина Валеріївна, гімназія №41

Горецька Надія Василівна, ЗОШ №50

Кушнікова Марія Михайлівна, ЗОШ №51

Згирій Наталя Миколаївна, ЗОШ №60

Тимошенко Тетяна Іванівна, Миколаївський професійний суднобудівний ліцей імені Гречишникова

Миронова Ірина Олександрівна, Миколаївське ВПТУ технологій та дизайну

Бугайова Тетяна Леонідівна, Миколаївський ліцей будівництва та сфери послуг

Токаренко Олена Іванівна, Миколаївський муніципальний академічний коледж

Оставненко Світлана Дмитрівна, Миколаївський професійний  суднобудівний ліцей імені Героя Радянського Союзу В О Гречишникова


Категорія: Конкурси для учнів | Переглядів: 363 | Додав: Управління_освіти

Ми в соцмережах
       






Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання






























































Управління освіти Миколаївської міської ради © 2016