Пошук


Меню сайту

Форма входу
  


Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 9
Гостей: 8
Користувачів: 1
Управління_освіти


Головна » 2012 » Серпень » 21 » Про навчальну літературу
12:47
Про навчальну літературу
21.08.2012
Керівникам навчальних закладів
Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України додатково надіслано лист "Про використання навчальної літератури", який розміщено в розділах "Нормативне забезпечення. 2012-2013 н.р.", "Новий навчальний рік", "Готуємо навчальні плани".
У листі, зокрема, зазначено, що перелік навчальних програм, підручників та навчально-методичних посібників, рекомендованих Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України для використання у загальноосвітніх навчальних закладах щорічно друкується в Інформаційному збірнику Міністерства (лист про перелік програм, підручників, посібників, рекомендованих ...).
Окрім цього, повідомляємо, що у зв’язку із впровадженням нового Державного стандарту початкової освіти всі попередньо видані навчальні посібники для учнів 1 класу загальноосвітніх навчальних закладів не відповідають навчальним програмам, які вводяться в дію з 1 вересня 2012 року і тому надалі використовуватися у навчально-виховному процесі не можуть.
Персональну відповідальність за використання у навчально-виховному процесі навчальної літератури, яка не має відповідний гриф Міністерства або схвалення для використання у загальноосвітніх навчальних закладах, покладено на керівників загальноосвітніх навчальних закладів
.

Категорія: Новини | Переглядів: 840 | Додав: Управління_освіти

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018