Пошук


Меню сайту

Форма входу
Реєстрація
  




Радимо переглянути















   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів











Онлайн всього: 18
Гостей: 17
Користувачів: 1
eclyceym


Головна » 2015 » Травень » 22 » Підсумки Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін
09:18
Підсумки Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін

ВІТАЄМО
переможців IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із базових дисциплін у 2015 році!

ФІЗИКА

ІІІ місце – Роговцов Юрій, учень 8 класу муніципального колегіуму імені В. Д. Чайки.

ІСТОРІЯ

І місце – Новіков Ігор, учень 8 класу гімназії №2.

ІІІ місце – Кас’яновський Іван, учень 11 класу СШ №22.

ІІІ місце – Савченко Тетяна, учениця 9 класу ЗОШ №11.

УКРАЇНСЬКА МОВА І ЛІТЕРАТУРА

І місце – Асєєва Тетяна, учениця 10 класу гімназії №2.

ІІ місце – Оніщук Катерина, учениця 8 класу СШ №22.

ІІІ місце – Бойченко Анастасія, учениця 11 класу гімназії №41.

НІМЕЦЬКА МОВА

ІІ місце – Кривоус Катерина, учениця 9 класу Академії дитячої творчості.

ІІІ місце – Дячук Валерія, учениця 10 класу ЗОШ  №1 ім. О. Ольжича

ПРАВОЗНАВСТВО

ІІІ місце – Бойко Аліна, учениця 11 класу юридичного ліцею

       РОСІЙСЬКА МОВА І ЛІТЕРАТУРА

ІІІ місце – Бейгул Ірина, учениця 9 класу ЗОШ №45.

ТРУДОВЕ НАВЧАННЯ

ІІ місце – Трушина Тетяна, учениця 10 класу ЗОШ №56.

ІІІ місце – Задорожня Єлизавета, учениця 11 класу  гімназії №41.

ХІМІЯ

ІІІ місце – Малюженко Владислав, учень 10 класу СШ №22

ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ

І місце – Мудрієвський Петро, учень 9 класу муніципального колегіуму ім. В. Д. Чайки.

ІІІ місце – Соболь Зоряна, учениця 10 класу муніципального колегіуму  імені В. Д. Чайки.

ГЕОГРАФІЯ

І місце – Багрінцев Ігор, учень 10 класу економічного ліцею №2 .

І місце – Сусуйкіна Дар’я, учениця 9 класу гімназії №4.

ІІІ місце – Автенюк Марина, учень 11 класу ЗОШ №51.

ІІІ місце – Войтенко Ольга, учениця 11 класу гімназії №2

ІНФОРМАТИКА

ІІІ місце – Мудрієвський Петро, учень  9 класу муніципального колегіуму ім. В. Д. Чайки.

ІІІ місце – Федоров Олександр,  учень 10 класу муніципального колегіуму ім. В. Д. Чайки.

АСТРОНОМІЯ

ІІ місце -  Поворознюк Олексій, учень 11 класу морського ліцею ім. проф. Александрова.

БІОЛОГІЯ

III місце – Олійник Богдана, учениця 9 класу муніципального колегіуму ім. В. Д. Чайки

НОВОГРЕЦЬКА МОВА

І місце – Очаковська Яна, учениця 11 класу ЗОШ №39 ім. Ю. І. Макарова

МАТЕМАТИКА

ІІІ місце - Федоров Олександр, учень 11 класу муніципального колегіуму  імені В. Д. Чайки.

ІІІ місце - Мудрієвський Петро,  учень 10 класу муніципального колегіуму  імені В. Д. Чайки.

Наказ департаменту освіти, науки та молоді Миколаївської облдержадміністрації від 18.05.2015 №420 "Про підсумки проведення ІІІ етапу  та участі у IV етапі всеукраїнських  учнівських олімпіад із базових дисциплін  у 2014/15 навчальному році"


Категорія: Гордість міста | Переглядів: 498 | Додав: Управління_освіти

Ми в соцмережах
       






Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання






























































Управління освіти Миколаївської міської ради © 2016