Пошук


Меню сайту

Форма входу
Реєстрація
  




Радимо переглянути















   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів











Онлайн всього: 11
Гостей: 9
Користувачів: 2
eclyceym, sonechkodnz128


Головна » 2015 » Лютий » 16 » Переможці ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад
12:43
Переможці ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

ВІТАЄМО
переможців ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

Астрономія

10 клас
ІІ місце - Осанадзе Олександр, морський ліцей ім. проф.. Александрова
11 клас
І місце - Поворознюк Олексій, морський ліцей ім. проф.. Александрова.
ІІ місце - Головіна Лейла, ЗОШ №42
                   Голеншин Євген, морський ліцей ім. проф.. Александрова.
ІІІ місце - Нагуманов Андрій, ЗОШ №19.

Хімія

8 клас
І місце - Ткаленко Владислав, муніципальний колегіум ім. В.Д.Чайки
ІІ місце  - Овод Анна, муніципальний колегіум ім. В.Д.Чайки
                    Бавикіна Вікторія, гімназія №41
ІІІ місце - Моспан Юлія, муніципальний колегіум ім. В.Д.Чайки
9 клас
ІІІ місце - Ворошилов Даніїл, гімназія №41
                      Суворов Іван, ЗОШ №51
                      Попов Юрій, ЗОШ №51
                      Сусуйкіна Дар’я, гімназія №4
10 клас
І місце - Малюженко Владислав, СШ №22
             Тімохін Олексій, ЗОШ №57
ІІІ місце - Ніколенко Кристина, ЗОШ №51,
11 клас
І місце - Скоробагатський Дмитро, ЗОШ №51,
ІІІ місце - Фарбітник Інна, Перша українська гімназія ім. М. Аркаса
                     Чехович Анастасія, морський ліцей  ім. проф. Александрова
                     Токаренко Тетяна, муніципальний колегіум ім. В.Д.Чайки

Економіки

10 клас
І місце - Багрінцев Ігор, економічний ліцей №2
ІІ місце - Яковенко Тетяна, муніципальний колегіум ім. В. Д. Чайки.
ІІІ місце - Яковенко Наталія, муніципальний колегіум ім. В. Д. Чайки.
                      Калініченко Катерина, муніципальний колегіум ім. В. Д. Чайки.
11 клас
І місце - Рубан Олександр, економічний ліцей №2.

Історія

8 клас
І місце - Новіков Ігор,  гімназія № 2
ІІ місце - Шилюк Анна, юридичний ліцей
ІІ місце - Мельник Ганна,  ЗОШ №19
ІІІ місце - Сушко Юліана, юридичний ліцей
ІІІ місце - Будняк Анастасія,  ЗОШ №18
9 клас
І місце - Савченко Тетяна, ЗОШ №11
І місце - Куделя Володимир, СШ №22
ІІ місце - Домбровська Яна, юридичний ліцей
ІІ місце - Пархомов Владислав, юридичний ліцей
ІІ місце - Цецульніков Єгор, муніципальний колегіум ім.. В.Д.Чайки
10 клас
ІІ місце - Рузанова Валерія, Перша українська гімназія ім. М. Аркаса
ІІІ місце - Овчаренко Даніела, «Академія дитячої творчості»
ІІІ місце - Міщук Олег, СШ №22
11 клас
І місце - Касьяновський Іван, СШ №22
ІІ місце - Шевчук Анастасія, муніципальний колегіум ім. В.Д.Чайки
ІІ місце - Антонов Микита, ЗОШ №20
ІІІ місце - Пасечник Володимир, Перша українська гімназія ім. М. Аркаса
ІІІ місце - Омельчук Євген, Перша українська гімназія ім. М. Аркаса


Категорія: Вітаємо | Переглядів: 388 | Додав: Управління_освіти

Ми в соцмережах
       






Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання






























































Управління освіти Миколаївської міської ради © 2016