Меню сайтуВихід

Онлайн всього: 5
Гостей: 5
Користувачів: 0


Користувачі на сайті:


Головна » 2013 » Лютий » 6 » Положення про порядок розроблення й запровадження навчальних програм для забезпечення варіативної складової навчальних планів
13:37
Положення про порядок розроблення й запровадження навчальних програм для забезпечення варіативної складової навчальних планів
06.02.2012
Керівникам навчальних закладів, педагогам, методистам

Просимо ознайомитися з Положенням про порядок розроблення й запровадження навчальних програм для забезпечення варіативної складової навчальних планів, розробленим фахівцями Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти й затвердженим наказом управління освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації від 29.01.2013 №61.

Всі програми, що використовуються в навчально-виховному процесі повинні мати відповідний гриф МОНмолодьспорту та схвалення науково-методичних комісій (наказ Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 02.08.2012 № 882 «Про використання навчально-методичної літератури в загальноосвітніх навчальних закладах»). Для отримання грифу програма спецкурсу, курсу за вибором, факультативу повинна мати статус авторської, для чого пройти апробацію й отримати відповідний висновок про ефективність її впровадження. Здійснення цієї процедури належить до повноважень науково-методичної ради МОІППО, яка за наслідками експертизи може надати відповідний висновок:

- "Рекомендовано до апробації у навчально-виховному процесі" – для інноваційних програм спецкурсів, курсів за вибором, факультативних курсів.

- "Рекомендовано до передавання на розгляд в Інститут інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України" – щодо авторських програм, які пройшли успішну апробацію у навчально-виховному процесі, за результатами повторного розгляду отримали статус авторської програми.

У зазначеному Положенні детально прописано всі вимоги до складання програм, процедуру отримання грифу МОІППО тощо. Ознайомитися з документом можна в розділі "Нормативне забезпечення. Положення".


Категорія: Новини | Переглядів: 983 | Додав: kolinko

Ми в соцмережах
       
 ОСВІТНЯ КАРТА МІСТА
(САЙТИ ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ МІСТА) 
Освітня карта міста
Офіційні сайти


 Профспілка працівників освіти і науки

Інформаційні сайтиУправління освіти Миколаївської міської ради © 2018

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license