Меню сайтуВихід

Онлайн всього: 10
Гостей: 10
Користувачів: 0


Користувачі на сайті:


Головна » 2014 » Вересень » 8 » Про безпеку учнів
19:27
Про безпеку учнів

08.09.2014

Керівникам навчальних закладів

Міністерством освіти і науки надіслано лист від 04.09.2014 року № 1/-444 "Щодо забезпечення безпеки вихованців, учнів та студентів".

З метою посилення громадського порядку у місцях перебування дітей дошкільного віку, учнів рекомендовано вжити такі заходи:

  1. Підготувати та розповсюдити серед учнів, педагогічних працівників пам’ятку із правилами поводження у разі виявлення підозрілих вибухонебезпечних предметів.
  2. Спрямувати педагогічних працівників на проведення роз’яснювальної  роботи з батьками та учнями щодо завчасного інформування управління освіти або працівників правоохоронних органів про можливі факти вчинення особами протиправних акцій щодо зриву навчально-виховного процесу, у тому числі розповсюдження ними пропагандистських матеріалів, націлених проти органів влади.
  3. Акцентувати увагу батьків на виявлення сторонніх осіб, які видаються підозрілими (вільно не орієнтуються на місцевості перебування, розповсюджують сепаратистські матеріали та предмети, що можуть викликати підозру щодо їх вибухонебезпечності).
  4. Здійснити разом із співробітниками правоохоронних органів перевірку приміщень та територій навчальних закладів на виявлення підозрілих вибухонебезпечних предметів.
  5. Посилити контроль за перебуванням на території навчальних закладів, особливо у приміщеннях, осіб, які не причетні до проведення навчально-виховного процесу, посилити режим безпеки для недопущення внесення у приміщення вибухонебезпечних та інших предметів, що можуть завдати шкоди здоров’ю і життю дітей та працівників навчального закладу.
  6. Впровадити жорстку пропускну систему у приміщення навчальних закладів освіти для недопущення перебування у них сторонніх осіб. Дозволити вхід у приміщення осіб такої категорії виключно з дозволу адміністрації навчального закладу.

Категорія: Новини | Переглядів: 736 | Додав: kolinko

Ми в соцмережах
       
 ОСВІТНЯ КАРТА МІСТА
(САЙТИ ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ МІСТА) 
Освітня карта міста
Офіційні сайти


 Профспілка працівників освіти і науки

Інформаційні сайтиУправління освіти Миколаївської міської ради © 2018

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license