Пошук


Меню сайту

Форма входу
Реєстрація
  




Радимо переглянути















   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів











Онлайн всього: 18
Гостей: 17
Користувачів: 1
eclyceym


Головна » 2016 » Січень » 18 » Переможці обласного етапу XVІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика
11:34
Переможці обласного етапу XVІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

ВІТАЄМО
переможців обласного етапу XVІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

3 клас

І місце - Рослик Єгор, учень муніципального колегіуму імені В. Д. Чайки

4 клас

І місце - Токовенко Владислав, учень муніципального колегіуму імені В. Д. Чайки

ІІІ клас - Рижова Катерина, учениця ЗОШ №1 імені  О. Ольжича

5 клас

ІІІ місце - Клименко Альона, учениця муніципального колегіуму імені В. Д. Чайки

Зідрашко Олександра, учениця ЗОШ №19

Коваленко Михайло, учень СШ №22 із поглибленим вивченням англійської мови з 1-го класу

Олехнович Ірина, учениця ЗОШ №39

6 клас

ІІІ місце - Кваша Андрій, учень муніципального колегіуму імені В. Д. Чайки

Штрахова Поліна, учениця Академії дитячої творчості

7 клас

ІІ місце - Видрученко Аліна, учениця муніципального колегіуму імені В. Д. Чайки

ІІІ місце - Красіна Катерина, учениця Першої української гімназії імені Миколи Аркаса

Бабій Аліна, учениця гімназії №4

Давиденко Олександра, учениця ЗОШ №11

8 клас

І місце - Некипєлова Валерія, учениця муніципального колегіуму імені В. Д. Чайки

ІІ місце - Приходько Олена, учениця гімназії №2

ІІІ місце - Кобякова Анна, учениця ЗОШ №11

Григораш Ксенія, учениця ЗОШ №51

9 клас

І місце - Бєлікова Єлизавета, учениця гімназії №2

ІІ місце - Оніщук Катерина, учениця СШ №22 з поглибленим вивченням англійської мови з 1-го класу

ІІІ місце - Чайка Ольга, учениця муніципального колегіуму імені  В. Д. Чайки

Форись Ілля, учень Першої української гімназії імені Миколи Аркаса

10 клас

І місце - Мачула Ангеліка, учениця Першої української гімназії імені Миколи Аркаса

ІІІ місце - Городнічева Юлія, учениця гімназії №41

Мальцева Наталя, учениця гімназії №3

11 клас

І місце - Берлайн Анна, учениця Першої української гімназії імені Миколи Аркаса

ІІІ місце - Карпенко Ангеліна, учениця СШ №22 із поглибленим вивченням англійської мови з 1-го класу

Музикус Лія, учениця гімназії №2

Кудряшова Вікторія, учениця ЗОШ №1 імені Олега Ольжича

Учні ПТНЗ

І місце - Чебанова Тетяна, студентка Миколаївського ВПУ технологій та дизайну

ІІ місце - Грабович Олег, студент Вищого професійного училища №21

ІІІ місце - Кравчук Іван, студент Миколаївського суднобудівного ліцею імені Героя Радянського Союзу В. О. Гречишникова.

Дякуємо педагогам, які підготували переможців обласного етапу
XVІ  Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Сідень Ірина Олександрівна, Перша українська гімназія  імені Миколи Аркаса

Чернявська Олена Василівна, Перша українська гімназія  імені Миколи Аркаса

Яценко Наталія Анатоліївна, Перша українська гімназія  імені Миколи Аркаса

Купцова Валентина Володимирівна, гімназія №2

Маєнко Любов Іванівна, гімназія №2

Висоцька Ірина Анатоліївна, гімназія №3

Булинкіна Надія Іванівна, гімназія №4

Філатова Олена Миколаївна, гімназія №41

Величко Ірина Валеріївна, гімназія №41

Черткова Олена Анатоліївна, муніципальний колегіум імені В. Д. Чайки

Литвиненко Любов Федорівна, муніципальний колегіум імені В. Д. Чайки

Вовченко Валентина Дем’янівна, муніципальний колегіум імені В. Д. Чайки

Дробіна Лариса Степанівна, муніципальний колегіум імені В. Д. Чайки

Ткаченко Галина Георгіївна, муніципальний колегіум імені В. Д. Чайки  

Харитонова Ірина Анатоліївна, муніципальний колегіум імені В. Д. Чайки  

Сита Людмила Володимирівна, муніципальний колегіум імені В. Д. Чайки  

Кушнікова Марія Михайлівна, ЗОШ №51

Яблонська Тетяна Дмитрівна, ЗОШ №1 імені Олега Ольжича

Вервика Євгенія Зіновіївна, ЗОШ №1 імені Олега Ольжича

Назаренко Людмила Анатоліївна, ЗОШ №11

Голуб Тетяна Юріївна, ЗОШ №19

Авраменко Оксана Василівна, СШ №22 з поглибленим вивченням англійської мови з 1 класу

Гайсан Тамара Василівна, СШ №22 з поглибленим вивченням англійської мови з 1 класу

Лень Іванна Володимирівна, СШ №22 з поглибленим вивченням англійської мови з 1 класу

Мороз Галина Степанівна, ЗОШ №39

Климова Юлія В’ячеславівна, Академія дитячої творчості

Миронова Ірина Олександрівна, Миколаївське ВПУ технологій та дизайну

Манджола Оксана Володимирівна, Вище професійне училище №21

Оставненко Світлана Дмитрівна, Миколаївський професійний суднобудівний ліцей імені Героя Радянського Союзу В. О. Гречишникова


Категорія: Конкурси для учнів | Переглядів: 433 | Додав: Управління_освіти

Ми в соцмережах
       






Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання






























































Управління освіти Миколаївської міської ради © 2016