Пошук


Меню сайту

Форма входу
  


Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 13
Гостей: 13
Користувачів: 0


Головна » 2013 » Лютий » 6 » Положення про порядок розроблення й запровадження навчальних програм для забезпечення варіативної складової навчальних планів
13:37
Положення про порядок розроблення й запровадження навчальних програм для забезпечення варіативної складової навчальних планів
06.02.2012
Керівникам навчальних закладів, педагогам, методистам

Просимо ознайомитися з Положенням про порядок розроблення й запровадження навчальних програм для забезпечення варіативної складової навчальних планів, розробленим фахівцями Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти й затвердженим наказом управління освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації від 29.01.2013 №61.

Всі програми, що використовуються в навчально-виховному процесі повинні мати відповідний гриф МОНмолодьспорту та схвалення науково-методичних комісій (наказ Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 02.08.2012 № 882 «Про використання навчально-методичної літератури в загальноосвітніх навчальних закладах»). Для отримання грифу програма спецкурсу, курсу за вибором, факультативу повинна мати статус авторської, для чого пройти апробацію й отримати відповідний висновок про ефективність її впровадження. Здійснення цієї процедури належить до повноважень науково-методичної ради МОІППО, яка за наслідками експертизи може надати відповідний висновок:

- "Рекомендовано до апробації у навчально-виховному процесі" – для інноваційних програм спецкурсів, курсів за вибором, факультативних курсів.

- "Рекомендовано до передавання на розгляд в Інститут інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України" – щодо авторських програм, які пройшли успішну апробацію у навчально-виховному процесі, за результатами повторного розгляду отримали статус авторської програми.

У зазначеному Положенні детально прописано всі вимоги до складання програм, процедуру отримання грифу МОІППО тощо. Ознайомитися з документом можна в розділі "Нормативне забезпечення. Положення".


Категорія: Новини | Переглядів: 885 | Додав: Управління_освіти

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018