Меню сайтуВихід

Онлайн всього: 5
Гостей: 5
Користувачів: 0


Користувачі на сайті:


Головна » 2012 » Серпень » 21 » Про навчальну літературу
12:47
Про навчальну літературу
21.08.2012
Керівникам навчальних закладів
Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України додатково надіслано лист "Про використання навчальної літератури", який розміщено в розділах "Нормативне забезпечення. 2012-2013 н.р.", "Новий навчальний рік", "Готуємо навчальні плани".
У листі, зокрема, зазначено, що перелік навчальних програм, підручників та навчально-методичних посібників, рекомендованих Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України для використання у загальноосвітніх навчальних закладах щорічно друкується в Інформаційному збірнику Міністерства (лист про перелік програм, підручників, посібників, рекомендованих ...).
Окрім цього, повідомляємо, що у зв’язку із впровадженням нового Державного стандарту початкової освіти всі попередньо видані навчальні посібники для учнів 1 класу загальноосвітніх навчальних закладів не відповідають навчальним програмам, які вводяться в дію з 1 вересня 2012 року і тому надалі використовуватися у навчально-виховному процесі не можуть.
Персональну відповідальність за використання у навчально-виховному процесі навчальної літератури, яка не має відповідний гриф Міністерства або схвалення для використання у загальноосвітніх навчальних закладах, покладено на керівників загальноосвітніх навчальних закладів
.

Категорія: Новини | Переглядів: 927 | Додав: kolinko

Ми в соцмережах
       
 ОСВІТНЯ КАРТА МІСТА
(САЙТИ ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ МІСТА) 
Освітня карта міста
Офіційні сайти


 Профспілка працівників освіти і науки

Інформаційні сайтиУправління освіти Миколаївської міської ради © 2018

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license